Sausio 3-4 dienomis Vilniuje vyko jau tradicija tampantis vaikų krepšinio turnyras „Vilnius Cup 2023“.

Turnyre dalyvavo Kauno KM „Žalgiris“, Klaipėdos krepšinio mokyklos, Šiaulių KA „Saulė“ ir mūsų mokyklos auklėtiniai, gimę 2012 m.

Dviejų dienų turnyre komandos sužaidė tarpusavyje, vėliau, pagal užimtą vietą atitinkamai kovojo finale bei mažajame finale.

Rungtynėse dėl bronzos medalių susitiko Vilniaus miesto krepšinio mokyklos bei Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkai. Nors pirmajame tarpusavio susitikime stipresni buvo Saulės miesto atstovai, rungtynėse dėl bronzos mūsų mokyklos auklėtiniams pavyko atsirevanšuoti.

Finalinėse rungtynėse susitiko Kauno ir Klaipėdos komandos. Didžiąją rungtynių dalį kova vyko taškas į tašką, tačiau ketvirtajame kėlinyje lemiamą spurtą surengę klaipėdiečiai, dar kartą įrodė savo pranašumą bei džiaugėsi turnyro trofėjumi.

Naudingiausiais komandų žaidėjais buvo išrinkti Denas Kontrimas (Klaipėdos KM), Tomas Gasparavičius (Kauno KM „Žalgiris“), Mantas Norvaišas (Vilniaus KM) ir Gustas Tarbūnas (Šiaulių KA „Saulė“).

Turnyre taip pat vyko baudų ir tritaškių konkursas. Taikliausias nuo baudų metimo linijos buvo Danielius Gricius (Klaipėdos KM), tuo tarpu tritaškių konkursą laimėjo Kevinas Biškauskas (Klaipėdos KM).

Turnyro akimirkas rasite mūsų Facebook paskyroje.

Vilniaus miesto mokykla ir treneris Rytis Anskaitis dėkoja visoms komandoms už dalyvavimą ir linki sėkmingų metų, iki susitikimo!