Vilniaus krepšinio mokykla pradeda ruoštis ateinančiam sezonui. Rugpjūčio mėnesį organizuosime sporto stovyklas, skirtas fiziniam pasiruošimui ir krepšinio įgūdžiams gerinti.

Didžiausias dėmesys bus skiriamas 12-18 metų jaunimo sportiniam darbui. Komandos treniruosis, siekdamos kuo geriau pasiruošti naujam Moksleivių krepšinio lygos sezonui.

Kiekvienas stovyklautojas pagerins savo bendrą ir specialų fizinį pasirengimą (jėgą, greitį, šoklumą, galingumą), patobulins individualią krepšinio techniką (kamuolio varymą, metimą į krepšį, perdavimą, prasiveržimą ir kt.).

Taip pat, išnaudojant šiuolaikines technologijas bus vykdomos video peržiūros, analizuojamos žaidimo detalės, kuriami ir tobulinami nauji deriniai. Stovykloje vaikai turės geras darbo ir poilsio sąlygas.

Stovyklos vyks gerose bazėse, kur yra sporto ir treniruoklių salės, pirtys, ežerai ar upės, sutvarkyti stadionai. Tarp treniruočių vaikai galės įvairiai leisti laisvalaikį: skaityti knygas, maudytis, žvejoti, užsiimti kitomis pramogomis.

Stovyklautojams organizuojamos treniruotės, rytiniai krosai, krepšinio, futbolo, tinklinio turnyrai, kultūrinė programa, susitikimai su specialiais svečiais.

VKM vasaros stovyklos 2020 pagrindiniai tikslai:

·Sveikos asmenybės ugdymas ir lavinimas; ·Sveikų dvasinių , psichologinių ir fizinių savybių ugdymas; ·Sveikos gyvensenos propagavimas tarp vaikų, jaunuolių, jaunimo ir darbuotojų; ·Didinti vaikų ir jaunimo užimtumą. ·Skatinti fizinį aktyvumą ir supratimą apie sporto naudą žmogaus sveikatai, tiek emocinei, tiek fizinei; 
​·Pasiruošti ateinančiam sezonui, atstovauti krepšinio mokyklą respublikos čempionatuose, patekti į jaunimo rinktines.

Vilniaus miesto savivaldybė dalinai finansuos VKM stovyklas Alantoje (rugpjūčio 16-22 d.) ir Dauguose (rugpjūčio 20-27 d.), kuriose bus iš viso apie 210 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. 

​Treniruočių procesą šiose stovyklose vykdys puikūs VKM specialistai, treneriai Jūratė Cicėnienė, Mindaugas Sakalauskas, Rytis Anskaitis, Dmitrij Semionov, Raimundas Kairys, Andrius Šležas, Rolandas Penikas, Šarūnė Valinskaitė, Paulius Budėnas.

Preliminari stovyklų dienotvarkė:

Rytinė mankšta – krosas, tempimo pratimai.07:30-08:30
Pusryčiai.09:00-10:00
Rytinė treniruotė, skirta fiziniam pasiruošimui gerinti ir kūnui stiprinti.10:30-12:00
Stovyklos pramogos, žaidimai, konkursai.12:00-13:00
Pietūs.13:00-14:00
Estafetės, kitų sporto šakų varžybos, turnyrai.14:00-16:00
1×1, 2×2, 3×3, 5×5 krepšinio rungtynės, krepšinio įgūdžių tobulinimas.16:30-18:00
Vakarienė.18:30-19:30
Stovyklos pramogos, krepšinio konkursai, video peržiūros.20:00-22:00
Miego metas.23:00

Taip pat organizuosime sporto stovyklas Šventojoje, Ukmergėje, Anykščiuose, Druskininkuose ir kitose Lietuvos vietose. Informaciją apie šias stovyklas ir akimirkas iš treniruočių proceso talpinsime VKM tinklalapyje ir socialiniuose tinkluose.