Įspūdingą solo pasirodymą Kaune su „Žalgiriu B“ surengęs Erikas Vansevičius skelbiamas naudingiausiu Vilniaus krepšinio mokyklos savaitės žaidėju. Pergalingose rungtynėse jis pelnė 32 taškus, surinko 34 naudingumo balus bei pasiekė sezono asmeninį rekordą.

​„Šiose rungtynėse pavyko išlaikyti koncentraciją ir energiją nuo pirmos iki paskutinės minutės. Manau, tai ir lėmė tiek mano, tiek komandos tokį gerą žaidimą“, – sakė Erikas Vansevičius, kurio pelnomų taškų vidurkis po šio mega pasirodymo pakilo iki 13,5. Krepšininko indėlį įvertino ir komandos treneris Gintautas Regina. 

Erikai, kaip apskritai įvertintum šias rungtynes. Kuo už kauniečius buvote geresni? 

​Sakyčiau, kad rungtynės buvo geros. Daug trenerio plano reikalavimų išpildėme gerai. Prieš kauniečius mūsų gynyba buvo geresnė, manau, ir susikaupimas buvo geresnis. 

Komanda šiuo metu yra trečioje vietoje. Ko trūksta iki antros ar pirmos?

​Labiausiai trūksta stabilaus žaidimo. Būna atkarpų kai sužaidžiame gerai, bet kartais perskubame ir pridarome klaidų. 

Tavo amžiaus sportininkams ypač būdingas nestabilumas. Kaip iš tavo paties perspektyvų atrodo, kodėl taip yra? 

​Ne visada išlaikoma koncentracija ir šaltas protas žaidime.

​Nenumaldomai artėja tas laikas, kai teks iš jaunimo terpės pereiti į suaugusiųjų krepšinį. Kaip įsivaizduoji, ko labiausiai trūksta, kad tas perėjimas nebūtų sunkus? 

​Trūksta patirties. Vyrų krepšinis yra fiziškesnis. Svarbu atremti fiziškumą ir tokiam krepšinį išlaikyti šaltą protą. 

Grįžkime į šio sezono batalijas. Rungtynėse su „Žalgiriu“ stipriai užkėlei savo kartelę, kurios lygį išlaikyti gali nebūti taip paprasta. Tu pats tiki, kad tai ne vienkartinis toks išsišokimas? 

​Tikiuosi, kad tai nepaskutinis kartas. Stengsiuos dar labiau treniruotis ir greičiau tobulėti.