Naujienos: Įprasminkite savo 1.2 % nuo GPM! Skirkite juos augantiems ateities talentams!

LIDL-MKL savaitės apžvalga (05-01/05-07)

Praėjusią savaitę LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionate mūsų mokyklos A diviziono komandos stojo į lemiamas kovas, o likusios užbaiginėjo reguliarųjį sezoną. Visus karščiausius pasirodymus aptariame tradicinėje savaitės apžvalgoje.

AŠTUONIOLIKMEČIŲ FINALINIAI KETVERTAI

Sudėtingai susiklostė finalo ketvertas Inos Revinskienės aštuoniolikmetėms. Pusfinalio dvikovoje šeimininkės vilnietės priėmė viešnias iš Klaipėdos. Po pirmos rungtynių dalies mūsiškės turėjo 6 taškų deficitą (32:38). Grįžusios po ilgosios pertraukos Vilniaus KM I ekipa trečiajame ketvirtyje sumažino atsilikimą iki 4 taškų, o prasidėjus lemiamam ketvirčiui, svečių komandos V.Knašiaus KM merginos įjungusios aukštesnę pavarą, nepaliko jokių vilčių Vilniaus ekipai kurios pralaimėjo rezultatu 66:78.

Dramatiškai prasidėjo ir mažasis finalas, kuriame susitiko Vilniaus KM I su Panevėžio SC/RSSG. Čia mūsiškės startavo gerai bei neženkliai laimėjo visus pirmus tris kėlinius, turėdamos 6 taškų pranašumą (59:53). Lemiamame ketvirtyje vilnietės išbarstė savo turėtą persvarą, o paskutinysis vilniečių metimas skriejo pro šalį, todėl abi ekipos persikėlė į pratęsimą (77:77). Čia jėgų pritrūkusios šeimininkės neatsilaikė bei pralaimėjo varžovėms rezultatu 80:88.

Šiame merginų finaliniame ketverte solidžiai rungtyniavo vilnietė Viltautė Adomaitytė, kuri vidutiniškai pelnydavo 14,5 taško, atkovodavo po 12 kamuolių ir rinkdavo po 22.5 naudingumo balus. Žaidėja buvo išrinkta ir į simbolinį penketą.

Vilniuje vykusiame U18 merginų A divizione finaliniame ketverte I. Revinskienės auklėtinės užėmė garbingą 4-tą vietą.

Kiek geresnėmis nuotaikomis U18 čempionatas susiklostė Vilniaus KM I vaikinų komandai. Čia trenerio Vytenio Tupčiausko auklėtiniai pusfinalyje susigrūmė su principiniu varžovu Sostinės KM I „Vilniaus Duona“. Kova iki ilgosios pertraukos vyko taškas į tašką ir nei viena ekipa neturėjo ženklaus pranašumo, tačiau po pertraukos grįžę mūsiškiai sėkmingai sužaidė trečiąjį ketvirtį, kurį laimėjo rezultatu 23:15 bei taip atitrūko nuo varžovų. Lemiamame ketvirtyje šaltą protą pademonstravę raudonai balti nepaleido pergalės iš savo rankų ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:67.

Vilniaus KM I gretose rezultatyviausiai sužaidė Titas Pundinas, kuris pelnė 20 taškų.

Sekančią rungtynių dieną, gausaus žiūrovų dėmesio sulaukusiose didžiojo finalo rungtynėse, Vilniaus KM I susikovė su Kauno KM „Žalgiris“ I komanda. Mūsiškiai slogiai pradėjo mačą, o tuo pasinaudoję svečiai iš laikinosios sostinės įgijo 11 taškų pranašumą (31:20). Vilniečiai antroje dalyje vis bandydavo sugrįžti į rungtynes, tačiau varžovai atsakydavo taikliais metimais, o tai lėmė mūsiškių pralaimėjimą rezultatu 74:88.

Vilniečius į priekį traukė komandos lyderis T. Pundinas, kuris pelnė 24 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Į simbolinį finalo ketverto penketą buvo išrinktas jau minėtasis T.Pundinas. Sveikiname aštuoniolikmečių trenerį V.Tupčiauską bei visą jo komandą iškovojus sidabro medalius!

IŠKOVOTAS BILIETAS Į FINALINĮ KETVERTĄ

Antrąsias atkrintamųjų rungtynes svečiuose žaidę trenerio Andriaus Šležo auklėtiniai, po atkaklios kovos, rezultatu 79:72, įveikė Sostinės KM I-„SNYKS“ ekipą.

Principinėje dvikovoje net 11 kartų rezultatas buvo lygus, o paskutiniosiomis minutėmis drausmingiau gynyboje sužaidę mūsiškiai, neleido šeimininkams priartėti bei šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai pasirodė Gabrielius Kerys, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei surinko 28 naudingumo balus.

Vilniaus KM I ekipa serijoje iki dviejų pergalių laimėjo rezultatu 2:0 ir pateko į finalinį ketvertą, sveikinimai!

PERGALE UŽBAIGTA REGULIARUSIS SEZONAS

Sėkmingai savo reguliarųjį sezoną užbaigė trenerio Tomo Tarasevičiaus auklėtiniai. Keturiolikmečiai namuose, rezultatu 85:71, nugalėjo Sostinės KM I-„Wienerberger“ ekipą. Kiek geriau startavę svečiai po pirmo ketvirčio turėjo 5 taškų pranašumą (23:18), tačiau per likusius kėlinius sąlygas diktavo Vilniaus KM I: ne tik panaikintas varžovų turėtas pranašumas, bet ir susikrauta dviženklė persvara.

Rezultatyviausiai šiose rungtynėse pasirodė Vilniaus KM I žaidėjas Jokūbas Kukta, kuris pelnė 30 taškų, sėkmingai realizavo 5 iš 9 tolimus metimus bei surinko 29 naudingumo balus.

U14  A diviziono berniukų čempionate T. Tarasevičiaus ekipa su 20 pergalių ir 2 pralaimėjimais baigė reguliarųjį sezoną, o tai garantavo 1-ają vietą turnyrinėje lentelėje bei ketvirtfinalio serijoje susikaus su Nacionalinė KA I „Hegelmann Litauen“ ekipa.

Sėkmingai sezoną užbaigė ir Edvino Justos šešiolikmečiai, kurie nugalėjo Mažeikių SM ekipą (92:76).

Kipras Redeckas šiose rungtynėse pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Reguliarųjį sezoną Vilniaus KM I baigė 3-čioje vietoje ir atkrintamųjų tarpe susikaus su Klaipėdos KM ekipa.

NESĖKMĖ KETVIRTFINALIO SERIJOJE

Savo atkrintamųjų kovas A divizione pradėjo ir mūsų mokyklos trylikamečiai. Svečiuose Vilniaus KM I ekipa susitiko su Panevėžio komanda. Blankiau tris kėlinius atrodę vilniečiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 74:87.
 Dar paskutiniajame ketvirtyje mūsiškiai bandė grįžtį į rungtynes, bet pritrūkę laiko ir jėgų sugebėjo tik sušvelninti rezultatą.

Vilniečių gretose naudingiausiai sužaidė Joris Dabrila, kuris pelnė 20 taškų ir surinko 19 naudingumo balų.

Trenerio Mindaugo Sakalausko auklėtiniai serijoje iki dviejų pergalių atsilieka rezultatu 0:1 ir antrąsias serijos rungtynes žais Vilniuje.