Vilniaus krepšinio mokyklos U-14 grupėje žaidžiantis Augustinas Buivydas gali pasigirti įspūdinga statistika – jis komandoje daugiausiai metų taškų (vidutiniškai – 16,4), daugiausiai atkovoja kamuolių (vidutiniškai – 9,2) ir daugiausiai atlieka rezultatyvių perdavimų (vidutiniškai – 2,0). Kiekvienose rungtynėse jis būna arti dvigubo dublio, nuolat surenka daugiausiai naudingumo balų, o praėjusią savaitę jis pripažintas naudingiausiu VKM turo žaidėju.

Augustinas dvikovoje su V.Knašiaus krepšinio mokyklos bendraamžiais pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius, tačiau tai neišgelbėjo jo atstovaujamos komandos nuo pralaimėjimo.

„Visų pirma, mūsų komanda yra naujai suburta ir manau, kad reikia laiko susižaisti. Taip pat mums pasitaikė labai stiprūs varžovai sezono pradžioje ir net trys komandos iš jų žaidė praėjusių metų U-13 finaliniame ketverte, todėl tikrai nėra lengva.

Komandoje dabar nepaisant kelių pralaimėjimų, yra labai gera atmosfera, visi gerai sutariame, daug dirbame ir labai tikime savimi ir treneriu, o rezultatai daug dirbant manau ateis savaime. Aš manau, kad komandos rezultatai tik gerės, nes kaip ir sakiau, dirbame labai daug, todėl ir rezultatų tikiuosi gerų“, – sakė A.Buivydas.

Šią savaitę jaunajam Edvino Justos auklėtiniui buvo įteiktas ir geriausio Vilniaus KM mėnesio prizas. Prizą jam įteikė mokyklos rėmėja – Čili pica.

„Nesitikėjau, nes apie tai negalvojau, tačiau yra labai smagu, kai esi įvertinamas. Dabar toks metas, kai iš dalies esu patenkintas savo sportine forma, tačiau aš suprantu, kad reikia tobulinti dar labai daug krepšinio elementų, ypač, judėjimą be kamuolio ir metimus. Dabar ties metimais labiausiai ir dirbu“, – kalbėjo Augustinas.

Įsivaizduokim, kad dabar 2029 – ieji. Tau 23 – eji. Kur tu žaidi? Ką jau esi pasiekęs?

Sunku pasakyti kaip susiklostys mano karjera, nes gali atsitikti labai daug nenumatytų dalykų, tačiau aš turiu svajonę žaisti Eurolygoje arba net NBA ir darysiu viską, kad ši svajonė išsipildytų.

Jeigu galėtum pasirinkti vieną titulą, kurį kažkada laimėsi. Kas tai būtų?

Manau, kad didžiausia garbė būtų laimėti NBA.