Baigėsi dar vienos LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) pirmenybės, o šį kartą trofėjus liko finalo ketverto šeimininkių tvirtovėje. U16 merginų A divizione čempionėmis tapo Kauno KM Žalgirio I ekipa.

Linos Dambrauskaitės kariauna finale 75:55 (24:19, 16:9, 17:21, 18:6) susitvarkė su Vilniaus KM I krepšininkėmis.

Finalas prasidėjo jam įprasta atkaklia kova (28:26), tačiau tuomet žalgirietės spurtavo 12:0 ir įgijo 14 taškų persvarą – 40:26.

Vis dėlto Inos Revinskienės auklėtinės nenorėjo pasiduoti ir po pertraukos buvo sumažinosios atsilikimą iki 7 taškų – 49:56.

Lemiamas smūgis buvo suduotas ketvirtojo kėlinio pradžioje – vilnietės sunkiai rado kelius prie varžovių krepšio, o šeimininkės tuo pasinaudojo ir pabėgo nepavejamai – 67:51.

Čempionių gretose spindėjo Eglė Kisarauskaitė – 18 taškų (3/12 dvit., 4/9 trit., 0/3 baud.), 17 atkovotų ir 6 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.

Vilniečių gretose puikiai žaidė Urtė Ratavičiūtė, surinkusi dvigubą dublį – 14 taškų (7/11 dvit.), 12 atkovotų kamuolių ir 24 naudingumo balai. E. Kisarauskaitė buvo išrinkta į simbolinį finalo ketverto penketą, o iš vilniečių į jį pateko finale 14 taškų įmetusi Eva Pernavaitė. Be šių krepšininkių asmeninio įvertinimo sulaukė čempione tapusi Austėja Babraitis, panevėžietė Austėja Rauckytė ir klaipėdietė Erika Ieva Kraujelis.

KM Žalgiris I: Eglė Kisarauskaitė 18 (3/12 dvit., 4/9 trit., 17 atk. kam., 5 rez. perd., 6 per. kam., 28 naud.), Miglė Kisarauskaitė (5/12 dvit., 1/8 trit., 8 atk. kam., 5 per. kam.) ir Austėja Babraitis (7/15 dvit., 9 atk. kam.) po 15, Akvilė Babraitytė 9 (6 kld.).

Vilniaus KM I: Urtė Ratavičiūtė (7/11 dvit., 12 atk. kam., 24 naud.) ir Eva Pernavaitė (1/9 trit., 5 rez. perd., 8 kld.) po 14, Rusnė Januševičiūtė 10.