Vaikų turnyro, skirto Vilniaus krepšinio mokyklos 50-mečiui paminėti, 1-ajam etapui įgaunant vis didesnį pagreitį kviečiame susipažinti su pirmaisiais rezultatais trijose amžiaus grupėse bei užfiksuotomis rungtynių akimirkomis.

REZULTATUS GALITE RASTI PASPAUDUS ANT:

2007 m. gimimo grupės rezultatai
​2008/09 m. gimimo grupės rezultatai
​2010/11 m. gimimo grupės rezultatai 

​Vilniaus krepšinio mokyklos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Poteliūnas papasakojo apie šio turnyro tikslus bei specifiką:

„Startavo vaikų turnyras Vilniaus krepšinio mokyklos 50-mečiui paminėti. Pirmą kartą jis yra organizuojamas ilgesnio formato – rungtynės vyks nuo kovo pradžios iki birželio pabaigos. Anksčiau buvo vykdomi 1-2 dienų turnyrai, kai komandos vieno turo metu sužaisdavo tarpusavyje. Šį kartą trijose amžiaus grupėse varžosi apie 30 komandų. Turnyras daugiau skirtas tiems vaikams, kurie mažiau gauna žaisti Moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. Tikslas yra kuo daugiau užimti vaikų, pamatyti jų įgūdžius, atrasti užslėptus talentus. Gal šiame turnyre vienas kitas vaikas geriau atsiskleis, pradės drąsiau žaisti, labiau pasitikėti savimi. Dabar vyksta grupių etapų rungtynės, gegužės mėnesį prasidės atkrintamosios varžybos, o birželį lauks finaliniai etapai, kuriuose išaiškės šio turnyro nugalėtojai. Laukiame atkaklių kovų, o pirmas turas parodė, kad galime to tikėtis, kai yra laimima vos vienu tašku. Žinoma yra rungtynių, kur matosi aiškūs favoritai, bet tai natūralu tokiose amžiaus grupėse. Sekančiuose turuose jau išaiškės, kas yra pogrupių lyderiai. Tikimės įtemptų kovų ir ateityje“, – pasakojo V.Poteliūnas.

​I-ojo turo rungtynių akimirkos