Vilniaus krepšinio mokykla tęsia bendradarbiavimą su UAB „OrtoPro“, kuri gamina ortopedinius padukus ir kitas ortopedines priemones. Ortopediniai padukai padeda išvengti traumų esant didesniam fiziniam krūviui krepšinio treniruotėse. 

​„Sveikata kiekvienam sportininkui yra svarbiausias dalykas, todėl galime tik pasidžiaugti, kad „OrtoPro“ ir toliau lieka su mumis. Noriu pažymėti, kad krepšininkams ypač svarbu naudoti ortopedinius padukus juos įsidedant į sportinę avalynę“, – sakė Vilniaus krepšinio mokyklos direktorius Vytenis Tupčiauskas. 

​Visi tėveliai, kurie norėtų užsisakyti ortopedinius padukus savo vaikams, kviečiami nuvykti į Žemaitės g. 21 įsikūrusį UAB „OrtoPro“. Su savimi reikia turėti šeimos gydytojo ar ortopedo siuntimą. Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniams padukai bus pagaminti nemokamai. Perkant kitas prekes, galios 20 procentų nuolaida. 

​Prieš vykstant į UAB „OrtoPro“, registruotis nereikia. Jūsų kojų padų įspaudai netrukus virs padukais jūsų sporto avalynėje. UAB „OrtoPro“ regitratūros telefonas pasiteiravimui – 852159080.