​Vilniaus „Rytas“ kviečia naująjį sezoną pradėti drauge. Sostinės klubas visus krepšinio mylėtojus, šeimas, vaikus jau rugsėjo 20 d. (sekmadienį) kviečia dalyvauti prie „Ryto“ klubo simbolika padengtų Baltojo tilto aikštelių, kuriose įvyks 3×3 krepšinio turnyras – „Vilnius visiems“.

Krepšinio mėgėjai turės galimybę dalyvauti ne tik krepšinio varžybose, bet ir įvairiausiuose konkursuose kartu su „Ryto“ žaidėjais bei treneriais. Visų varžybų dalyvių laukia išskirtiniai turnyro marškinėliai.

Vilniečiams bus pristatyta ir visa „Ryto“ komanda.

„Vilnius visiems“ turnyro nugalėtojų lauks gausybė prizų: bilietai į svarbiausias sostinės klubo rungtynes, sezono abonementai ir solidūs rėmėjų prizai. Na, o patys laimingiausi – kartu su „Rytu“ keliaus į FIBA Čempionų lygos rungtynes!

​Turnyre įvairiose amžiaus grupėse varžysis 80 komandų ir net 300 dalyvių.

​Rugsėjo 20 d. turnyro „Vilnius visiems“  dalyvių REGISTRACIJA vyks pagal amžiaus grupes Baltojo tilto sporto aikštyne:
​U-10 ir U-12 registracijos pradžia 10:30 val.;
​U-14 ir U-19 registracijos pradžia 11:00 val.;
​U-8, U-12 (mergaitės) ir U-16 registracijos pradžia 11:30 val.
​Prašome nevėluoti. 

​Visi varžybų dalyviai visų varžybų metu su savimi turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka ir gimimo data. Dalyvaujant varžybose su suklastotais asmens duomenimis, varžybų dalyviai yra pašalinami iš varžybų.

​Kadangi turnyro 3×3 VILNIUS VISIEMS marškinėliai visiems dalyviams yra juodos spalvos, turnyro dalyviai turi turėti ir kitos spalvos marškinėlius (pageidautina visai komandai vienodus).

​Visi varžybų dalyviai turi tiksliai sekti varžybų laiką. Visos dienos tvarkaraštis yra patalpintas. 
​Nuo 13:00 val., 14:00 val. ir 15:00 val. vyks BLIC krepšinio konkursai su RYTO žaidėjais. 16:00 val. visiems varžybų dalyviams bei visiems Vilniečiams bus pristatyta RYTO komanda, kuri ir apdovanos 3×3 turnyro VILNIUS VISIEMS visų amžiaus grupių nugalėtojus ir prizininkus! 

​Visų turnyro dalyvių laukia rėmėjų dovanos, RYTO klubo abonementai ir varžybų bilietai į geriausias RYTO varžybas.
​Pagrindinis 3×3 VILNIUS VISIEMS PRIZAS- kelionė į FIBA Čempionų lygos rungtynes kartu su RYTO komanda! Iki susitikimo jau šį sekmadienį laisvalaikio ir rekreacijos zonoje prie Baltojo tilto!
​  Prie projekto prisideda Vilniaus miesto savivaldybės sporto projektai fizinio aktyvumo veiklai skatinti, turnyro rėmėjai ir partneriai.  TAISYKLĖS

​NUOSTATAI 

ŽIŪROVŲ REGISTRACIJA

​VISAS VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

​GRUPIŲ TVARKARAŠČIAI:

​U-8 GRUPĖ (spausti čia)
​U-10 GRUPĖ (spausti čia)
​​U-12 GRUPĖ (spausti čia)
​​U-12 MERGAIČIŲ GRUPĖ​​​ (spausti čia)
​U-14 GRUPĖ​ (spausti čia)
​​U-16 GRUPĖ (spausti čia)
​​19-OS IR VYRESNIŲ GRUPĖ​ (spausti čia)

​POGRUPIŲ LENTELĖS:

​U-8 GRUPĖ (spausti čia) ​U-10 GRUPĖ (spausti čia) ​​U-12 GRUPĖ (spausti čia) ​​U-12 MERGAIČIŲ GRUPĖ​​​ (spausti čia) ​U-14 GRUPĖ​ (spausti čia) ​​U-16 GRUPĖ (spausti čia) ​​19-OS IR VYRESNIŲ GRUPĖ​ (spausti čia)
​​​
​Daugiau informacijos apie turnyrą el.p. 3x3info@vilniauskm.lt, tel. nr. +37068620277 VISA INFORMACIJA skelbiama rytasvilnius.lt, vilniauskm.lt ir BC RYTAS bei Vilniaus krepšinio mokyklos socialiniuose tinkluose.