Kadangi praėjusią savaitę MKL-e buvo padaryta pauzė, tai paskutiniuoju savaitės krepšininku Vilniaus krepšinio mokykloje pripažintas į Plungės krepšį 28 taškus įmetęs U-14 atstovas Paulius Karvelis. Jis labiausiai prisidėjo prie komandos iškovotos pergalės 94:81. Šis laimėjimas Vilniaus KM komandą pakėlė į ketvirtąją poziciją.

Į šias rungtynes atėjau itin susikaupęs, susikoncentravęs, be to norėjosi metus užbaigti pergalingai. Manau, kad tai ir lėmė gerą pasirodymą“, – sakė savaitės MVP.

Komanda šiose rungtynėse iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Kas pasikeitė jūsų žaidime, kad pralaimėjimus pakeitė pergalės?

Prasidėjus šiam sezonui, mūsų komandą pradėjo treniruoti naujas treneris Edvinas Justa, taip pat prisijungė keli nauji žaidėjai. Dėl to reikėjo laiko susižaisti. Dabar matome, kad mūsų komandos žaidimas gerėja.

Apskritai, po devynerių rungtynių turėti penkias pergales yra geras rezultatas, vidutinis ar nuviliantis?

Manau, šiuo metu mūsų komandos pasiekimas yra geras, bet dar liko daugiau nei pusė sezono.

Kas turėtų atsitikti, kad antrasis čempionato ratas būtų geresnis?

Jeigu išlaikysime tokį žaidimo lygį kokį esame pasiekę dabar, antrame rate tikrai pasirodysime geriau nei pirmame.

Grįžkime į rungtynes su plungiškiais. Kuo buvote geresni už varžovus?

Šiose rungtynėse mes žaidėme komandiškai, stengėmės įtraukti kiekvieną žaidėją. Tuo metu Plungės komanda žaidė tik per tris žaidėjus, kurie beveik nesidalino kamuoliu.

Dažnai krepšininkams būna svarbus pirmasis metimas. Kiek tau tai svarbu?

Pirmas pramestas ar įmestas metimas mano žaidime įtakos nedaro. Tiesiog prametus pirmą metimą tenka kuo skubiau grįžti į gynybą.

Koks žaidimo elementas krepšinyje tau yra pats maloniausias (tritaškis, atkovotas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, blokas, gal dar kažkas)?

Labiausiai patinka įmestas metimas su pražanga, taip pat smagu būna atlikti gerą rezultatyvų perdavimą.

Ar esi užsibrėžęs, kiek turi patobulėti per kiekvienus metus, kad užaugęs būtum geras krepšininkas?

Kiekvienais metais stengiuosi tobulėti maksimaliai.