Šį penktadienį tris dienas Vilniuje šurmuliuos Vilniaus krepšinio mokyklos organizuojamo Tarptautinio naujametinio vaikų krepšinio turnyro dalyviai. Merginų grupėje varžysis 6 komandos, vaikinų – 8.

„Kiekvieno turnyro tikslas yra tobulėti. Tik per varžymąsi su varžovais įmanoma eiti pirmyn – profesionalumo keliu“, – prieš turnyro startą sakė Vilniaus krepšinio mokyklos direktorius Vytenis Tupčiauskas.

Šiemet naujametiniame turnyre varžysis U-13 komandos. Berniukų grupėje be dviejų VKM komandų (treneriai Tomas Tarasevičius ir Rytis Anskaitis) į turnyrą atvyksta: „Costa Masnaga“ (Italija), Sankt Peterburgas (Rusija), „Cesis“ (Latvija), „Hensford Przemysl“ (Lenkija) bei Lietuvos atstovai Kauno „Tornado“ ir Marijampolės ŽSM.

„Turnyras svarbus palaikyti gerą varžybinę formą. Taip pat mažiau žaidžiantiems vaikinams tai bus proga gauti daugiau žaidybinės praktikos. Aišku, kaip visada, tikimės daug gerų emocijų, naujų pažinčių ir, žinoma, pergalių“, – apie būsimą turnyrą sakė pirmosios VKM U-13 komandos treneris Tomas Tarasevičius.

Merginų grupėje taip pat varžysis dvi VKM komandos. Be jų, į turnyrą atvyksta: „Costa Masnaga“ (Italija), Rygos „Kolibri“ (Latvija), Smargonys (Baltarusija) ir Lietuvos atstovės – Klaipėdos V.Knašiaus mokyklos auklėtinės.