Kovo 11 dieną finišavo pirmasis MKL-BERGO 3×3 krepšinio čempionatas, kuriame net 4 mūsų mokyklos komandos skirtingose amžiaus grupėse užėmė prizines vietas. MKL-BERGO 3×3 čempionatas turėjo 3 etapus, kurie vyko Širvintose, Jurbarke ir Palangoje. Šiuose etapuose geriausiai pasirodžiusios komandos, pagal įskaitinių taškų sistemą, buvo pakviestos į finalinį etapą Vilniuje. Kviečiame susipažinti, kaip šiame čempionate sekėsi rungtyniauti mūsų mokyklos komandoms.

U18 VAIKINAI

Komandos sudėtis: Titas Pundinas, Emilis Kargertas, Artūras Vilutis, Erikas Vansevičius, Augustas Aukštuolis

Ši ekipa žygiavo pakankamai stabiliai ir sėkmingai viso čempionato metu: mūsiškiai laimėjo Širvintų ir Palangos etapus, Jurbarke liko trečioje vietoje bei į finalinį etapą buvo pakviesti kaip pirmojo reitingo komanda. Finaliniame etape, aštuoniolikmečiai kiek netikėtai suklupo pirmosiose grupių rungtynėse, tačiau toliau didesnio vargo savo kelyje neturėjo – finalas laimėtas rezultatu 21:14 ir visiems laikams įsirašyta į čempionato istoriją, šaunuoliai!

U18 MERGINOS

Komandos sudėtis: Gabija Strolytė, Urtė Ratavičiūtė, Ugnė Graužaitė, Rusnė Januševičiūtė, Eva Pernavaitė

Šios komandos istorija kiek kitokia: aštuoniolikmečių merginų etape komandų buvo kur kas mažiau, todėl šiai ekipai užteko dalyvauti vos viename etape Jurbarke, kur Vilniaus KM krepšininkės iškovojo pirmąją vietą, taip užsitikrindamos kvietimą į finalinį etapą. Čia merginos nusileido tik damoms iš „Žalgirio“ krepšinio akademijos – finale pralaimėta rezultatu 14:21, tačiau nepaisant pasidabinta sidabro medaliais, bravo!

U16 VAIKINAI

Komandos sudėtis: Jokūbas Dobilas, Andrius Mačionis, Antonio Magliula

Šešiolikmečiams debiutiniame sezone sekėsi kiek sunkiau: mūsiškiai dalyvavo Palangos ir Jurbarko etapuose, tačiau ten jų pasirodymas nebuvo pats sėkmingiausias, o to pasekoje vaikinams pritrūko 6 įskaitinių taškų iki finalinio etapo.

U16 MERGINOS

Komandos sudėtis: Barbora Prišmontaitė, Leonora Purvytė, Aleksandra Žvironaitė, Justina Bajarūnaitė, Vytė Treinytė

Įdomi situacija susiklostė ir šešiolikmečių merginų tarpe. Čia mūsų mokyklą atstovaujanti komanda dalyvavo tik viename iš 3 etapų (Jurbarke), kur iškovojo sidabro medalius ir to pakako žengti į finalinį etapą. Finale sėkmingai įveikusios grupių etapą, merginos kiek apmaudžiai pralaimėjo finalą, rezultatu 10:15, pripažindamos Šiaulių ekipos pranašumą. Nepaisant nesėkmės, tai dar vienas sidabro medalis, bravo!

U14 VAIKINAI

Komandos sudėtis: Mantas Klevinskas, Matas Matuliauskas, Emilis Kristupas Vansevičius, Mantas Vaištaras

Ši ekipa dalyvavo dviejuose atrankiniuose etapuose: Jurbarke vilniečiai liko ketvirti, tuo tarpu Palangoje pasidabino sidabro medaliais. Tokio pasirodymo užteko į finalinį etapą, kuriame mūsiškiai nesunkiai peržengė grupių etapą, tačiau ketvirtfinalyje nusileido būsimiems čempionams, „Snaiperio“ akademijos krepšininkams (19:21).

U14 MERGINOS

Komandos sudėtis: Ramunė Každailytė, Karina Štrakšytė, Emilija Endlin, Evelina Lygutaitė, Lukrecija Gumuliauskaitė, Beata Baužytė

Nuostabiai MKL-BERGO 3×3 čempionate pasirodė mūsų mokyklos keturiolikmetės. Mūsiškės Jurbarke ir Palangoje užėmė antrąją vietą, taip užsitikrindamos vietą finaliniame etape. Svarbiausiomis akimirkomis neklydo: finaliniame etape sėkmingai įveiktas grupių etapas ir pusfinalis, o finale nugalėtos „Žalgirio“ merginos (13:6). Šaunuolės, sveikinimai!