Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) šeimos prisijungė prie Pyragų dienos akcijos. Šįkart Pyragų diena, kaip ir visi 2020 metai, buvo ypatinga. VKM auklėtiniai savo šeimos rate mėgavosi pyrago kepimo procesu ir džiugiomis akimirkomis dalinosi VKM „Facebook“ paskyroje.

​„Labai džiaugiamės ir didžiuojamės visų VKM šeimų originalumu ir sugebėjimais! Didelis ačiū kiekvienai šeimai už jaukumo kupinas akimirkas. VKM šeimos nusipelno daugiau pramogų, todėl karantino metu jums pasiūlysime ir kitų linksmybių“, – mokyklos bendruomenės aktyvumu džiaugėsi direktorius Vytenis Tupčiauskas.

TV3 iniciatyva Pyragų diena Lietuvoje minima jau 11-ąjį kartą. Oficiali Pyragų diena – lapkričio 6 d., penktadienį, tačiau skanėstus VKM šeimos buvo kviečiamos kepti pyragus joms patogiu metu visą savaitę. Lapkričio 4–8 d. kepimo procesu ir rezultatais buvo dalijamasi ŠIO VKM FACEBOOK ĮRAŠO KOMENTARUOSE ir savo asmeninėse „Facebook“ arba „Instagram“ paskyrose.

Pagrindinis projekto tikslas – kokybiškas šeimų laikas kartu, o dvi VKM šeimos, pasidalinę džiugiomis akimirkomis soc. tinkluose, buvo apdovanotos specialiais VKM prizais. Visiems šeimos nariams atiteko originalūs VKM puodeliai, iš kurių kava ir arbata artėjančią žiemą gersis žymiai gardžiau. Šįkart laimėtojais tavo Radvilės Masiulionienės (daugiausiai reakcijų) ir Jurgos Staniukenienės (VKM administracijos balsas) šeimos. Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.

„Pyragas bus daug skanesnis, jei paaukosi“, – sako Pyragų dienos pradininkė Lietuvoje TV3 televizija. Galintys ir norintys prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“, tai padaryti gali šiais būdais:

Daugiau apie IŠSIPILDYMO AKCIJĄ

​Trumpieji aukų numeriai

1891 – 3 EUR
1892 – 5 EUR
1893 – 10 EUR

Pyragai