​Vilniaus „Rytas“ stiprina savo pagrindą. Nuo šiol pagrindiniu partneriu jaunimo ugdyme tampa Vilniaus krepšinio mokykla. Šis bendradarbiavimas sustiprins Vilniaus krepšinio piramidę ir sostinės jaunimui bei jų treneriams padės greičiau integruotis ir išbandyti save aukštesniame lygyje.

Vilniaus krepšinio mokykla turi gilias tradicijas ugdant jaunuosius krepšinio talentus Vilniuje, kuri per 50 metų paruošė ne tik ne vieną gabų ir garsų krepšininką: Joną Valančiūną, Artūrą Karnišovą, Rimantą Kaukėną, bet krepšinio pagrindus suteikė ir žinomiems visuomenės veikėjams bei politikams.

VKM direktorius Vytenis Tupčiauskas mano, jog šis bendradarbiavimas su „Rytu“ Vilniaus jaunimui nubrėš aiškų augimo kelią krepšinyje bei suteiks papildomos motyvacijos

„Jau kurį laiką bendradarbiaujame su Vilniaus „Ryto“ klubu, o pasirašius bendradarbiavimo sutartį ir bendrai dirbant paskatinsime sostinės jaunimą dar įtempčiau sportuoti ir kasdien kelti savo meistriškumo lygį“, – kalbėjo V. Tupčiauskas.

Vilniaus krepšinio mokyklos komandos nuo šiol vadinsis „VKM-Rytas“. Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas mano, kad jaunųjų sostinės krepšinio talentų ugdyme, tai dar vienas didelis žingsnis į priekį.

„Džiugu matyti, jog sostinėje krepšinis deda vis didesnį žingsnį į priekį. Šios iniciatyvos yra labai svarbios mūsų perspektyviai jaunajai kartai, kuriai turime suteikti geriausias sąlygas augti ir kartu siekti aukščiausių rezultatų“, – džiaugėsi V. Benkunskas.