​Šį penktadienį Kaune prasidės jaunimo Eurolygos vienas iš atrankos turų, kurio nugalėtojas iškovos teisę dalyvauti finalo ketverto varžybose Vokietijoje. Vilniaus „Ryto“ komandoje jau vyksta treniruočių procesas, o sudėtyje galima pamatyti daug pažįstamų veidų iš VKM! 

​​Iš 17 šiuo metu besitreniruojančių krepšininkų Vilniaus „Ryto“ sudėtyje net 9 yra Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai: Ąžuolas Tubelis, Tautvilas Tubelis, Augustas Marčiulionis, Jokūbas Rubinas, Dovydas Piluckis, Matas Narvilas, Matas Mikėnas, Armandas Plintauskas, Augustinas Krūminis. Trenerių štabe taip pat yra VKM atstovų: komandos žaidimui vadovaus Edvinas Justa, o jam talkins ilgametis mūsų krepšinio mokyklos treneris Gintautas Regina. ​

Be vilniečių šiame etape varžysis šeimininkai Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai, taip pat svečiai iš Prancūzijos „Nanterre 92“ ekipa, Ispanijai atstovaus Saragosos „Casademont“ bei Badalonos „Joventut“, Italijai – Venecijos „Umana Reyer“, garsusis Stambulo „Fenerbahče“ iš Turkijos bei Londono „Barking Abbey“ klubas.

​​„Ryto“ krepšininkai jaunimo Eurolygos turnyre yra triumfavę du kartus: 2002 m. ir 2018m. Būtent pastarąjį kartą nugalėtojų gretose buvo Ąžuolas Tubelis kartu su Augustu Marčiulioniu, kurie šiais metais bus vieni pagrindinių komandos žaidėjų ir šio turnyro patirtimi dalinsis su kitais krepšininkais.

​​Pirmosios rungtynės „Ryto“ laukia šį penktadienį 13 val., kuriose susitiks su Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkais, antrasis mačas šeštadienio rytą 9 val. prieš svečius iš Londono, o trečioji dvikova vyks tą pačią dieną 19:15 val. prieš „Joventut“ ekipą. Linkime sėkmės!