Naujienos : Kviečiame dalyvauti apklausoje!

NBA VILNIUS CAMP stovykla 

 
 
 

 

Spalio 30 – lapkričio 4 dienomis vyks NBA VILNIUS CAMP stovykla 

 

 

Stovykla skirta 10-18 metų jaunuoliams. Nesvarbu, ar esate pradedantysis jaunasis talentas, ar patyręs kamuolio ąsas, mūsų stovykla pritaikyta taip, kad atitiktų visus įgūdžių lygius.

 

O mes didžiuojamės pranešdami, kad NBA stovyklos pagrindinis treneris, pasaulinio pripažinimo susilaukęs – Alan Major! 

Tai išskirtinės patirties ir gebėjimų treneris, kuris nekantrauja savo žiniomis pasidalinti stovykloje.

 

Keletas faktų apie šį nepaprastą žmogų:

 

Ilgametė patirtis NCAA lygose ir Big Ten žaidynėse – daugiau kaip 20 metų treniravimo patirties turintis Alanas dirbo tokiose komandose kaip Pacific, Ohio State, Charlotte, Patriots, Texas. Su Ohio universitetu kovėsi NCAA lygos finale, o gerai žinomose Big Ten studentų komandų žaidynėse iškovojo aukso medalius!

 

Dviejų NBA TOP šaukimų treneris – Alan treniravo Greg Oden ir  Michael Olowokandi, kurie tapo pirmaisiais NBA šaukimais!

 

Rising coaches prezidentas – tai gerai JAV žinoma krepšinio bendruomenė, į kurią kviečiami prisijungti visi treneriai. Šviežiai, šį rugsėjį, į naujas pareigas išrinktas Alanas, pasirinko būtent mūsų stovyklą Vilniuje, kurioje ne tik vaikai treniruosis pagal specialiai sukurtą stovyklos programą, bet tuo pačiu ves mokymus ir mūsų mokyklos treneriams.

 

JAV talentų paieškos projektas Butler universitete – Alanas savo kasdienybėje ne tik treniruoja ir užima svarbios krepšinio organizacijos prezidento pareigas, bet ir aktyviai užsiima jaunųjų talentų paieška. Jo tikslas pastebėti 15-17m. amžiaus krepšininkus ir krepšininkes, kuriems gali suteikti galimybę mokytis ir žaisti krepšinį išsvajotoje Amerikoje.

Galbūt pastebės ir tave?;)  

 

Kartu su Alanu dirbs dar 6 jauni, bet patyrę treneriai, kurie užtikrins, kad Jūsų laikas stovykloje būtų prasmingas, įsimintinas ir padėtų dar žingsneliu priartėti prie Jūsų krepšinio svajonių!

 

Nepraleisk progos pakelti savo žaidimą į aukštesnį lygį, registruokis: bit.ly/NBAVILNIUSCAMP2023

RĖMĖJAI

NAUJIENOS