Šeštoji savaitė Vilniaus krepšinio mokyklai buvo gana produktyvi, o pergalių krepšelis per šią savaitę pasipildė gana stipriai. Tarp individualių pasirodymų galima išskirti dar vieną puikų Emilio Butkaus žaidimą, taip pat savo klasę pademonstravo už varžovus jaunesnis Augustinas Buivydas, o Lukašas Mikulevičius ir Ugnė Grigaliūnai surinko dvigubus dublius.

PIRMADIENIS 

​Šeštoji savaitė Vilniaus krepšinio mokyklai prasidėjo puikiai – dar vieną pergalę iškovojo Rolando Peniko treniuojama U-19 komanda. Lyderių grupėje esanti ekipa 88:65 nugalėjo Alytaus SRC bendraamžius.

ANTRADIENIS 

​Antrąją savaitės dieną į kovą stojo jauniausieji (U-12 grupės krepšininkai). Nepasisekė VKM-III komandai, kuri patyrė antrąją nesėkmę 49:68 nusileidusi bendraamžiams iš Visagino. Tą pačią dieną susitiko ir dvi (VKM-I ir VKM-IV komandos). Šią dvikovą pirmoji komanda laimėjo 44:4. Priminsime, kad tarp pačių mažiausiųjų, skirtumui pasiekus keturiasdešimties taškų ribą, rezultatas toliau nebėra skaičiuojamas. Dar vienas derbis tarp šeštos ir septintos U-12 komandų, baigėsi šeštosios VKM ekipos pergale 65:24.

Dvi mokyklos komandos antradienį varžėsi ir šešiolikmečių grupėje. Mindaugo Sakalausko treniruojama VKM-II ekipa penktąją ekipą nugalėjo 67:49.

TREČIADIENIS 

​Trečioji savaitės diena startavo Andriaus Šležo treniruojamos U-17 VKM-I komandos sunkia pergale prieš Šiaulių „Saulės“ ekipą. 24 taškus pelnė ir 9 kamuolius atkovojo be keitimų žaidęs užpraėjusios savaitės VKM naudingiausias žaidėjas Emilis Butkus. Ši pergalė komandai buvo šeštoji per šešerias rungtynes. 

U-15 grupėje Gintauto Reginos auklėtiniai 63:51 įrodė pranašumą prieš Klaipėdos V.Knašiaus mokyklos komandą. Erikas Vansevičius nugalėtojams pelnė 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Lukašo Mikulevičiaus sąskaitoje dvigubas dublis – 10 pelnytų taškų ir 14 atkovotų kamuolių. Šioje dvikovoje vilniečiai pataikė vos vieną tritaškį iš dešimties.

„Nerezultatyvias rungtynes lėmė toks žaidimo planas. Šiauliečiai propaguoja laisvą, atvirą krepšinį, todėl stengėmės jiems tokio krepšinio neleisti žaisti. Mūsų užduotis buvo – arba kontratakos turint žaidėjo pranašumą, arba ilgos atakos, kai žaidimas vyksta iki trečios dalies atakos – tai yra, šešiolika sekundžių mes ieškome kelių iki garantuoto metimo. Kalbu ne apie išmestus tritaškius, o apie pranašumų ieškojimo – arba ūgio, arba greičio.

Tritaškių šiose rungtynėse nemėtėme daug, o įmetėme dar mažiau. Tokiame amžiuje tas tolimų metimų procentas būna labai nestabilus. Tiesa, jį dar labiau sumažino plano nesilaikymas, kai penktą ar septintą atakos sekundę išmesdavome, nors pagal susitarimą to daryti negalėdavome“, – sakė komandos treneris Gintautas Regina.

Raimundo Kairio U-17 grupės VKM-V komanda 73:57 įrodė pranašumą prieš Švenčionių jaunuosius krepšininkus bei pasiekė ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

KETVIRTADIENIS 

​Švenčionyse vykusiose U-13 grupės rungtynėse Dmitrijaus Semionovo auklėtiniai 65:105 pralaimėjo aikštės šeimininkams bei patyrė antrą nesėkmę per ketverias rungtynes. Savo ruožtu, A.Šležo treniruojama VKM-II komanda Pirmajame iššūkyje iškovojo antrą pergalę iš eilės. VKM jaunuoliai 77:64 nugalėjo Utenos SDC komandą.

PENKTADIENIS 

​U-14 grupėje puikią pergalę iškovojo VKM-II krepšininkai 76:60 nugalėjo SKM-V ekipą. Taip pat VKM-II auklėtiniai prieš SKM-II komandą buvo pajėgesni ir U-17 grupėje. Nugalėtojams Tautvydas Grinkevičius pelnė 15 taškų, o Rolando Peniko treniruojamai komandai tai buvo antroji pergalė per šešerias rungtynes.

ŠEŠTADIENIS 

​Šeštadienį į kovą stojo ir merginos. Diliaros Velishaiavos auklėtinės U-16 grupėje 52:71 pralaimėjo be pralaimėjimų žengiančioms bendraamžėms iš Šiaulių. Vilnietės šią kovą pralaimėjo dar pirmajame rungtynių kėlinyje. Ugnė Grigaliūnaitė pralaimėtojoms pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Penktą nesėkmę paeiliui patyrė U-17 grupės VKM-IV komanda. Pastaroji šįsyk 46:92 neturėjo šansų prieš Švenčionių krepšininkus. Užtat, U-16 VKM-IV nepaliko jokių šansų SKM-IV komandai ir sutriuškino ją penkiasdešimties taškų skirtumu 93:43. 

​Iškart po šių rungtynių trenerio G.Reginos laukia ir treniruojamos U-18 dvikova su Marijampole. Vilniečiai laimėjo be didesnių ceremonijų 90:69. Aras Valenta nugalėtojams pelnė 22 taškus, Armandas Plintauskas – 19, Augustinas Krūminis – 18. Šioje dvikovoje G.Reginai užteko vos septynių savo auklėtinių.

​„Keli žaidėjai traumuoti, keli žaidžia per kelias komandas, tai taip ir gavosi, kad likome tik septyni. Kitas dalykas – nenorime, kad žaidėjai, žaidžiantys keliose komandose neturėtų perteklinių rungtynių. Marijampoliečius mes gerai žinome. Jų komandoje yra keli išreikšti lyderiai, į kurių gynybą ir susikoncentravome. Be to, stengėmės varginti juos gynyboje. Sakyčiau, kad jautėsi meistriškumo skirtumas“, – reziumavo G.Regina.

SEKMADIENIS

U-14 pirmenybėse jau ketvirtą nesėkmę per penkerias rungtynes patyrė Edvino Justos treniruojama VKM-I komanda. Jos neišgelbėjo ir fantastines rungtynes sužaidęs Augustinas Buivydas. Pastarasis savo komandai pelnė 27 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.