Naujienos: Įprasminkite savo 1.2 % nuo GPM! Skirkite juos augantiems ateities talentams!

Norinčius prisijungti, kviečiame susisiekti su treneriu nurodytais kontaktais. 

Prasmingų ir linksmų treniruočių! 

 

Nuo artėjančio sezono, trenerė Jūratė Cicėnienė rinks 2010-2013m. pradedančiųjų mergaičių grupę.

Kviečiame susisiekti su trenere jau dabar! Tel. nr. +37069995765

 

#krepšinisprasidedačia

Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Ketvirtadieniais14:45 – 15:45Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Merginų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Merginų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Trečiadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Merginų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30

Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)

Merginų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Berniukų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS  (8 688 15 751)
Antradieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Berniukų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais17:30 – 18:45Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais15:00 – 16:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais13:00 – 14:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Ketvirtadieniais14:45 – 15:45Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Merginų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Merginų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00

„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)

Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Berniukų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS  (8 688 15 751)
Antradieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Berniukų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais17:30 – 18:45Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais15:00 – 16:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais13:00 – 14:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Berniukų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais16:30 – 18:00Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Berniukų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Berniukų grupėŽIRMŪNAIGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Berniukų grupėNAUJAMIESTISALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais19:15 – 20:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Penktadieniais16:00 – 17:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Berniukų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Berniukų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais17:00 – 18:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais17:00 – 18:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais10:00 – 11:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Merginų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Ketvirtadieniais14:45 – 15:45Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Merginų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:30 – 14:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Berniukų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais17:30 – 18:45Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais15:00 – 16:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais13:00 – 14:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Berniukų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Trečiadieniais16:00 – 17:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais16:00 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Berniukų grupėNAUJAMIESTISANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Antradieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Berniukų grupėŽIRMŪNAIGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Berniukų grupėNAUJAMIESTISALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais19:15 – 20:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Penktadieniais16:00 – 17:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Berniukų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais18:30 – 20:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėTRAKŲ VOKĖALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Ketvirtadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Merginų grupėPAŠILAIČIAILUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais

15:00 – 16:15

16:15 – 17:30

NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Merginų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais16:30 – 17:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais14:00 – 15:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Merginų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:30 – 14:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
I komandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais17:30 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais17:15 – 18:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais15:15 – 16:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Antradieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Antradieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais18:30 – 20:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėTRAKŲ VOKĖALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Ketvirtadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)

 

Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Merginų grupėPAŠILAIČIAILUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais

15:00 – 16:15

16:15 – 17:30

NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Merginų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais16:30 – 17:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais14:00 – 15:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
I komandaJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais18:00 – 19:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Antradieniais17:00 – 18:30M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Penktadieniais17:00 – 18:30M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Šeštadieniais09:30 – 11:30Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais17:00 – 18:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Trečiadieniais17:00 – 18:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Penktadieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Vaikinų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais17:30 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais17:15 – 18:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais15:15 – 16:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Antradieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais17:15 – 19:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais17:00 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Šeštadieniais11:00 – 12:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais18:30 – 20:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Merginų grupėNAUJAMIESTIS ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Antradieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Trečiadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Ketvirtadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Penktadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
I komandaLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais16:20 – 17:50Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Antradieniais16:30 – 18:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Vaikinų grupė RAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10A)
Antradieniais18:45 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais18:30 – 19:45Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Penktadieniais18:30 – 20:00Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais18:00 – 19:30Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Vaikinų grupė

ŽIRMŪNAI/

FABIJONIŠKĖS

VYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Antradieniais17:30 – 19:00Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais17:00 – 18:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais17:15 – 19:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais17:00 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Šeštadieniais11:00 – 12:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Vaikinų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais18:15 – 19:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Trečiadieniais18:15 – 19:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Penktadieniais17:00 – 18:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Antradieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Penktadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Šeštadieniais14:00 – 15:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais18:15 – 19:45Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Penktadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Merginų grupėNAUJAMIESTIS ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Antradieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Trečiadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Ketvirtadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Penktadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
I KomandaPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School(Žemynos g. 14)
Penktadieniais18:30 – 20:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais18:15 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Antradieniais17:30 – 19:00Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Penktadieniais17:30 – 19:00Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSONA DINDAITĖ MUKIENĖ (8 662 04 838)
Antradieniais16:30 – 18:00Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Penktadieniais15:30 – 17:00Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais18:15 – 19:45Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais19:30 – 21:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Trečiadieniais19:30 – 21:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Penktadieniais17:30 – 19:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (Jankausko g. 17)
Antradieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (Jankausko g. 17)
I KomandaŽIRMŪNAI ALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais17:30-19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais18:00-19:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais17:30-19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais18:00-19:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Penktadieniais18:00-19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais12:30-14:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Merginų grupėŽIRMŪNAIALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais17:30 – 19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
I KomandaPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
II KomandaFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Penktadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais18:15 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖS STEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Trečiadieniais17:00 – 19:15Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Penktadieniais16:30 – 18:45Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais18:00 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais18:00 – 19:30A.Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30A.Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais17:30 – 19:00A.Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖS STEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Vilniaus J.Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Trečiadieniais17:00 – 19:15Vilniaus J.Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Penktadieniais16:30 – 18:45Vilniaus J.Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS 8 688 15 751
Pirmadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Antradieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Trečiadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Merginų grupėŽIRMŪNAIALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais17:30 – 19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Merginų grupėPAŠILAIČIAILINAS ŠALKUS (8 686 00 278)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
I KomandaPAŠILAIČIAIANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Pirmadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Antradieniais

17:00 – 18:00

18:00 – 19:30

NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
III KomandaFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais18:00 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais19:00 – 20:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Antradieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais18:15 – 19:45Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Antradieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Penktadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS 8 688 15 751
Pirmadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Antradieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Penktadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
I KomandaPAŠILAIČIAILINAS ŠALKUS (8 686 00 278)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
I KomandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Trečiadieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Ketvirtadieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais19:00 – 20:30S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais19:00 – 20:30S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais19:00 – 20:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Antradieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais18:15 – 19:45Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Antradieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Penktadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazija (Žemynos g. 14)
I KomandaJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Penktadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
I KomandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSONA DINDAITĖ MUKIENĖ (8 662 04 838)
Antradieniais18:00 – 19:30Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Penktadieniais17:00 – 18:30Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTIS VYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Antradieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)

 

 

2014-2017m. grupėMERGAITĖS IR BERNIUKAILUKAS LAURINAITIS (laurinaitislu@gmail.com)
Antradieniais14:30 – 16:00LKNUC (Filaretų g. 36)
Trečiadieniais14:00 – 15:30LKNUC (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00LKNUC (Filaretų g. 36)

 

2010-2013m.

grupė

MERGAITĖS IR

BERNIUKAI

LUKAS LAURINAITIS

(laurinaitislu@gmail.com)

Antradieniais16:00 – 17:30LKNUC (Filaretų g. 36)
Trečiadieniais15:30 – 17:00LKNUC (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30LKNUC (Filaretų g. 36)

 

2003-2009m.MERGINOS IR VAIKINAI

LUKAS LAURINAITIS

(laurinaitislu@gmail.com)

Pirmadieniais16:45 – 18:15LKNUC (Filaretų g. 36)
Antradieniais17:30 – 19:00LKNUC (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00LKNUC (Filaretų g. 36)

Norinčius prisijungti, kviečiame susisiekti su treneriu nurodytais kontaktais. 

Prasmingų ir linksmų treniruočių! 

#krepšinisprasidedačia

Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Merginų grupėŠEŠKINĖALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Antradieniais19:30 – 20:30S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais19:00 – 20:00S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)

 

Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Ketvirtadieniais14:45 – 15:45Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Merginų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Merginų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Trečiadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Merginų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30

Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)

Merginų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Berniukų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS  (8 688 15 751)
Antradieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Berniukų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais17:30 – 18:45Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais15:00 – 16:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais13:00 – 14:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)

 

Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Merginų grupėŠEŠKINĖALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Antradieniais19:30 – 20:30S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais19:00 – 20:00S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Ketvirtadieniais14:45 – 15:45Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Merginų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Merginų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00

„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)

Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Berniukų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS  (8 688 15 751)
Antradieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Vilniaus Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Berniukų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais17:30 – 18:45Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais15:00 – 16:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais13:00 – 14:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Berniukų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais16:30 – 18:00Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Berniukų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Berniukų grupėŽIRMŪNAIGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Berniukų grupėNAUJAMIESTISALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais19:15 – 20:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Penktadieniais16:00 – 17:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Berniukų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais14:00 – 15:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Berniukų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais17:00 – 18:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais17:00 – 18:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais10:00 – 11:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Merginų grupėŠEŠKINĖALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Antradieniais19:30 – 20:30S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais19:00 – 20:00S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Merginų grupėNAUJAMIESTISŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Antradieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Naujamiesčio mokykla (Ševčenkos g. 17)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Ketvirtadieniais14:45 – 15:45Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00Minties gimnazija (Erfurto g. 23)
Merginų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Merginų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:30 – 14:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Berniukų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais17:30 – 18:45Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais15:00 – 16:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais13:00 – 14:00Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Berniukų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Trečiadieniais16:00 – 17:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais16:00 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Berniukų grupėNAUJAMIESTISANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Antradieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Berniukų grupėŽIRMŪNAIGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Trečiadieniais15:00 – 16:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Penktadieniais14:00 – 15:30

E. Pliaterytės progimnazija (Žirmūnų g. 119)

Berniukų grupėNAUJAMIESTISALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais19:15 – 20:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Penktadieniais16:00 – 17:30J.Basanavičiaus progimnazija (S.Konarskio g. 27)
Berniukų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais15:45 – 17:00A. Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Berniukų grupėSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais18:30 – 20:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėTRAKŲ VOKĖALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Ketvirtadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Merginų grupėPAŠILAIČIAILUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais

15:00 – 16:15

16:15 – 17:30

NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Merginų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais16:30 – 17:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais14:00 – 15:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Merginų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais15:45 – 17:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:30 – 14:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
I komandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais17:30 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais17:15 – 18:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais15:15 – 16:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Antradieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Antradieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais18:30 – 20:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėTRAKŲ VOKĖALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Ketvirtadieniais12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)

 

Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais 18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Merginų grupėPAŠILAIČIAILUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais15:00 – 16:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais

15:00 – 16:15

16:15 – 17:30

NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Merginų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais16:30 – 17:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais16:00 – 17:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais14:00 – 15:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
I komandaJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais18:00 – 19:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Antradieniais17:00 – 18:30M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Penktadieniais17:00 – 18:30M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Šeštadieniais09:30 – 11:30Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais17:00 – 18:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Trečiadieniais17:00 – 18:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Penktadieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Vaikinų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais17:30 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Ketvirtadieniais17:15 – 18:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Penktadieniais17:15 – 18:15Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Šeštadieniais15:15 – 16:30Vydūno progimnazija (Įsruties g. 3)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Antradieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00J. Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11) 
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais17:15 – 19:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais17:00 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Šeštadieniais11:00 – 12:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais18:30 – 20:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Merginų grupėNAUJAMIESTIS ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Antradieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Trečiadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Ketvirtadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Penktadieniais18:30 –20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
I komandaLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais16:20 – 17:50Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Antradieniais16:30 – 18:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:00 – 17:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Vaikinų grupė RAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10A)
Antradieniais18:45 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais18:30 – 19:45Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Penktadieniais18:30 – 20:00Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais18:00 – 19:30Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Vaikinų grupė

ŽIRMŪNAI/

FABIJONIŠKĖS

VYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Antradieniais17:30 – 19:00Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais17:00 – 18:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais17:15 – 19:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais17:00 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Šeštadieniais11:00 – 12:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais15:00 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Vaikinų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais18:15 – 19:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Trečiadieniais18:15 – 19:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Penktadieniais17:00 – 18:30Viršuliškių mokykla (Viršuliškių g. 7)
Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Antradieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Penktadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Šeštadieniais14:00 – 15:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais18:15 – 19:45Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Penktadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Merginų grupėNAUJAMIESTIS ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Antradieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Trečiadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Ketvirtadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Penktadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
I KomandaPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School(Žemynos g. 14)
Penktadieniais18:30 – 20:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais10:00 – 11:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais18:15 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Antradieniais17:30 – 19:00Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Penktadieniais17:30 – 19:00Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSONA DINDAITĖ MUKIENĖ (8 662 04 838)
Antradieniais16:30 – 18:00Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Penktadieniais15:30 – 17:00Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais18:15 – 19:45Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais19:30 – 21:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Trečiadieniais19:30 – 21:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Penktadieniais17:30 – 19:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (Jankausko g. 17)
Antradieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (Jankausko g. 17)
I KomandaŽIRMŪNAI ALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais17:30-19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais18:00-19:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais17:30-19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais18:00-19:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Penktadieniais18:00-19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais12:30-14:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Merginų grupėŽIRMŪNAIALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais17:30 – 19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
I KomandaPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
II KomandaFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Penktadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais18:15 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSANDRIUS GAIDYS (8 646 23 619)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖS STEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Trečiadieniais17:00 – 19:15Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Penktadieniais16:30 – 18:45Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais18:00 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais18:00 – 19:30A.Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30A.Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais17:30 – 19:00A.Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖS STEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Vilniaus J.Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Trečiadieniais17:00 – 19:15Vilniaus J.Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Penktadieniais16:30 – 18:45Vilniaus J.Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS 8 688 15 751
Pirmadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Antradieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Trečiadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Merginų grupėŽIRMŪNAIALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais17:30 – 19:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Merginų grupėPAŠILAIČIAILINAS ŠALKUS (8 686 00 278)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
I KomandaPAŠILAIČIAIANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Pirmadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Antradieniais

17:00 – 18:00

18:00 – 19:30

NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
Penktadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g.14)
III KomandaFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais18:00 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais19:00 – 20:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Antradieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais18:15 – 19:45Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Antradieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Penktadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazija (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS 8 688 15 751
Pirmadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Antradieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
Penktadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g.10)
I KomandaPAŠILAIČIAILINAS ŠALKUS (8 686 00 278)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
I KomandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Trečiadieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Ketvirtadieniais18:30 – 20:00M. Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais19:00 – 20:30S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais19:00 – 20:30S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00S.Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais19:00 – 20:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Antradieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais18:15 – 19:45Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Antradieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Naujamiesčio mokykla (T. Ševčenkos g. 17)
Penktadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazija (Žemynos g. 14)
I KomandaJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Penktadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
I KomandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)
Penktadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSONA DINDAITĖ MUKIENĖ (8 662 04 838)
Antradieniais18:00 – 19:30Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Penktadieniais17:00 – 18:30Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTIS VYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Antradieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00NBA Basketball School (Žemynos g. 14)

 

 

2014-2017m. grupėMERGAITĖS IR BERNIUKAILUKAS LAURINAITIS (laurinaitislu@gmail.com)
Antradieniais14:30 – 16:00LKNUC (Filaretų g. 36)
Trečiadieniais14:00 – 15:30LKNUC (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00LKNUC (Filaretų g. 36)

 

2010-2013m.

grupė

MERGAITĖS IR

BERNIUKAI

LUKAS LAURINAITIS

(laurinaitislu@gmail.com)

Antradieniais16:00 – 17:30LKNUC (Filaretų g. 36)
Trečiadieniais15:30 – 17:00LKNUC (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30LKNUC (Filaretų g. 36)

 

2003-2009m.MERGINOS IR VAIKINAI

LUKAS LAURINAITIS

(laurinaitislu@gmail.com)

Pirmadieniais16:45 – 18:15LKNUC (Filaretų g. 36)
Antradieniais17:30 – 19:00LKNUC (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00LKNUC (Filaretų g. 36)