Penktadienį Vilniuje startavo EYBL čempionatas, kurio starte Vilniaus krepšinio mokyklos pirmosios komandos U-17 auklėtiniai 78:75 nugalėjo Rusijos rinktinės pagrindu sudarytą metais jaunesnę komandą. Nugalėtojams 22 taškus pelnė Edmundas Doviltis, po 13 – Ervinas Logunovas ir Vincentas Adomaitis.

„Apylygės komandos, apylygis žaidimas, tik tiek, kad mes labiau koncentruoti. Sakyčiau, kad tai ir lėmė mūsų pergalę. Apskritai vertinant rungtynes, neblogai išpildėme derinius, o ketvirtojo kėlinio pradžioje gerai pataikėme ir laimėjome.

Aišku, kaip visada, yra taisytinų dalykų, tačiau žaidėme su didžiule energija, o tai mane džiugina. Tokiuose turnyruose labai svarbu startuoti su pergale, nes tai duoda impulsą ateičiai“, – sakė treneris Andrius Šležas, praėjusiame EYBL čempionate užėmęs ketvirtą vietą.

Turnyre dalyvauja ir Rolando Peniko treniruojama antroji VKM komanda. Ji pirmose rungtynėse 53:63 nusileido Maskvos Gloria ekipai. Pralėjimą lėmė ketvirtasis dvikovos kėlinys, kuris buvo pralaimėtas 6:17. Vilniečiams 15 taškų pelnė Gustas Pumputis, 14 – Kristijonas Saveika.

Iš viso turnyre dalyvauja šešiolika komandų. Per šį savaitgalį komandos sužais po penkerias rungtynes, o per tris turus rato sistema visos ekipos sužais su visais varžovais po vieną kartą. Kovo mėnesį Vilniuje vyks finalinis turnyras.