Artėjant MKL sezonui, paskutiniuosius žaidimo akcentus dėlioja ir 2007-2 komanda. Trenerio Ryčio Anskaičio auklėtiniai savaitgalį lankėsi Klaipėdoje, iš kurios grįžo užėmę šeštą vietą.

„Turnyras pavyko labai neblogai. Prieš šį turnyrą norėjome išbandyti savo jėgas prieš stiprias komandas ir viskas pavyko gan neblogai. Žaidėjai gavo neįkainojamos patirties, dar labiau susiklijavo kaip komanda ir pamatėme, ką darome gerai ir kur dar reikia šlifuoti. Pasiruošimas sezonui buvo intensyvus, sužaidėme dviejuose turnyruose ir dar kelias draugiškas rungtynes, todėl manau sezonui esame pasirengę visapusiškai“, – sakė treneris R. Anskaitis.

Turnyre iš viso varžėsi aštuonios komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Mūsų komanda B grupėje po įnirtingos kovos 46:59 pralaimėjo Šiaulių KA „Saulė-ASKA“ bendraamžiams, 21:59– pripažino Sostinės KM pirmos komandos pranašumą ir 52:31 nugalėjo Latvijos „Venrspils Spars“ komandą.

Sekmadienis buvo skirtas kovai dėl vietų. VKM 2007-2 komanda kovoje dėl 5 – 8 vietų 75:15 buvo pajėgesni už Rygos „East Ball“ ekipą. Deja, nesėkmingai susiklostė paskutiniosios rungtynės. Mūsų komanda 24:32 neatsilaikė prieš Lenkijos „Žarska“ Akademijos komandą.