Gegužės 16-18 dienomis Vilniaus miesto krepšinio mokyklos 2011-2, 2011-3 ir 2012-2 komandos dalyvavo viename iš masiškiausių jaunimo turnyrų „Tallin Nord Cup 2025” Taline, Estijoje. Turnyre dalyvavo Lietuvos, Estijos, Latvijos, Suomijos, Švedijos komandos.
Geriausiai pasisekė trenerio Roko Rolio 2011-2 komandai, kuri tik finale po atkaklios kovos nusileido savo varžovams ir pasipuošė sidabro medaliais. Trenerio Vytauto Zapalskio komanda iškovojo 7 vietą, turnyre pasiekusi 3 pergales ir du pralaimėjimus, o trenerio Ryčio Anskaičio komanda iškovojo 9 vietą, pasiekusi 4 pergales ir tik vieną 1 pralaimėjimą.
Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti:
VMKM 2011-2 Dominykas Skerelis
VMKM 2011-3 Vėjas Abramaitis
VMKM 2012-2 Joris Budėnas
Dėkojame vaikinams už dalyvavimą ir atiduotas jėgas, o tėveliams už aktyvų palaikymą!


