Tris dienas Vilniuje vykęs pirmasis EYBL U-17 turas baigėsi. Jame dalyvavo ir dvi Vilniaus krepšinio mokyklos komandos, kurioms iki gero rezultato pritrūko vos kelių taiklių metimų. Andriaus Šležo treniruojama pirmoji komanda per penkerias rungtynes laimėjo du kartus, antroji – iškovojo vieną pergalę ir patyrė keturis pralaimėjimus.

Pirmosios komandos rezultatai:

Vilniaus KM-I – Russia 2004 78:75

Vilniaus KM-I – SKM-I (Lietuva) 38:73

Vilniaus KM-I – Belgorod (Rusija) 74:50

Vilniaus KM-I – Gloria (Rusija) 64:66

Vilniaus KM-I – VKM-II (Lietuva) 60:65

„Atrodo, kad turnyrui buvome pasiruošę visai neblogai, tačiau jo metu nepaprastai šokinėjo žaidimo ritmas, o tai lėmė tris pralaimėjimus. Buvo gerų momentų, buvo gerų rungtynių, bet po jų sekdavo ir blogi momentai, ir blogos rungtynės. Nepatiko tai, kad visose rungtynėse pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių.

Prieš turnyrą patyrėme tris traumas, tai žaidėme labai maža rotacija. Nesinori teisintis, bet į turnyro pabaigą jautėmės pavargę. Reziumuojant, mintys dviprasmiškos – komanda tikrai stengėsi, bet daug dalykų nesigavo. Kitas dalykas – liko dar turai ir mes po šio savaitgalio nepraradome vilčių patekti į geriausių šešetuką, o ir tokio tikslo neatsisakome“, – komentavo treneris Andrius Šležas.

Rolando Peniko treniruojama antroji komanda net trejose rungtynėse kabinosi į varžovus, bet galiausiai neįsikabino. Svečiams iš Rusijos buvo pralaimėta 35 taškų skirtumu bei nugalėta pirmoji komanda.  

Antrosios komandos rezultatai:

​Vilniaus KM-II – Gloria 53:63

Vilniaus KM-II – Belgorod 58:59

Vilniaus KM-II – SKM-I 54:62

Vilniaus KM-II – Russia 2004 27:62

Vilniaus KM-II – VKM-I 65:60

„Nors laimėjome tik vienas rungtynes, tačiau esu patenkintas. Prie sėkmės galėjome turėti ir daugiau pergalių, dėl to vaikinus galiu tik pagirti. Noriu pažymėti, kad žaidėme tik aštuoniese. Jei būtų mūsų daugiau, galbūt, viskas būtų susiklostę kitaip.

Kalbant apie mūsų laimėtas rungtynes prieš pirmą komandą, tai žaidėjai norėjo įrodyti, kad nėra tiek daug prastesni kaip parodė kiek anksčiau mūsų žaistos tarpusavio rungtynės. Motyvacija padėjo susikaupti, padėjo ir laimėti“, – sakė antrosios komandos treneris Rolandas Penikas.