Vilniaus krepšinio mokyklos treneris Gytautas Kievinas stažavosi Belgrade, kur tris dienas klausėsi tokių legendų kaip Stanas Van Gundy ar Igoris Kokoškovas paskaitų. Kaip pat sako, iš seminaro G.Kievinas grįžo gerokai patobulėjęs.

„Be abejo, kad toks seminaras davė daug naudos. Sužinojau įvairių dalykų, kuriuos suvokiau kiek kitaip. Pavyzdžiui, Stanas pasakojo savo sėkmės formulę, kuri su Orlando „Magic“ ekipa padėjo nukeliauti iki NBA finalo. I.Kokoškovas pasakojo apie naujoves, kurių išvis nebuvau girdėjęs. Pavyzdžiui, darbas su žaidėjų smegenimis ir kas paruošti pagrindinei treniruotės daliai.

Seminare buvo ir daugiau trenerių. Aleksandras Lukmanas supažindino su fizinio rengimo naujausiomis tendencijomis, o Milanas Tomičius pristatė gynybos judėjimą po susikeitimų“, – pasakojo G.Kievinas.

Visą gautą informaciją Belgrade šį trečiadienį treneris perdavė kolegoms iš VKM-o. Treneriams buvo pristatytos naujausios Amerikoje ir Europoje vykstančios tendencijos.

„Galvoju, kad kiekvienas treneris augtų greičiau, jei per metus bent kartą ar du apsilankytų tokio lygio seminare. Galvoju, kad per tas tris dienas kažkiek kaip treneris paaugau. Už tai noriu padėkoti direktoriui Vyteniui Tupčiauskui“, – sakė G.Kievinas.

Pasibaigus oficialiai daliai V.Tupčiauską VKM-o treneriai pasveikino Boso dienos proga.