Vilniaus miesto krepšinio mokykla pristato unikalų krepšinio projektą: tai 3×3 vaikų ir jaunimo čempionatas.

Tai projektas, kuris suteiks galimybę įvairaus amžiaus vaikams burti savo svajonių komandą ir kovoti dėl nugalėtojų vardo savo bendraamžių grupėje.

Atviras 3×3 vaikų ir jaunimo čempionatas išsiskiria savo unikalumu, kadangi per metus turės net keletą etapų, kurie vyks skirtingais metų laikais:

  • Rudens etapas (preliminariai numatomas rugsėjo mėnesį),
  • Žiemos etapas (preliminariai numatomas gruodžio mėnesį),
  • Pavasario etapas (preliminariai numatomas kovo mėnesį),
  • Finalinis etapas (preliminariai numatomas gegužės pabaigoje, birželio pradžioje)

Kiekvieno etapo metu, komandos varžysis dėl turo nugalėtojo vardo bei rinks įskaitinius turnyro taškus. Geriausiai per pirmuosius tris etapus pasirodžiusios komandos pateks į finalinį etapą, kur varžysis dėl nugalėtojų vardo.

Visi 3×3 vaikų ir jaunimo čempionato turai vyks naujajame Žemynos progimnazijos sporto komplekse (Žemynos g. 14, Vilnius), kuriame vienu metu komandos galės rungtyniauti net 6-iose krepšinio aikštelėse.

3×3 vaikų ir jaunimo čempionate galės dalyvauti berniukai ir mergaitės nuo 8-ių iki 18-os metų amžiaus. Jie bus suskirstyti pagal savo amžiaus grupę.

3×3 vaikų ir jaunimo čempionate dalyvaus tiek berniukų, tiek mergaičių komandos.

Mokyklos direktorius Vytenis Tupčiauskas tikisi, jog tokio formato čempionatas padės atsiskleisti jauniesiems krepšininkams bei prisidės prie šios krepšinio atšakos populiarinimo ir vystymo: 

„Buvo tik laiko klausimas, kuomet trys prieš tris krepšinis pasibels ir į mūsų duris. Tai Olimpinė sporto šaka, kurią norime propaguoti ir prisidėti prie jos vystymo, todėl tikimės, jog toks čempionatas Vilniaus mieste pritrauks daugybę dalyvių bei komandų iš visos Lietuvos. Manau, jog tai puiki terpė vaikų tobulėjimui, o taip pat ir galimybė atsiskleisti tiems jauniesiems krepšininkams, kuriems tradiciniame, penki prieš penkis krepšinyje, tai padaryti sekasi sunkiau. Su nekantrumu pasitinkame naująjį projektą ir kviečiame visus dalyvauti.“  

Naują 3 prieš 3 krepšinio erą pradedantis projektas debiutuos jau šių metų kovo 13-ą dieną. Jo metu išbandysime naująsias aikšteles bei išsiaiškinsime pirmuosius 3×3 vaikų ir jaunimo čempionato nugalėtojus, kurie visam laikui pateks į lygos metraščius.

Atidarymo ture įskaitiniai taškai nebus skaičiuojami.

Sekite naujienas, daugiau informacijos jau netrukus…

3×3 vaikų ir jaunimo čempionato komunikacijos kanalai:

INSTAGRAM

FACEBOOK

Ar tu pasiruošęs pradėti naują krepšinio erą?