Šešerios rungtynės – šešios pergalės – tokiu startu 2019/ 20 metų sezoną pradėjo Raimundo Kairio auklėtiniai. Paskutinis laimėjimas „Rosa CUP“ turnyre garantavo vilniečiams nugalėtojų titulą. 

​Praėjusiais metais R.Kairio komanda varžėsi su metais vyresniais priešininkais. Šiemet buvo nuspręsta darsyk vykti į Radomo miestą Lenkijoje ir siekti pergalių prieš bendraamžius. ​
​„Man asmeniškai tai jau trečias „Rosa CUP“ turnyras. Per tuos du kartus kuo puikiausiai įsitikinau, kokio čia aukšto lygio organizacija, kokios geros sąlygos, geros salės ir panašiai. Galiu pridurti, kad teisėjai teisėjauja prižiūrimi Eurolygos arbitrų, dalyvaujančių seminare.  

​Kalbant apie mus pačius, tai seniai žinojome, kad ten vyksime, todėl sistemingai ruošėmės. Manau, kad pergalė pelnyta – ji turėtų kaip reikiant prisidėti prie mūsų pasiruošimo Moksleivių lygai“, – turnyrą reziumavo treneris. 

​Vilniaus KM komanda turnyrą pradėjo fantastine pergale 99:44. Tokiu rezultatu buvo sutriuškinti Zgoželeco „Turow“ penkiolikmečiai. Nugalėtojams Danielius Kasparas pelnė 19 taškų (9 atkovoti kamuoliai, 30 naudingumo balų), Liucijus Biekša – 18, Benas Hofšteteris – 15. 

​Antrose grupės rungtynėse vilniečiai 117:82 sutriuškino Berlyno „Tiger“ akademiją iš Vokietijos. Nuostabų puolimą demonstravę lietuviai surinko net 158 naudingumo balus, o rezultatyviausiai komandoje žaidė Pijus Lazauskas – 25 taškai, B.Hofšteteris – 22, D.Kasparas – 16. 

​Pernelyg didelio pasipriešinimo R.Kairio auklėtiniai nesulaukė ir trečiose grupės rungtynėse, kuriose VKM 82:65 įveikė UKS GIM ekipą iš Lenkijos. Pergalingoje akistatoje VKM į pergalę vedė: D.Kasparas – 16 (13 atkovotų kamuolių), B.Hofšteteris – 15, L.Biekša – 12.  

​Sėkmingas pasirodymas D grupėje vilniečiams dovanojo kelialapį į ketvirtfinalį, kuriame 77:64 įveiktas Vroclaco „Slask“ klubas iš Lenkijos. Šio susitikimo herojumi tapo D.Kasparas, kuris pelnė 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. 

​Pusfinalyje iškovota dar viena panaši pergalė prieš Klaipėdos V.Knašio mokyklą. Ir vėl fantastiškai žaidė D.Kasparas, šįsyk pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 19 kamuolių, B.Hofšteteris pridėjo 22 taškus. 

​Taip jau sutapo, kad turnyro prizininkėmis tapo visos trys Lietuvos ekipos. Finale VKM susikovė su Kauno „Tornado“ ekipa, kurią nugalėjo 89:70. B.Hofšteteris prie pergalės pridėjo 24 taškų, D.Kasparas – 17 taškų ir 17 atkovotų kamuolių. 

​„Pagrindinis turnyro akcentas – atidirbinėjome varžybinius elementus. Pernai taisyklės to neleido, o šiemet jau leido akcentuoti aikštės gynybą, zoninį presingą ir pan. Jautėsi, kad už varžovus esame geriau pasiruošę. Trenerio tikslas matyti žaidėjus einančius į priekį. Aš tai pamačiau“, sakė R.Kairys. 

​Prieš naująjį Moksleivių krepšinio lygos sezoną VKM 2004 metų komanda dar sudalyvaus turnyre Tenerifėje.