Vilniaus krepšinio mokykla (VKM) pradeda draugystę su vienu populiariausių ir puikiai vertinamu greito maisto restoranu „Felix Chicken“. Naujųjų partnerių asortimentas pasižymi sveika, aukščiausios kokybės lietuviška vištiena ir paniruote be konservantų.

„Felix Chicken“ direktorius Aleksandras Pilipiuk džiaugiasi užmegztu bendradarbiavimu ir galimybe prisidėti prie jaunųjų talentų gerovės:

„Mums svarbu prisidėti prie fizinio aktyvumo skatinimo ir profesionalių sportininkų ugdymo. Visada malonu matyti, kaip auga ir tobulėja jaunieji sportininkai ir pasiekia sportinių aukštumų, atstovauja įvairias komandas ir siekia profesionalų karjeros.“

Visiems mūsų auklėtiniams, parodžius VKM nario pažymėjimą su nuotrauka, treneriams bei administracijai suteikiama 15 proc. nuolaida visam Felix Chicken“ asortimentui. Be to, nuo šiol visi gimtadienį minėsiantys VKM treneriai ir administracijos darbuotojai bus pradžiuginti gardžios vištienos kibirėliu.

VKM marketingo specialistė Sandra Mockutė pažymėjo, kad tokie partneriai padeda augti Vilniaus krepšinio mokyklai ir nuteikia pozityviai ateities planuose:

„Džiaugiamės, kad kartu su VKM siekti naujų pergalių ir aukštumų prisijungia nauji partneriai, rėmėjai ir draugai. Dėka jų, kasdieninis gyvenimas ir renginiai tampa spalvingesni ir įdomesni.“

Visi norintys paragauti skanaus ir sveiko „Felix Chicken“ gaminamo maisto tai gali padaryti saugiai užsisakant išsinešimui pardavimo vietose Vilniuje:

Geležinkelio g. 8A

Konstitucijos per. 12

Pavilnionių g. 22

„Felix Chicken“ yra pasiekiamas ir populiariausioje maisto užsakymo ir pristatymo į namus platformoje „Wolt“.

Daugiau apie „Felix Chicken“ veiklą, asortimentą, akcijas, konkursus rasite mūsų naujųjų partnerių Facebook paskyroje.