Spalio 1-2 dienomis Vilniaus miesto krepšinio mokykla surengė profesionalią fotosesiją visoms Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje dalyvaujančioms komandoms.

Fotosesijoje dalyvavo 40 skirtingų Vilniaus miesto krepšinio mokyklos komandų. Treneriams ir jų ekipoms buvo skirtas laiko intervalas, kurio metu, vaikai turėjo galimybę įsiamžinti kartu su komanda, draugais ar pasidaryti profesionalaus sportininko nuotrauką.

„Siekiame būti inovatyvūs ir kūrybingi, todėl šiais metais nusprendėme surizikuoti ir išbandyti kažką naujo. Kartu su kolege Evelina pagalvojome, jog būtų šaunu, jeigu mokykla savo auklėtiniams parodytų dar daugiau išskirtinio dėmesio ir juos nustebintų. Taip gimė fotosesijos idėja, kurios tikslas – suteikti vaikams galimybę akimirkai pasijausti tikrais profesionalais.“ – sakė Vilniaus miesto krepšinio mokyklos komunikacijos specialistas Dovydas Šablinskas.

Apie renginio sunkumus ir emocijas kalbėjusi mokyklos komunikacijos specialistė Evelina Budėnaitė džiaugėsi renginio sklandumų ir geromis emocijomis: „Nusprendėme ieškoti profesionalaus fotografo, kuris turėtų patirties su krepšinio komandomis. Tam puikiai tiko Matas Baranauskas, kuris dirba su profesionaliais Lietuvos krepšinio klubais, tokiais kaip Klaipėdos „Neptūnas“ ar Kauno „Žalgiris“. Didelis ačiū jam už nuoširdų darbą ir kantrybę. Kalbant apie renginio iššūkius, sakyčiau, jog sunkiausia buvo sukoordinuoti ir suorganizuoti, kad 40 mokyklos komandų ir 30 trenerių galėtų ir spėtų per 2 dienas nusifotografuoti ir tam turėtų pakankamai laiko. Taip pat, nors ir atrodo smulkmena, tačiau turėjome iššūkių ir stengėmės, jog visos komandos turėtų vienodas aprangas. Džiaugiamės, jog „nuotraukų savaitgalis“ praėjo sėkmingai. Žinoma, sunkų darbą atpirko vaikų emocijos ir tai, jog jie nors akimirkai galėjo pasijausti kaip tikros krepšinio žvaigždės. Ačiū treneriams, ačiū vaikams ir žinoma, ačiū visai mūsų mokyklos bendruomenei, jog atvykote ir sudalyvavote.“

Fotosesijos nuotraukas Vilniaus miesto krepšinio mokykla artimiausiu metu planuoja perduoti treneriams bei pasidalinti socialiniuose tinkluose, o su keletu iš jų galite susipažinti ir čia: