Tarptautiniame vaikų krepšinio turnyre dalyvavę Vilniaus krepšinio mokyklos dvylikamečiai auklėtiniai tarp dvylikos komandų užėmė antrąją vietą. Neįveiktas tik paskutinis žingsnis, kai po pratęsimo 60:66 buvo pralaimėta Kauno „Perkūno“ ekipai. Verta pažymėti, kad šiame turnyre varžėsi net keturios būsimos VKM varžovės MKL čempionate. 

​ „Tai, kad galėjome pamatyti būsimus varžovus – labai svarbus momentas. Patį komandos pasirodymą vertinu labai gerai. Aiškiai pamatėme savo pranašumus ir detales, kurias privalome patobulinti iki sezono starto“, – sakė komandos treneris Tomas Tarasevičius, nepamiršęs už turnyrą padėkoti organizatorei Kauno „Tornado“ mokyklai bei tėvams už sudarytas galimybes dalyvauti turnyre bei nuoširdų palaikymą varžybų metu.

​Pagal turnyro formatą dvylika komandų buvo suskirstytos į keturias grupes. VKM varžovais tapo „Horsens“ bendraamžiai iš Danijos ir metais jaunesni Kauno „Tornado“ auklėtiniai. Pirmieji nugalėti rezultatu 59:23, antrieji – 73:32.  

​Iš grupės į kitą etapą pateko po dvi komandas, tad iki finalo dar laukė ketvirtfinalio ir pusfinalio barjerai. Ketvirtfinalyje 69:44 nugalėtas latvių „Tukums“, o pusfinalyje – 62:58 Marijampolės komanda. Visiškai lygiame finale sėkmė šypsojosi „Perkūnui“.  

​Naudingiausiu turnyro VKM žaidėju pripažintas Gabrielius Mažeikis.

Foto: KM Tornado.