Treniruočių tvarkaraštis

Žemiau pateiktas tvarkaraštis yra preliminarus, dėl treniruočių laikų prašome pasitikslinti su treneriais nurodytais kontaktais.



Vaikinų grupėPAŠILAIČIAI/NAUJAMIESTISLINAS ŠALKUS (8 686 00 278)
Pirmadieniais19:30 – 21:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais19:30 – 21:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00VKM II salė (Vytenio g. 6)
Penktadieniais19:30 – 21:00VKM II salė (Vytenio g. 6)
I Komanda PAŠILAIČIAIVYTENIS TUPČIAUSKAS (8 685 36 155)

II Komanda NAUJAMIESTIS VYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Vytenio g. 6)
Antradieniais18:00 – 19:30VKM salė (Vytenio g. 6)
Trečiadieniais 19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais 19:30 – 21:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

III Komanda KAROLINIŠKĖS STEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Antradieniais18:00 – 19:30Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Ketvirtadieniais18:30 – 20:00Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Penktadieniais18:00 – 20:15Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Šeštadieniais12:00 – 14:15VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Merginų grupėINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais17:30 – 19:45Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Trečiadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Vytenio g. 6)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:45Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Penktadieniais17:30 – 19:45Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Šeštadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
I KomandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais19:30 – 21:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

II KomandaKAROLINIŠKĖSONA DINDAITĖ MUKIENĖ (8 662 04 838)
Pirmadieniais18:00 – 19:30 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Antradieniais16:30 – 18:00 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Trečiadieniais16:30 – 18:00 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Penktadieniais16:30 – 18:00 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Šeštadieniais10:30 – 12:45 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
I KomandaJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Penktadieniais17:30 – 19:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
I KomandaPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais 18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais 19:30 – 21:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

II KomandaJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Antradieniais19:30 – 21:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais18:30 – 20:00Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Ketvirtadieniais18:30 – 20:00Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Penktadieniais 18:30 – 20:00Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)

III Komanda FABIJONIŠKĖSALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais19:00 – 20:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Antradieniais19:30 – 21:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais19:00 – 20:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Ketvirtadieniais19:30 – 21:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais19:00 – 20:30Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)

IV KomandaBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais19:00 – 20:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Antradieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais18:15 – 19:45Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais19:30 – 21:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)

V KomandaLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Antradieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais18:30 – 20:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
I KomandaPAŠILAIČIAIGITAUTAS KIEVINAS (8 615 94 286)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
I KomandaPAŠILAIČIAIANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

II KomandaNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS (8 688 15 751)
Pirmadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Antradieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais18:00 – 19:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

III KomandaFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais18:00 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Ketvirtadieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Penktadieniais18:30 – 20:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)

Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais 18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Antradieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

V KomandaLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Antradieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais18:30 – 20:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
I KomandaŽIRMŪNAIALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais18:00 – 19:45Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais18:00 – 19:45Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais 18:00 – 19:45Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais18:00 – 19:45Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Penktadieniais 18:00 – 19:45Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
I KomandaPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais 16:30 – 18:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

II KomandaFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Antradieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Penktadieniais17:00 – 18:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)
Šeštadieniais09:00 – 11:00Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)

III KomandaNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS (8 688 15 751)
Pirmadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Antradieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

IV Komanda NAUJAMIESTIS ALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais15:30 – 17:00Jono Basanaviciaus progimnazija (S. Konarskio g. 27)
Trečiadieniais 15:30 – 17:00Jono Basanaviciaus progimnazija (S. Konarskio g. 27)
Ketvirtadieniais15:30 – 17:00Jono Basanaviciaus progimnazija (S. Konarskio g. 27)
Šeštadieniais12:00 – 13:30Vilniaus Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)

V Komanda KAROLINIŠKĖS STEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Antradieniais16:30 – 18:00Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Trečiadieniais 17:00 – 18:30Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)
Penktadieniais 16:30 – 18:00Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija (V. Druskio g. 11)

Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais17:45 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais16:45 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais18:15 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)

Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais 18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Antradieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais17:30 – 19:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Antradieniais17:30 – 19:00Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
I KomandaŽIRMŪNAIALGIRDAS PAULAUSKAS (8 611 28 871)
Pirmadieniais16:00 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Antradieniais16:00 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Trečiadieniais16:00 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Ketvirtadieniais16:00 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Penktadieniais16:00 – 18:00Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
I KomandaPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais18:30 – 20:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Antradieniais18:30 – 20:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais18:30 – 20:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais18:30 – 20:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Penktadieniais18:00 – 19:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais11:30 – 13:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)

II KomandaKAROLINIŠKĖS/NAUJAMIESTISŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Antradieniais16:30 – 18:00VKM salė (Vytenio g. 6)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00VKM salė (Vytenio g. 6)
Penktadieniais18:30 – 20:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais14:00 – 15:30VKM salė (Vytenio g. 6)

III KomandaPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais17:00 – 18:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Antradieniais17:00 – 18:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais9:00 – 9:45„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)

Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSONA DINDAITĖ MUKIENĖ (8 662 04 838)
Pirmadieniais16:30 – 18:00 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Penktadieniais15:00 – 16:30 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)
Šeštadieniais09:00 – 10:30 Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17)

Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Antradieniais17:30 – 19:00Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais18:00 – 19:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)

Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais19:30 – 21:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Antradieniais19:30 – 21:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Trečiadieniais19:30 – 21:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Penktadieniais20:00 – 21:30Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Šeštadieniais10:30 – 12:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)

Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:30 – 18:00Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais17:00 – 18:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)

Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Antradieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Penktadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Šeštadieniais13:30 – 15:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Antradieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais18:15 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)

Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais17:00 – 18:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Antradieniais17:00 – 18:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Penktadieniais16:30 – 18:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais10:00 – 11:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Penktadieniais15:00 – 16:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)

Merginų grupėNAUJAMIESTIS (PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ)ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Antradieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Trečiadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Ketvirtadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Penktadieniais17:00 –18:30Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Šeštadieniais9:00 – 10:30Žemynos progimnazijos sporto komplekso treniruokliai (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Antradieniais15:30 – 17:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais17:00 – 18:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:30 – 17:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais10:00 – 11:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)

Vaikinų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Trečiadieniais17:30 – 18:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais16:00 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)

Vaikinų grupėNAUJAMIESTISRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais15:00 – 16.30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Antradieniais15:00 – 16.30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais15:00 – 16.30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais15:00 – 16.30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

Vaikinų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Pirmadieniais18:00 – 19:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Antradieniais18:30 – 19:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Vilniaus Viršuliškių progimnazija (Viršuliškių g. 7)
Penktadieniais18:30 – 20:00Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)

Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Trečiadieniais17:30 – 19:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)

Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais 16:30 – 18:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Antradieniais16:30 – 18:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)
Penktadieniais 18:00 – 19:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais 09:00 – 10:30Lazdynų vidurinė mokykla (Žėručio g. 4)

Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Antradieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Penktadieniais16:00 – 17:30Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 32)
Šeštadieniais13:30 – 15:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)

Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais17:45 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais17:00 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)

Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais17:00 – 18:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Merginų grupėNAUJAMIESTIS (PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ)ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais18:30 – 20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Antradieniais18:30 – 20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Trečiadieniais18:30 – 20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Ketvirtadieniais18:30 – 20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)
Penktadieniais18:30 – 20:00Simono Daukanto gimnazija (J. Jasinskio g. 11)

Merginų grupėPAŠILAIČIAI (PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ)ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Antradieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Penktadieniais16:00 – 17:30„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
I komandaJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Antradieniais17:00 – 18:30Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Ketvirtadieniais17:00 – 18:30Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Penktadieniais17:00 – 18:30Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)

Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais15:30 – 16:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)

Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Pirmadieniais 17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)

Vaikinų grupėBALTUPIAIDMITRIJ SEMIONOV (8 601 06 509)
Pirmadieniais17:30 – 19:00Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Trečiadieniais18:00 – 19:30Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)
Penktadieniais17:30 – 18:15Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23)

Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)

Vaikinų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Penktadieniais16:30 – 18:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Šeštadieniais15:00 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais 18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Trečiadieniais18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais 16:30 – 18:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Šeštadieniais15:30 – 17:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)

Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Antradieniais15:00 – 16:30Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais17:00 – 18:30Mykolo Biržiškos gimnazija (Taikos g. 81)
Penktadieniais 15:00 – 16:30Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)

Vaikinų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Trečiadieniais 17:30 – 18:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais 16:00 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)

Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Trečiadieniais17:30 – 19:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)

Vaikinų grupėSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Piramdieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)

Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)

Vaikinų grupėTRAKŲ VOKĖALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais 12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Trečiadieniais 12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Šeštadieniais08:30 – 10:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)

Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Merginų grupėPAŠILAIČIAI (PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ)ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ (8 674 61 476)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Antradieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais14:00 – 15:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)
Antradieniais15:00 – 16:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)

Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)

Vaikinų grupėNAUJAMIESTISANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Pirmadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

Vaikinų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)

Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)

Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)

Vaikinų komandaSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Piramdieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)

Vaikinų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais16:30 – 18:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Ketvirtadieniais16:30 – 18:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Penktadieniais16:30 – 18:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Šeštadieniais15:00 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Vaikinų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Trečiadieniais16:30 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)

Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)

Vaikinų grupėTRAKŲ VOKĖALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais 12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Trečiadieniais 12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Šeštadieniais08:30 – 10:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)

Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Pirmadieniais 17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)

Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)

Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Antradieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)

Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:00 – 13:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais16:00 – 17:30Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Penktadieniais17:00 – 18:30Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Merginų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Ketvirtadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Penktadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Šeštadieniais14:00 – 15:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Merginų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais15:30 – 16:45Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais15:30 – 16:45Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:00 – 13:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)

Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais14:00 – 15:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)
Antradieniais15:00 – 16:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)

Merginų grupėPAŠILAIČIAILUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS (8 688 15 751)
Antradieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSGINTARAS RAZUTIS (8 620 71 997)
Pirmadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Penktadieniais14:30 – 16:00Simono Stanevičiaus progimnazija (S. Stanevičiaus g. 25)
Šeštadieniais11:00 – 12:30Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55)

Vaikinų grupėNAUJAMIESTISANDRIUS ŠLEŽAS (8 612 50 907)
Pirmadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Trečiadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Penktadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIMINDAUGAS SAKALAUSKAS (8 699 89 071)
Pirmadieniais15:30 – 17:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:15 – 17:00„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30„Žemynos“ progimnazija (Žemynos g. 14)

Vaikinų grupėVIRŠULIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)

Vaikinų grupėLAZDYNAIROKAS ROLIS (8 621 40 668)
Pirmadieniais18:00 – 19:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Trečiadieniais16:30 – 18:00„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)
Penktadieniais15:00 – 16:30„Ąžuolyno“ progimnazija (Architektų g. 68)

Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)

Vaikinų komandaSENAMIESTISSTEPONAS MILAŠIUS (8 673 43 612)
Piramdieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (M. Daukšos g. 7)

Vaikinų grupėŽIRMŪNAIVYTAUTAS ZAPALSKIS (8 625 38 756)
Pirmadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Trečiadieniais16:30 – 17:30Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)
Penktadieniais15:00 – 16:00Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)

Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Trečiadieniais17:15 – 18:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)

Vaikinų grupėTRAKŲ VOKĖALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais 12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Trečiadieniais 12:30 – 14:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)
Šeštadieniais08:30 – 10:00Vilniaus Trakų Vokės gimnazija (Trampolio g. 5)

Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Antradieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)

Vaikinų grupėLAZDYNAIRIČARDAS ŽILYS (8 684 09 022)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Penktadieniais16:00 – 17:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)
Šeštadieniais09:00 – 10:30Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)

Vaikinų grupėŠEŠKINĖPOVILAS ČUKINAS (8 699 75 481)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Antradieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)
Penktadieniais16:00 – 17:30Žygimanto Augusto progimnazija (Šeškinės g. 25)

Vaikinų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:00 – 13:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėFABIJONIŠKĖSRAIMUNDAS KAIRYS (8 620 23 085)
Antradieniais16:00 – 17:30Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)
Penktadieniais17:00 – 18:30Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija (Gedvydžių g. 8)

Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais14:30 – 15:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais14:30 – 15:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais14:30 – 15:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Merginų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Ketvirtadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Penktadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Šeštadieniais14:00 – 15:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Merginų grupėSENAMIESTISINA REVINSKIENĖ (8 687 76 969)
Pirmadieniais15:30 – 16:45Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Penktadieniais15:30 – 16:45Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:00 – 13:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Merginų grupėJUSTINIŠKĖSJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00„Sietuvos“ progimnazija (Taikos g. 47)

Merginų grupėLAZDYNAIJŪRATĖ CICĖNIENĖ (8 699 95 765)
Pirmadieniais14:00 – 15:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)
Antradieniais15:00 – 16:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)
Penktadieniais14:00 – 15:00„MINTIES" gimnazija (Erfurto g. 23)

Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

Merginų grupėPAŠILAIČIAILUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Vaikinų grupėNAUJAMIESTISROLANDAS PENIKAS (8 688 15 751)
Antradieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30VKM salė (Birželio 23-iosios g. 10A)

Vaikinų grupėPAŠILAIČIAITOMAS TARASEVIČIUS (8 689 45 369)
Antradieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

Vaikinų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais14:00 – 15:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)

Vaikinų grupėGRIGIŠKĖSGINTAUTAS VILKAS (8 699 52 071)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Antradieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Šviesos g. 16)

Vaikinų grupėJUSTINIŠKĖSRYTIS ANSKAITIS (8 608 31 364)
Pirmadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Trečiadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:00Sietuvos progimnazija (Taikos g. 47)

Vaikinų grupėSENAMIESTISALGIRDAS BUDĖNAS (8 610 45 123)
Pirmadieniais17:00 – 18:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Trečiadieniais17:00 – 18:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)
Šeštadieniais12:00 – 13:30Antano Vienuolio progimnazija (Aušros Vartų g. 23)

Vaikinų grupėPAŠILAIČIAIEDVINAS JUSTA (8 698 35 330)
Pirmadieniais14:30 – 15:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Trečiadieniais14:30 – 15:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Penktadieniais14:30 – 15:30Vilniaus Gabijos progimnazija (Gabijos g. 2C)
Merginų grupėPAŠILAIČIAIALGIRDAS ČIURLYS (8 648 70 271)
Pirmadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Ketvirtadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Penktadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)

Merginų grupėKAROLINIŠKĖSŽILVINAS GRUŠAS (8 605 68 068)
Pirmadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Penktadieniais16:00 – 17:15Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)
Šeštadieniais14:00 – 15:30Spindulio progimnazija (R. Jankausko g. 17)

Merginų grupėPILAITĖLUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Pirmadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Ketvirtadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Penktadieniais15:30 – 16:30Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)
Šeštadieniais14:00 – 15:00Martyno Mažvydo progimnazija (Vydūno g. 17A)

Merginų grupėPAŠILAIČIAILUKAS DANILEVIČIUS (8 692 70 824)
Antradieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Trečiadieniais15:00 – 16:30Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Šeštadieniais10:30 – 12:00Žemynos progimnazijos sporto kompleksas (Žemynos g. 14)
Mišri grupė (2003-2008)RasosElektroninis paštas: laurinaitislu@gmail.comLUKAS LAURINAITIS (8 624 68441)
Pirmadieniais16:00 – 17:30Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)
Antradieniais17:30 – 19:00Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais17:30 – 19:00Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)

Mišri grupė (2009-2012)RasosElektroninis paštas: laurinaitislu@gmail.comLUKAS LAURINAITIS (8 624 68441)
Antradieniais16:00 – 17:30Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)
Trečiadieniais16:00 – 17:30Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais16:00 – 17:30Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)

Mišri grupė (2013-2016)RasosElektroninis paštas: laurinaitislu@gmail.comLUKAS LAURINAITIS (8 624 68441)
Antradieniais14:30 – 16:00Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)
Trečiadieniais14:30 – 16:00Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)
Ketvirtadieniais14:30 – 16:00Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras (Filaretų g. 36)