Naujienos: Įprasminkite savo 1.2 % nuo GPM! Skirkite juos augantiems ateities talentams!

Prie Baltojo tilto nuskambėjo rekordiškai didelis 3×3 Vilnius visiems 2023 turnyras

 

Rugsėjo 2d. Baltojo tilto aikštelėse, kaip ir kasmet, vyko 3×3 Vilnius visiems 2023 turnyras, kuris šiais metais buvo rekordiškai didelis.

 

Rekordinis kiekis komandų

 

Pasak organizatorių, kiekvienais metais atsižvelgiant į dalyvių norus, šių metų registracijos formose galėjote išvysti net 15 amžiaus grupių, iš jų, pilnai susikomplektavo net 11:

Vaikinų U10, U11, U12, U13, U14, U16, U18, VYRAI bei 35+.

Merginų U14 bei U16. 

 

„Žinant, kokia didžiulė 3×3 turnyrų pasiūla šiuo metu yra Lietuvos rinkoje, turi būti kitoks, pasiūlyti daugiau ir tikėtis, kad žmonės pasirinks būtent tavo siūlomą produktą. Visą vasarą aktyviai dirbau su 3×3 projektais, todėl puikiai žinau, kad 90 dalyvaujančių komandų galutiniame rezultate yra mažų mažiausiai nuostabu ir sveikintina. Labai didžiuojuosi savim ir savo komanda.“ – teigė turnyro varžybų direktorė E. Budėnaitė.

 

Milžiniškas prizų fondas 

 

Vienas iš išskirtinių bruožų Vilniaus miesto krepšinio mokyklos organizuojamuose turnyruose – pilnas glėbys rėmėjų dovanų prizinėms vietoms. 

 

„Mums ir patiems buvo sunku patikėti, kiek daug turime draugų ir partnerių, kurie prie kiekvieno mūsų organizuojamo turnyro prisideda kaip tik gali. Šių metų 3×3 Vilnius visiems 2023 turnyrui surinkome net 17971 eur vertės prizinį fondą, už kurį esame be galo dėkingi kiekvienam prisidėjusiam.“ – dėkojo turnyro organizatorė S. Mockutė. 

 

3×3 Vilnius visiems 2023 turnyro organizatorių vardu dėkojame visiems dalyviams, jų artimiesiems, rėmėjams, personalui ir kiekvienam prisidėjusiam prie šios nepakartojamos 3×3 krepšinio šventės!

 

3×3 krepšinio natos Vilniaus miesto krepšinio mokyklos kasdienybėje

 

Jau bėga treti metai, kai Vilniaus miesto krepšinio mokyklos vardas garsiai skamba 3×3 krepšinio pasaulyje.

 

Pradėję nuo mažo kalibro turnyrų prie Baltojo tilto, VMKM kolektyvas praėjusį sezoną pristatė 3×3 Vaikų ir jaunimo čempionato ženklą, kuris jau debiutiniame sezone susilaukė net 120 komandų susidomėjimo. Turnyro tikslas ne tik didinti susidomėjimą 3×3 krepšiniu, bet ir suteikti galimybę jį žaisti ištisus metus – čempionatas vyksta NBA Basketball School arenoje, kurioje vienu metu ten gali kautis net 12 komandų. 

Tiesa, šis projektas bus tęsiamas, apie jį naujienų sulauksite jau greitai. 

 

Tačiau dar svarbiau, kad mūsų mokyklos auklėtiniai tampa 3×3 Lietuvos krepšinio rinktinių nariais. Šią vasarą mūsų sportininkai dalyvavo net trijuose FIBA turnyruose, kuriuose atstovavo Lietuvai:

 

Olimpinis jaunimo sporto festivalis

 

Slovėnijoje Maribore vykusiame Europos jaunimo Olimpiniame festivalyje mūsų mokyklos sportininkai atstovus turėjo tiek vaikinų ir merginų komandose, tiek komandos personalo sudėtyje. 

 

Vaikinų U18 3×3 Lietuvos rinktinės sudėtis: Titas Pundinas (Vilniaus KM), Artūras Vilutis (Vilniaus KM), Augustas Aukštuolis (Vilniaus KM) ir Erikas Vansevičius (Vilniaus KM).

Merginų U18 3×3 Lietuvos rinktinės sudėtis: Eglė ir Miglė Kisarauskaitė (Žalgiris KM), Gabija Strolytė (Vilniaus KM) ir Austėja Rauckytė (Panevėžio SC).

Personalas: treneris Gitautas Kievinas (Vilniaus KM), fizinio rengimo treneris Tauras-Augustas Liaugminas, komandos vadovė Evelina Budėnaitė (Vilniaus KM). 

 

Deja, abi komandos suklupo ketvirtfinaliuose, vaikinai finišavo 5 vietoje, merginos galutinėje įskaitoje užėmė 8 vietą. 

 

U18 Pasaulio čempionatas

 

Vengrijoje, Debrecene vyko 3×3 U18 World Cup (Pasaulio čempionatas), kuriame savo jėgas išbandyti galėjo ir lietuvaites. Džiugu, kad mūsų mokyklos atstovų pagrindu buvo sudėliota ir šios rinktinės sudėtis. 

Žaidėjos: Eglė ir Miglė Kisarauskaitės (Žalgiris KM), Gabija Strolytė (Vilniaus KM), Danielė Paunksnytė (Vilniaus KM).

Personalas: treneris Gitautas Kievinas (Vilniaus KM) ir komandos vadovė Evelina Budėnaitė (Vilniaus KM). 

 

Iš 20 stipriausių pasaulio 3×3 rinktinių mūsų merginos – ketvirtos pasaulyje. 

Pasaulio čempionate lietuvaitės sužibėjo įspūdingais pasirodymais, pergales atėmė iš aukščiausio kalibro rinktinių – Ispanijos, Ukrainos bei Egipto, kurios į čempionatą atvyko kaip pirmoji reitingo komanda. 

 

Nors galutiniame rezultate merginos medalių neiškovojo, šis pasirodymas yra geriausias visos Lietuvos jaunimo rinktinių šią vasarą. Dar kartą sveikiname merginas ir personalą su nuostabiu pasirodymu. 

RĖMĖJAI

NAUJIENOS