Naujienos: Įprasminkite savo 1.2 % nuo GPM! Skirkite juos augantiems ateities talentams!

JrNBA SUPERFINALUOSE JAUNIMAS PASIDABINO BRONZOS MEDALIAIS

Birželio 21-24 dienomis Vilniaus miesto krepšinio mokyklos auklėtiniai atstovavo Lietuvos JrNBA rinktinę Valensijoje Ispanijoje vykusiame JrNBA Europos superfinalų turnyre. Keturias dienas NBA krepšinio ritmu gyvenę 2008 metų gimimo vaikinai ir merginos aikštelėse susitiko su Ispanijos, Italijos, Čekijos, Turkijos, Didžiosios Britanijos, Izraelio komandomis.

 

 

JrNBA Lietuvos rinktinių sudėtys

 

 

Vaikinai: Benediktas Garška, Deimantas Laurinavičius, Gabrielius Kerys, Pijus Kugauda, Ąžuolas Žibūda, Kornelijus Snitka, Galius Černeckis, Gedartas Norkus, Motiejus Daunys, Armandas Bukelskis, Benas Redecki. Treneris Andrius Šležas.

 

Merginos: Augustė Kerulytė, Vytė Treinytė, Gytė Pupelytė, Ieva Česnulytė, Emilija Akulevičiūtė, Barbora Prišmontaitė, Lukrecija Gumuliauskaitė, Emilija Vaitkutė, Justė Mockevičiūtė, Ugnė Viščinytė, Monika Cimalonskytė, Eimantė Stepanavičiūtė. Treneris Gitautas Kievinas.

 

 

Trečią turnyro dieną vyko tritaškių konkursas ir ALL STAR GAME (visų žvaigždžių rungtynės). 

Tritaškių konkurse savo jėgas tarp vaikinų išbandė Galius Černeckis ir Kornelijus Snitka, o tarp mergaičių – Ugnė Viščinytė ir Gytė Pupelytė. Galius Černeckis tapo snaiperio konkurso nugalėtoju! Sveikinimai! 

 

JrNBA ALL STAR GAME rungtynėse Lietuvai atstovavo Deimantas Laurinavičius, Justė Mockevičiūtė, Motiejus Daunys bei Emilija Vaitkutė. Vienai iš komandų vadovavo Andrius Šležas. 

Dalyviai į komandas išrinkti slaptu visų komandų trenerių balsavimu. 

 

 

Kovos dėl bronzos medalių 

 

 

Merginos mažajame finale susitiko su Italijos Allianz GEAS Basket klubu, rezultatu 32:29, paskutinę ataką palaužusios itales, merginos išsikovojo bronzos medalius. 

 

Vaikinai dėl trečiosios vietos susitiko su Didžiosios Britanijos London Lions klubu ir rezultatu 49:37 šventė užtikrintą pergalę!

 

Kornelijus Snitka ir Justė Mockevičiūtė buvo išrinkti į simbolinius JrNBA turnyro vaikinų ir merginų penketus. 

 

 

Komandų vadovės Eglės Jucevičiūtės komentaras apie turnyrą:

 

 Tai pirmiausiai – didžiulė patirtis. Visiems. Tiek žaidėjams, tiek treneriams, tiek visiems likusiems komandos nariams. Aukšto lygio rungtynės, kur varžėsi ne tik gerai žinomi klubai, bet ir šalių rinktinės, rūpestis komandomis, kur visi žaidėjai prieš kiekvienas rungtynes gaudavo išskalbtas aprangas, o medicinos personalas paruošdavo sportininkus, suteikdami reikalingas medicinines procedūras, kad jie galėtų kautis aikštelėje pilna jėga. „All – star“ rungtynės, tritaškių konkursas, krepšinio žvaigždės, kurios mielai bendravo su žaidėjais ir dalijosi savo patirimi bei patarimais. Net virtuvės šefas, kasdien pateikdavo staigmenas, paruošdamas vis skirtingus patiekalus, atitinkančius dalyvaujančių komandų šalių virtuves. Atrodo detalės, bet vis tai leidžia pasijausti vertinamu ir svarbiu, kažką išmokti ir dar daugiau įsidėti į savo prisiminimus ir patirtį. To labiausiai ir linkiu visiems delegacijos nariams – mėgautis detalėmis, nes iš mažų detalių susideda dideli dalykai.

 

 

Sveikiname visą Lietuvos delegaciją su puikiu pasirodymu tarptautiniu mastu! 

 

RĖMĖJAI

NAUJIENOS