MKL U-16 čempionato starte Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai 92:110 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“. Vis tik, sostinės komandoje tiesiog žibėjo Kasparas Danielius, kuris išrinktas geriausiu mokyklos savaitės žaidėju. Į Kauno komandos krepšį Raimundo Kairio auklėtinis pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus.

„Tiesiog bandžiau padėti komandai laimėti, bet ir to padaryti nepavyko. Tikrai šis pasirodymas ne joks ne fenomenalus“, – paklaustas apie super startą sakė K.Danielius.

Kodėl nepavyko komandai?

Pernelyg blogai sužaidėme rungtynių pradžią. Paleidome juos, o vėliau pavyti pasirodė per sudėtinga.

Šiemet komanda turėjo galimybę naujajam sezonui ruoštis Tenerifėje. Ką komandai duoda tokios stovyklos sezono metu?

Labai daug duoda. Neabejoju, kad tas turnyras Tenerifėje mums išėjo į naudą. Pamatėme puikias komandas, puikius žaidėjus iš visos Europos. Sakyčiau, kad daug išmokome tiek žaisdami prieš juos, tiek stebėdami jų žaidimą.

Kur yra jūsų komandos lubos? Ko tikitės iš naujo sezono?

Lubos yra aukštai, o tikslas – finalo ketvertas. Neabejotinai.

Pakalbam apie tave. Jei galėtum pasikeist su bet kuriuo krepšininku pasaulyje – kuo būtum ir kodėl?

Tikriausiai, kad keisčiausi su Lebronu Jamesu. Kaip nebūtų, jis mano mėgstamiausias krepšininkas.

Ką rinktumeis, jei ant stalo gautum Real ir Barcos kontraktus? Ką rinktumeis, jei gautum Olympiacos ir Panathinaikos kontraktus? Ką rinktumeis, jei gautum Pasvalio Pieno žvaigždžių ir Utenos Juventus kontraktus? Kodėl?

Į šį klausimą tikslaus atsakymo neturiu. Manau, kad rinkčiausi komandą, kuri pasiūlytų geriausias sąlygas ir kuriai būčiau labiausiai reikalingas.

Įsivaizduokim, kad rytoj vakare laukia finalinės rungtynės. Kaip prabėgtų tavo ši ir rytojaus diena? Turiu omeny, labiau psichologinę būseną..

Abi dienas būčiau itin susikaupęs. Be abejo, kad daug galvočiau apie būsimas rungtynes ir laukčiau jų.

Įsivaizduokim, kad iki rungtynių pabaigos likus sekundei komanda atsilieka vienu tašku, o tu stoji prie baudų metimo linijos. Tuo metu treneris svarsto apie minutės pertraukėlę. Tau asmeniškai geriau kad ji būtų ar geriau kad nebūtų? Kodėl?

Man asmeniškai geriau būtų be minutės pertraukėlės. Nes rungtynėse būnu visiškai susikaupęs, o ta minutės pertraukėlė galėtų kažkiek išmušti iš vėžių.