​Vilniaus krepšinio mokyklos komandos rugpjūčio mėnesį skyrė ateinančio sezono pasiruošimui ir gerino savo fizinį pasirengimą bei krepšinio įgūdžius sporto stovyklose.

Vienas iš stovyklos pagrindinių tikslų buvo pasikrauti tiek fiziškai, tiek emociškai, stiprinant komandinę dvasią, krepšinio elementus ir bendrąsias fizines savybes.

VKM treneriai sportinį darbą derino su pramogomis, konkursais ir įvairiosiomis užduotimis. Vyko jauniausiųjų krikštynos, įgūdžių konkursai, estafetės, baudų metimo ir 3×3 turnyrai. Geriausieji buvo apdovanoti mūsų partnerių Čili Pizza Lietuva dovanų kortelėmis.

Viena stovyklos vadovių trenerė Šarūnė Valinskaitė pasidalino įspūdžiais iš stovyklos Alantoje: „Stovykla, kurioje visapusiškai patobulėjome, praėjo sklandžiai. Mes ne tik sportavome, bet ir bandėme analizuoti savo emocijas, psichologiją. Šalia fizinių ir technikos treniruočių, turėjome daug kitokios veiklos. Organizavome 3×3 bei 1×1 turnyrus, užsiiminėjome kitomis sporto šakomis, lavinome savo kūrybinius sugebėjimus. Dėkoju tėveliams už pasitikėjimą ir vaikams už pastangas stovyklos metu.“

Vilniaus miesto savivaldybė dalinai finansavo VKM stovyklas Alantoje ir Dauguose.

​Kviečiame pasižiūrėti akimirkas iš Vilniaus krepšinio mokyklos stovyklų.