Praėjusią savaitę puikią gynybą pademonstravę Gintauto Reginos auklėtiniai U-15 grupėje 52:45 nugalėjo Kauno „Žalgirį“, kuriam šis pralaimėjimas lėmė aštuonių iš eilės pergalių serijos nutraukimą. 

​Prie tos įspūdingos gynybos itin prisidėjo Robertas Veličko, kuris šioje amžiaus grupėje pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą. Minėtose rungtynėse jis jų nusiėmė net 20, iš kurių 11 – po varžovų krepšiu. 

​„Per rungtynes varžovai prieš mane dvigubindavo ar net trigubindavo gynybą, todėl man buvo labai sunku pelnyti taškus. Nepaisant to, nepraradau pasitikėjimo savimi ir kovojau dėl kiekvieno atšokusio kamuolio. Tai moku daryti geriausiai (šypsosi). Noriu pabrėžti, kad norint laimėti prieš tokio lygio varžovą, koks yra „Žalgiris“, reikia žaidimui atsiduoti ne šimtu, o dviem šimtais procentų. Manau, tą ir padariau“, – sakė R.Veličko. 

Po šių rungtynių atkovotų kamuolių vidurkis šoktelėjo iki 11,3 per rungtynes. Kaip manai, ar tai jau riba, ar jis turi potencialo didėti? 

​Ribų tikrai nėra, man kiekvienas atkovotas kamuolys yra labai svarbus.

Ar atkovoti kamuoliai yra tavo arkliukas, ar gali pasigirti dar kažkuo?

Man sunku kalbėti apie save, bet blokuoti varžovų metimus man tikrai labai patinka (šypsosi).

Jūsų komanda kol kas užima ketvirtą vietą turnyro lentelėje. Spėju, kad tai nėra ta vieta, kuri jus džiugintų. Kodėl nepavyko sezono starte iškovoti daugiau nei 6 pergales per 8 rungtynes? 

​Viskas yra procese. Treneris Gintautas Regina stipriai dirba su mumis, kad pasiektų aukščiausią rezultatą, analizuojame klaidas po kiekvienų rungtynių. Ateityje stengsimes nekartoti jų.

Kur jūsų komandos didžiausi neišnaudoti rezervai ir ko labiausiai trūksta, ypač žaidžiant prieš kitas stipriąsias lygos komandas?

Į šį klausimą geriau atsakytų treneris.

Įsivaizduokime, kad esi pakviestas į kažkurią LKL komandą. Ką rinktumeis: 2 pelnytus taškus ir 11 atkovotų kamuolių ar 11 pelnytų taškų ir 2 atkovotus kamuolius? 

​Krepšinis yra komandinis žaidimas, todėl pasirinkčiau 2 taškus ir 11 atkovotų kamuolių. Kiekvienas atkovotas kamuolys gali atnešti komandai 2 taškus, 11 kamuolių – 22 taškus.

Artėja tas amžius, kai reiks iš jaunimo krepšinio pereiti į suaugusiųjų. Kaip manai, būsi tam pasiruošęs?

Aš gyvenu krepšiniu. Mano svajonė tapti profesionaliu krepšininku. Reikia tik daug dirbti, neprarasti motyvacijos ir viskas pasiekiama.

Kurie trys jau suaugę žaidėjai yra sumaniausi, kalbant apie kovą dėl atšokusių kamuolių? 

​D.Sabonis, J.Valančiunas, R.Javtokas. Imu pavyzdį iš jų.