Vilniaus krepšinio mokykla tęsia bendradarbiavimą su įmone UAB „Šilputa“, kuri ir toliau rems jaunuosius mūsų krepšininkus. Susitikimo metu įmonės vadovas Aleksandras Pilipiuk susipažino su 2005 m. gimimo komanda, kurią treniruoja treneris Gintautas Regina bei pavaišino gardžiais pietumis „Felix Chicken“ restorane.

​UAB „Šilputa“ yra ilgamečiai Vilniaus krepšinio mokyklos rėmėjai savo prieglobstyje turėję komandas, tapusias Moksleivių lygos čempionėmis, kurių sudėtyje buvo perspektyviausi talentai, tokie kaip Marekas Blaževičius, Ąžuolas Tubelis, Augustas Marčiulionis ir kt.

​Moderniausia Baltijos putų polistirolo įmonė UAB „Šilputa“, veikia nuo 1999 metų ir yra savo srities lyderiai ir tikri profesionalai.

​Aleksandras Pilipiuk džiaugiasi galėdamas paremti jaunuosius krepšininkus: 
„Pasaulyje yra daug talentingų žmonių, įskaitant ir krepšininkų, tačiau kartais, norint žengti didesnius žingsnius į priekį, reikalingas palaikymas ir tvirta atrama. Tikiu, kad prisidėdami prie šios komandos rėmimo galime pasiekti daug gražių pergalių.

​Žvelgdamas į šį jaunimą matau didžiulį potencialą, o sunkus darbas tiek sporte, tiek versle visada atneša gerą rezultatą. Labai svarbu, kad talentingus ir darbščius žmones suptų gera aplinka, kuri galėtų padėti išpildyti jų svajones – šiuo atveju ateityje tapti profesionaliais krepšininkais. Tikiuosi, kad galėsime prie to prisidėti.

​Esu didžiulis komandinio sporto, ypač krepšinio, šalininkas ir žinau, kokius privalumus atneša ši sporto šoka tiek jaunimo vertybiniam, tiek fiziniam pagrindui. Noriu prisidėti, paremdamas Vilniaus krepšinio mokyklą ir sportuojantį jaunimą bei taip padėti jiems tapti geresniais.“

​Ekipos treneris Gintautas Regina taip pat įžvelgia tokių partnerysčių naudą: 
​„Džiaugiuosi, kad šalia komandos yra tokie pavyzdžiai, kurie kryptingai siekia savo tikslų ir siekia būti geriausiais savo srityje. Tai yra puiki motyvacija ir pavyzdys jaunimui.“

​Įmonės vadovas pakvietė rudenį apsilankyti UAB „Šilputa“ fabrike ir susipažinti su gamybos procesais. Vilniaus KM I – Šilputa taip pat turės nuolaidą restorane „Felix Chicken“, kurio asortimentas pasižymi sveika ir aukščiausios kokybės vištiena.

VKM direktorius Vytenis Tupčiauskas pažymėjo, kad tokie partneriai padeda augti Vilniaus krepšinio mokyklai, o tęstinumas yra vienas iš svarbiausių sėkmingos organizacijos faktorių.​ Mokyklos vadovas pakvietė A.Pilipiuk į VKM 50-mečio jubiliejaus šventę, kuri rugsėjo 5 d. 16 val. vyks „Jeep” arenoje (Ozo g.14A).