Šį savaitgalį Vilniaus krepšinio mokyklos komandos toliau tęsė pasiruošimą artėjančiam sezonui bei dalyvavo įvairiuose turnyruose visoje Lietuvoje.

Aukso medaliai Trakuose

Savaitgalį turnyre Trakuose dalyvavo trenerės Onos Dindaitės-Mukienės treniruojami 2006m. gimimo berniukai. 4 komandų turnyre, mūsų mokyklos auklėtiniai varžėsi su Kauno, Ukmergės bei Trakų komandomis. Turnyre, burtu keliu yra ištraukiamos pusfinalio poros, kurios atitinkamai varžosi dėl teisės žaisti finalinėse rungtynėse. Pusfinalyje bei finale savo pranašumą įrodė O. Dindaitės-Mukienės auklėtiniai buvo apdovanoti aukso medaliais. Trenerė džiaugiasi sėkmingu savaitgaliu bei geru savo auklėtinių žaidimu ir toliau kimba į pasiruošimo darbus artėjančiam sezonui.

2012m. Vilniaus KM komanda (raudona apranga) (tr. Ona Dindaitė-Mukienė)

Naudinga patirtis Kaune

Treneris Gintaras Razutis ir jo treniruojama 2009m. antroji berniukų komanda šį savaitgalį dalyvavo „KAUNAS CUP 2021“ turnyre. Tradicija jau tapęs Kauno „Tornado“ krepšinio mokyklos organizuojamas turnyras, šiais metais metais pakvietė tarpusavyje varžytis 5 komandas: Vilniaus KM-II, V. Knašiaus KM (Klaipėda), Panevėžio KKSC, NKA (Nacionalinė krepšinio akademija) bei Tornado KM-„VS sistemos“. Turnyras vyko vieno rato sistema, o mūsų mokyklos auklėtiniai užėmė 5-ąją vietą. Treneris G. Razutis džiaugėsi galimybe dalyvauti turnyre prieš artėjantį sezoną: „Turėjome puikią galimybę išbandyti savo jėgas prieš 1-ojo diviziono komandas bei pasižiūrėti, ką turime tobulinti, siekiant pagerinti savo žaidimo kokybę. Džiaugiuosi už vyrus, jų kovingumą bei parodytą charakterį viso savaitgalio metu. Keliaujame namo sukaupę daug naudingos patirties bei toliau kimbame į darbus“.

Į simbolinį turnyro penketą pateko ir mūsų mokyklos žaidėjas Mantas Vaištaras. Sveikiname!

Foto galeriją bei daugiau inforamcijos apie turnyrą rasite ČIA

2009m. gim. Vilniaus KM-II (tr. Gintaras Razutis)

Masinė išvyka į Klaipėdą

Pagrindinis dėmesys ir visas veiksmas šį savaitgalį krypo į Klaipėdą, kur didžiulė mūsų mokyklos delegacija dalyvavo Klaipėdos krepšinio mokyklos organizuojamame turnyre. Turnyre, skirtingose amžiaus grupėse, dalyvavo net 8 mūsų mokyklos komandos.

2007m. A divizionas
Šiame divizione dalyvavo 8 komandos, tarp jų ir treneris Tomas Tarasevičius su pirmaja mūsų mokyklos komanda. Komandos buvo padalintos į 2 grupes po 4 ekipas. Grupėje užimta 3-ioji vieta, mūsų krepšinio mokyklos komandą paliko už pusfinalio borto, o kovoje dėl 5-osios vietos mūsiškiai įveikė Palangos bei V. Knašiaus krepšininkus ir džiaugėsi garbinga 5-ta vieta.

2007m. B divizionas
B divzione dalyvo 4 mūsų mokyklos komandos (iš viso komandų šiame divizione: 8). Komandos buvo padalintos į 2 grupes po 4 ekipas.
7 vieta: 2008m. Vilniaus KM-II (tr. Andrius Šležas). Kovoje dėl 7-osios vietos, rezultatu 54:47 buvo įveikta V. Knašiaus KM-II (2007) komanda.
6 vieta: 2007m. Vilniaus KM-III (tr. Rytis Anskaitis). Kovoje dėl 5-osios vietos, rezultatu 45:59 buvo nusileista Klaipėdos KM-II (2007) komandai.
3 vieta: 2007m. Vilniaus KM-II (tr. Rytis Anskaitis). Kovoje dėl 3-čiosios vietos, rezultatu 82:33 įveikta Klaipėdos KM-I (2008) komanda.
2 vieta: 2008m. Vilniaus KM-I (tr. Andrius Šležas). Finalinėse rungtynėse, rezultatu 60:78 pripažintas V. Knašiaus KM-I (2008) pranašumas.

2009m.
Šioje amžiaus grupėje turėjome vieną komandą – trenerio Tomo Tarasevičiaus vadovaujamą Vilniaus KM-I ekipą. Savo grupėje užėmusi antrąją vietą, mūsų mokyklos komanda pusfinalyje susitiko su Sostinės krepšinio mokyklos krepšininkais, kur rezultatu 27:53, turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Į kovą dėl bronzos medalių mūsiškiai stojo prieš Kauno KA „SNAIPERIS“ ekipą. Už patirtą pralaimėjimą prieš šią komandą grupių etape nepavyko atsirevanšuoti ir dar kartą, rezultatu 27:52, buvo patirtas pralaimėjimas bei užimta garbinga 4-oji vieta.

2010m.
Čia mūsų krepšinio mokykla taip pat turėjo komandą. Jai vadovavo treneris Žilvinas Grušas. Nesėkmingai susiklostęs grupių etapas šią komandą paliko už medalių barjero. Nepaisant to, mūsų mokyklos auklėtiniai šauniai sukovojo lemiamose rungtynėse įveikdami Klaipėdos KM-II komandą (35:23) ir taip užėmė 7-ąją vietą.

2011m.
Savo jėgas išbandė ir trenerio Raimundo Kairio auklėtiniai. Čia mūsiškiai užėmė 8-ąją vietą lemiamose rungtynėse rezultatu 38:46 nusileidę Mažeikių SM komandai.

Visą turnyro nuotraukų albumą rasite ČIA

Mokyklos vardu sveikiname ir džiaugiamės visomis šį savaitgalį turnyruose dalyvavusiomis komandomis bei visiems linkime sėkmingo sezono starto!