Nuo vasario 10 dienos Vilniaus miesto krepšinio mokykloje startavo vidinis mokyklos čempionatas, kuriame dalyvauja net 16 komandų!

Pirmajame etape komandos buvo suskirstytos į 2 grupes. Kviečiame susipažinti su grupių rezultatais:

A GRUPĖJagurarai 2012
(Tr. E. Justa)
Lapės 2010/12
(Tr. Š. Valinskaitė)
Baltosios panteros 2010/12
(Tr. Š. Valinskaitė)
Riteriai 2011/12
(Tr. V. Zapalskis)
Vilkai 2011
(Tr. D. Semionov)
Gervės 2010
(Tr. J. Cicėnienė)
Vanagai 2011
(Tr. R. Kairys)
Feniksai 2011
(Tr. I. Revinskienė)
TAŠKAIVIETA
Jagurarai 2012
(Tr. E. Justa)
0:20
0 tšk.
52:30
2 tšk.
37:72
1 tšk.
28:61
1 tšk.
0:20
0 tšk.
0:20
0 tšk.
0:20
0 tšk.
58
Lapės 2010/12
(Tr. Š. Valinskaitė)
20:0
2 tšk.
48:9
2 tšk.
29:37
1 tšk.
12:42
1 tšk.
10:30
1 tšk.
30:52
1 tšk.
21:67
1 tšk.
86
Baltosios panteros 2010/12
(Tr. Š. Valinskaitė)
30:52
1 tšk.
9:48
1 tšk.
38:48
1 tšk.
33:54
1 tšk.
24:46
1 tšk.
8:39
1 tšk.
10:70
1 tšk.
77
Riteriai 2011/12
(Tr. V. Zapalskis)
72:37
2 tšk.
37:29
2 tšk.
48:38
2 tšk.
32:56
1 tšk.
22:62
1 tšk.
38:39
1 tšk.
18:43
1 tšk.
105
Vilkai 2011
(Tr. D. Semionov)
61:28
2 tšk.
41:12
2 tšk.
54:33
2 tšk.
56:32
2 tšk.
53:38
2 tšk.
25:49
1 tšk.
31:45
1 tšk.
123
Gervės 2010
(Tr. J. Cicėnienė)
20:0
2 tšk.
30:10
2 tšk.
46:24
2 tšk.
62:22
2 tšk.
38:53
1 tšk.
54:20
2 tšk.
16:36
1 tšk.
122
Vanagai 2011
(Tr. R. Kairys)
20:0
2 tšk.
52:30
2 tšk.
39:8
2 tšk.
39:38
2 tšk.
49:25
2 tšk.
20:54
1 tšk.
16:55
1 tšk.
124
Feniksai 2011
(Tr. I. Revinskienė)
20:0
2 tšk.
67:21
2 tšk.
70:10
2 tšk.
43:18
2 tšk.
45:31
2 tšk.
36:16
2 tšk.
55:16
2 tšk
141
B GRUPĖPumos 2012
(Tr. R. Anskaitis)
Meškiukai 2012
(Tr. N. Nazarenko)
Vilkai 2011
(Tr. R. Kairys)
Ereliai 2011
(Tr. R. Rolis)
Gepardai 2012
(Tr. G. Razutis)
Buliai 2011/12
(Tr. Ž. Grušas)
Delfinai 2012
(Tr. R. Anskaitis)
Kobros 2011
(Tr. R. Kairys)
TAŠKAIVIETA
Pumos 2012
(Tr. R. Anskaitis)
100:1
2 tšk.
24:29
1 tšk.
24:42
1 tšk.
58:9
2 tšk.
105:20
2 tšk.
38:9
2 tšk.
37:36
2 tšk.
123
Meškiukai 2012
(Tr. N. Nazarenko)
1:100
1 tšk.
17:24
1 tšk.
7:81
1 tšk.
20:0
2 tšk.
9:48
1 tšk.
22:35
1 tšk.
26:36
1 tšk.
96
Vilkai 2011
(Tr. R. Kairys)
29:24
2 tšk.
24:17
2 tšk.
58:68
1 tšk.
20:0
2 tšk.
40:0
2 tšk.
60:20
2 tšk.
35:20
2 tšk.
132
Ereliai 2011
(Tr. R. Rolis)
42:24
2 tšk.
81:7
2 tšk.
68:58
2 tšk.
20:0
2 tšk.
68:7
2 tšk.
62:7
2 tšk.
20:0
2 tšk.
141
Gepardai 2012
(Tr. G. Razutis)
9:58
1 tšk.
0:20
0 tšk.
0:20
0 tšk.
0:20
0 tšk.
0:20
0 tšk.
27:32
1 tšk.
0:20
0 tšk.
28
Buliai 2011/12
(Tr. Ž. Grušas)
20:105
1 tšk.
48:9
2 tšk.
0:40
1 tšk.
7:68
1 tšk.
20:0
2 tšk.
31:24
2 tšk.
34:24
2 tšk.
114
Delfinai 2012
(Tr. R. Anskaitis)
9:38
1 tšk.
35:22
2 tšk.
20:60
1 tšk.
7:62
1 tšk.
32:27
2 tšk.
24:31
1 tšk.
40:10
2 tšk.
105
Kobros 2011
(Tr. R. Kairys)
36:37
1 tšk.
36:26
2 tšk.
20:35
1 tšk.
0:20
0 tšk.
20:0
2 tšk.
24:34
1 tšk.
10:40
1 tšk.
87

Pagal vidinio čempionato formatą, pirmąsias 4 vietas grupėse užėmusios komandos patenka į didžiąją taurę, o 5-8 vietas užėmusios komandos varžysis mažojoje taurėje. Pristatome visas ketvirtfinalio poras.

DIDŽIOJI TAURĖ

1 PORA: Feniksai 2011 (Tr. I. Revinskienė) vs Buliai 2011/12 (Tr. Ž. Grušas);

2 PORA: Gervės 2010 (Tr. J. Cicėnienė) vs Pumos 2012 (Tr. R. Anskaitis);

3 PORA: Vilkai 2011 (Tr. R. Kairys) vs Vilkai 2011 (Tr. D. Semionov);

4 PORA: Ereliai 2011 (Tr. R. Rolis) vs Vanagai 2011 (Tr. R. Kairys).

Čia komandos išsiaiškins nuo 1 iki 8 vietos (ketvirtfinalyje laimėjusios komandos žais pusfinalyje, o ketvirtfinalyje pralaimėjusios komandos kovos dėl 5-8 vietų).

MAŽOJI TAURĖ

1 PORA: Riteriai 2011/12 (Tr. V. Zapalskis) vs Gepardai 2012 (Tr. G. Razutis);

2 PORA: Lapės 2010/12 (Tr. Š. Valinskaitė) vs Kobros 2011(Tr. R. Kairys);

3 PORA: Meškiukai 2012 (Tr. N. Nazarenko) vs Baltosios panteros 2010/12 (Tr. Š. Valinskaitė);

4 PORA: Delfinai 2012 (Tr. R. Anskaitis) vs Jagurarai 2012 (Tr. E. Justa).

Čia komandos taip pat išsiaiškins nuo 1 iki 8 vietos (ketvirtfinalyje laimėjusios komandos žais pusfinalyje, o ketvirtfinalyje pralaimėjusios komandos kovos dėl 5-8 vietų).

Finalinės vidinio čempionato kovos numatomos gegužės 27-28 dienomis.

Mokyklos vardu linkime visoms komandoms sėkmės!