Naujienos: Įprasminkite savo 1.2 % nuo GPM! Skirkite juos augantiems ateities talentams!

B DIVIZIONO KOVO MĖNESIO APŽVALGA

Greitai prabėgus dar vienam mėnesiui mes grįžtame su trumpa B diviziono apžvalga ir pristatome apžvelgtus kovo mėnesio komandų pasirodymų rezultatus: kam pavyko sėkmingai užbaigti antrąjį rungtynių ratą, kas iškovojo paskutiniuosius kelialapius į B diviziono atkrintamąsias, kas jau perkopė atkrintamųjų barjerą ir keliauja tiesiai į finalinį ketvertą, o kam savo pasirodymus šiame sezone tenka užbaigti.

 

Be abejonės – geriausia kovo mėnesio komanda Ryčio Anskaičio vaikinai, kurie vakar namo grįžo su bilietu į U17 B diviziono finalinį ketvertą! 

Tr. Rytis Anskaitis – U17 vaikinai. Vaikinų komanda jau visas reguliariojo sezono rungtynes sužaidė.

 

Žengdami 7-oje vietoje R. Anskaičio auklėtiniai sėkmingai pradėjo atkrintamųjų kovas, kurių pirmoji pora buvo Anykščių KKSC ir jose buvo žaidžiama iki dviejų pergalių. Kovo 14 d. atletai anykštėnams nusileido (61:68); kovo 20 d. gausiai namų arenos balkoną užpildžiusių sirgalių akivaizdoje mūsiškiams pavyko išlyginti serijos rezultatą (69:59); kovo 27 d. lemiamame mače vyrai neketino lengvai pasiduoti ir galiausiai perkopė atkrintamųjų barjerą bei iškovojo bilietą į finalinį ketvertą (71:60).

 

Tr. Algirdas Paulauskas – U16 merginos. Merginų komanda sužaidė trejas rungtynes, iš kurių pavyko laimėti dvejas: Vilniaus KM III (67:29), Alytaus SRC“ (73:43), Klaipėdos KM (60:62).

 

Įspūdingą formą demonstruojančios A. Paulausko auklėtinės sėkmingai užbaigė pirmąjį etapą (15/1) ir užimdamos 1-ąją vietą turnyrinėje lentelėje užtikrintai skinasi kelią į atkrintamąsias. Pirmasis merginų taikinys varžovės „iš to paties kiemo“ – Vilniaus KM III (trenerė Jūratė Cicėnienė).

 

Tr. Rolandas Penikas – U16 vaikinai. Vaikinų komanda kovo mėnesį sužaidė net keturis mačus, iš kurių pavyko laimėti visus: Marijampolės SC (99:46), Kėdainių SC–„Ateitis“ (93:53), Šilalės SM (95:69), Kauno KM „Žalgiris“ III (74:43).

 

R. Peniko treniruojami krepšininkai B divizione jau užbaigė antrąjį rungtynių ratą ir į atkrintamųjų etapą žengia būdami 1-oje pozicijoje (15/3). Balandžio mėnesį vaikinai pradės svarbias atkrintamųjų kovas, kur pirmiausiai susikaus su Marijampolės SC. Pirmasias atkrintamųjų serijos rungtynes vaikinai žais jau balandžio 4d. 15:00 Vilniaus KM (Birželio 23-iosios g.10) 

 

Tr. Šarūnė Valinskaitė – U14 mergaitės. Keturiolikmetės mergaitės kovo mėnesį sužaidė paskutinį antrojo rato mačą, kuris buvo nesėkmingas: Ukmergės SC „Vilkmergė“ (23:66).

 

Š. Valinskaitės auklėtinės į atkrintamąsias iškeliavo 7-oje turnyrinės lentelės vietoje ir pirmąją varžovę į poras gavo  Kauno KM „Žalgiris“ II ekipą. Tiesa, pirmą mačą merginos jau sužaidė, tačiau, deja, mūsiškėms jis buvo nesėkmingas (43:83).

 

Tr. Juratė Cicėnienė – U16 merginos. Šešiolikmečių merginų komanda kovą sužaidė du nesėkmingus mačus ir užbaigė antrąjį susitikimų ratą: Vilniaus KM II (29:67), Alytaus SRC (49:84).

 

8-oje pozicijoje (2/14) besirikiuojanti ir kiek „buksuojanti“ merginų ekipa taip pat artimiausiu metu pradės savo atkrintamųjų kovas – su Vilniaus KM II (treneris Algirdas Paulauskas).

 

Tr. Žilvinas Grušas – U14 berniukai. Berniukų komanda sužaidė paskutines trejas rungtynes, iš kurių nei vienos nepavyko palenkti savo naudai: Kauno KM „Perkūnas“ (51:90), Telšių SK „Telšiai“ (65:71), Klaipėdos KM (44:63).

 

Ž. Grušo treniruojami berniukai šiame sezone sumedžiojo ne vieną gražią pergalę, tačiau žengdami 10-oje turnyrinės lentelės pozicijoje tolimesnius savo pasirodymus turi užbaigti. Tikime, kad kitais metais jie sugrįš dar stipresni!

 

Norime priminti, kad trenerės Onos Dindaitės-Mukienės U18 vaikinai B diviziono B pogrupyje kovoms atidavė visas savo jėgas, tačiau finišavimas 5-oje turnyrinės lentelės vietoje, deja, buvo sezono pabaiga.

 

Tolimesnius B diviziono komandų rezultatus galėsite sekti kartu su LIDL-MKL savaitės apžvalgomis bei matyti mūsų socialiniuose tinkluose paskelbtose vizualizacijose. Laukia daug įdomių kovų, todėl nieko nepraleiskite ir sekite naujienas! Visiems kuo didžiausios sėkmės ir jūs tai padarysite, nes #krepšinisprasidedačia!

RĖMĖJAI