19 pelnytų taškų ir 17 atkovotų kamuolių – toks rezultatas Robertui Veličko garantavo naudingiausio Vilniaus krepšinio mokyklos žaidėjo titulą. Tai reiškia, kad jis tapo pirmuoju šio sezono atstovu, kuriam toks įvertinimas atitenka antrąjį kartą.

​„Išties smagu būti pripažintam naudingiausiu mokyklos savaitės žaidėju. Tokie dalykai neabejotinai motyvuoja“, – džiaugsmo neslėpė tryliktosios sezono savaitės MVP. 

​Jo atstovaujama U-15 ekipa praėjusią savaitę 69:51 nugalėjo Kauno „Tornado“ ekipą bei turnyre toliau dalinasi antrą – trečią vietas su Kauno „Žalgiriu“. Prieš pusantro mėnesio, kai R.Veličko pirmąkart buvo pripažintas savaitės žaidėju, situacija, iš esmės, buvo identiška. 

​„Sakyčiau, kad nuo to laiko mūsų komanda stipriai patobulėjo visomis prasmėmis, atsirado komandinis žaidimas ir kiti dalykai. Aš taip pat dabar jau jaučiuosi į komandą įsiliejęs visu šimtu procentų. Jaučiu didžiulį palaikymą iš trenerių, iš tėvų, taip pat turiu didžiulį savo komandos pasitikėjimą“, – pasakojo Robertas. 

​Praėjusią savaitę milžinišką dėmesį gynybai skyrusi Gintauto Reginos treniruojama komanda varžovams apie lengvus taškus net neleido pagalvoti. 

​„Pirmajame rate prieš „Tornado“ patyrėme skaudų pralaimėjimą, išanalizavome klaidas ir atsirevanšame. Šioje komandoje šį sezoną buvo permainų, tad kol apsišlifavome, prabėgo šiek tiek laiko. Tikiu, kad antrasis ratas bus sėkmingesnis. 

​Dabar turnyroje lentelėje SKM yra lyderiai, Kauno „Žalgiris“ šalia mūsų. Abi komandas, neabejoju, išvysime finalo ketverte. Laukia rimtos kovos (šypsosi), o kaip bus pamatysime“, – savo spėjimais pasidalino R.Veličko.