Tapk Vilniaus Krepšinio Mokyklos Dalimi

REGISTRACIJA Į TRENIRUOTES​​

Vilniaus krepšinio mokykla kviečia prisijungti prie savo bendruomenės ir tapti VKM nariu. Esame ilgametę patirtį sukaupusi mokykla, kurioje dirba puikūs ir nuolat tobulėjantys treneriai.

​Siekiame sudaryti kuo geresnes sąlygas, kad krepšinis būtų prieinamas visiems ir, kad kuo daugiau vaikų gautų šios sporto šakos kuriamą naudą.

Jau dabar galite ​užpildyti registracijos formą (SPAUSTI ČIA) arba parašyti kontaktinę žinutę nurodę: vaiko vardą ir pavardę, gimimo metus, vieno iš tėvų/globėjų telefono nr. ir el.paštą bei adresą. VKM darbuotojai su jumis susisieks ir nukreips pas trenerius, kurie suteiks visą informaciją apie treniruočių lankymą.

​​Mėnesinis mokestis už treniruotes: 20 eurų.  Visiems 2013 m. gimimo vaikams rugsėjo ir spalio mėnesių treniruotės bus nemokamos.

​Jeigu turite papildomų klausimų, skambinkite šiais numeriais: (85) 233 3318 ir (85) 233 5300 arba rašykite info@vilniauskm.lt.

​Siek savo svajonių – Krepšinis prasideda ČIA!

    Grupės

    Treneris Vytautas Zapalskis

    Treneris Vytautas Zapalskis

    Gimimo data: 1988-06-22
    E-paštas: vytautas.zapalskis@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas

    Vilniaus KM I 02

    PlayerPositionDate of Birth
    Danielius CeringisVilniaus KM I 022002 02 15
    Linas SavickasVilniaus KM I 022002 08 31
    Ignotas RažanasVilniaus KM I 022002 05 23
    Donatas DobravolskasVilniaus KM I 022002 06 22
    Dominykas KubiliūnasVilniaus KM I 022002 11 06
    Povilas LapienisVilniaus KM I 022002 06 21
    Rokas ŠivickasVilniaus KM I 022002 02 01
    Gustas AndrulionisVilniaus KM I 022002 08 06
    Andrius CijunaitisVilniaus KM I 022002 01 11
    Lukas KuzminskisVilniaus KM I 022002 09 03
    Ilja KaniščevVilniaus KM I 022002 03 27
    Paulius MisiūnasVilniaus KM I 022002 04 16
    Ignas VenskusVilniaus KM I 022002 09 10
    Kipras MarcinkusVilniaus KM I 022002 08 01
    Rokas JaseliūnasVilniaus KM I 022002 09 16
    Prass-Jurgens FalkVilniaus KM I 022002 07 10
    Vincentas AdomaitisVilniaus KM I 022003 08 08
    Augustinas KrūminisVilniaus KM I 022002 03 31
    Aras ValentaVilniaus KM I 022002 04 30

    Treneris Rokas Rolis

    Treneris Rokas Rolis

    Gimimo data: 1990-09-23
    E-paštas: rokasrolis@gmail.com

    Vilniaus KM III 02

    PlayerPositionDate of Birth
    Emilis ŽvinysVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Augustinas KudelisVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Emilis OskolovasVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Justas AlosevičiusVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Nojus KučinskisVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Bartas LukašavičiusVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Augustas PliavgoVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Matas SakalnikasVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Rytis ValatkaVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Emilis MajevskisVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Kristupas DansevičiusVilniaus KM III 022020 7 gruodžio
    Kristupas DansevičiusVilniaus KM III 022020 8 gruodžio
    Laurynas JašmontasVilniaus KM III 022020 8 gruodžio
    Margiris UpskusVilniaus KM III 022020 8 gruodžio
    Martynas KorablikovasVilniaus KM III 022020 8 gruodžio
    Danielius BortkevičVilniaus KM III 022020 8 gruodžio

    Trenerė Ina Revinskienė

    INA REVINSKIENĖ

    Gimimo data: 1959-06-08
    E-paštas: revinskiene@gmail.com
    Išsilavinimas: Maskvos kooperacijos institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM 02

    PlayerPositionDate of Birth
    Ugnė JanulevičiūtėVilniaus KM 022020 7 gruodžio
    Milda Pusnė PačeliūnaitėVilniaus KM 022020 7 gruodžio
    Darja PetrovskajaVilniaus KM 022020 7 gruodžio
    Viktorija ŠčerbakovaitėVilniaus KM 022020 7 gruodžio
    Gabija ŠčerbickaitėVilniaus KM 022020 7 gruodžio
    Aleksandra VaskevičiūtėVilniaus KM 022020 7 gruodžio
    Eglė MarkevičiūtėVilniaus KM 022020 6 gruodžio
    Urtė TatarūnaitėVilniaus KM 022020 6 gruodžio
    Elzė ŠatūnaitėVilniaus KM 022020 6 gruodžio
    Emilija GrigaliūnaitėVilniaus KM 022020 6 gruodžio
    Greta JanuškevičiūtėVilniaus KM 022020 6 gruodžio
    Audronė ZdanevičūtėVilniaus KM 022020 6 gruodžio
    Aistė RadzevičiūtėVilniaus KM 022020 6 gruodžio
    Kamilė BartytėVilniaus KM 022020 9 gruodžio

    Treneris Andrius Šležas

    Treneris Andrius Šležas

    Gimimo data: 1975-02-04
    E-paštas: a.slezas05@gmail.com
    Išsilavinimas: Šiaulių universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM I 03

    PlayerPositionDate of Birth
    Matas MikėnasVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Mykolas AbrutisVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Rokas MaižiešiusVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Regimantas CiūnysVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Martynas PuidokasVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Karolis PuidokasVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Kristian KupriaščenkoVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Lukas GudavičiusVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Edmundas DoviltisVilniaus KM I 032020 6 gruodžio
    Denas MisiulisVilniaus KM I 032020 8 gruodžio

    Treneris Rolandas Penikas

    ROLANDAS PENIKAS

    Gimimo data: 1959-02-02
    E-paštas: rolandas.penikas@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Ketvirta kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM II 03

    PlayerPositionDate of Birth
    Henrik ŽukovskiVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Justas BertašiusVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Matas ČesnulisVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Mantas GeleževičiusVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Tautvydas GrinkevičiusVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Klemensas KnyzaVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Ovidijus MalickasVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Tomas MorenkovasVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Denisas OčnevasVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Gustas PumputisVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Kristijonas SaveikaVilniaus KM II 032020 7 gruodžio
    Gustas VičkačkaVilniaus KM II 032020 7 gruodžio

    Treneris Algirdas Budėnas

    Gimimo data: 1960-07-21
    E-paštas: budenas.algirdas@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas

    Vilniaus KM III 03

    PlayerPositionDate of Birth
    David AmirgulašviliVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Domantas ČerniavičiusVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Augustinas DigrysVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Silvestras EglinskasVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Nojus GavėnasVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Marius MikelionisVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Motiejus MorkūnasVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Arminas PetkūnasVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Mindaugas TamošiūnasVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Balys ŽalneravičiusVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    David ŠostakVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Alexej BogomolovVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Dominykas KokštaVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Modestas ČeslevičiusVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Tomas PatėjūnasVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Maksim GermanovičVilniaus KM III 032020 7 gruodžio
    Modestas ČeslevičiusVilniaus KM III 032020 8 gruodžio

    Treneris Algirdas Budėnas

    Gimimo data: 1960-07-21
    E-paštas: budenas.algirdas@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas

    Vilniaus KM IV 03

    PlayerPositionDate of Birth
    Andrius GudauskasVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Robert KaragezianVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Lukas KovalčiukasVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Jonas LapukasVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Oskar SubotovičVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Ignas SkačkauskasąVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Šarūnas LingėVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Lukas RubaževičiusVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Lukas MalijauskasVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Andrey StarovoytovVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Eivydas BaravykasVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Justinas ŽundaVilniaus KM IV 032020 7 gruodžio
    Lukas VyšniauskasVilniaus KM IV 032020 8 gruodžio
    Maksim GermanovičVilniaus KM IV 032020 8 gruodžio

    Trenerė Diliara Velishaieva

    Trenerė Diliara Velishaieva

    Gimimo data: 1967-10-27
    E-paštas: diliara.velishaieva@gmail.com
    Išsilavinimas: Ferganos Ulbeko vardo pedagoginis institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Pirma kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM 04

    PlayerPositionDate of Birth
    Austėja JokšaitėVilniaus KM 042020 6 gruodžio
    Ugnė GrigaliūnaitėVilniaus KM 042020 6 gruodžio
    Ieva BelickaitėVilniaus KM 042020 6 gruodžio
    Emilija BrazdeikytėVilniaus KM 042020 6 gruodžio
    Ugnė SnitkaitėVilniaus KM 042020 8 gruodžio
    Laura LėliūtėVilniaus KM 042020 8 gruodžio
    Debora Arielė AlesinVilniaus KM 042020 8 gruodžio
    Maja SamuilovaVilniaus KM 042020 8 gruodžio
    Eglė Elžbieta SavickaitėVilniaus KM 042020 8 gruodžio
    Emilė KulikauskaitėVilniaus KM 042020 8 gruodžio
    Emilija MasiulytėVilniaus KM 042020 8 gruodžio
    Gabrielė KirėjėvaVilniaus KM 042020 8 gruodžio

    Treneris Linas Šalkus

    Gimimo data: 1966-06-26
    E-paštas: salkus.linas@gmail.com

    Vilniaus KM I 04

    PlayerPositionDate of Birth
    Arnas GlobysVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Benas HofšteterisVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Pijus LazauskasVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Justinas MalevskisVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Dominykas OželisVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Edvinas ŠuprickisVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Delvinas RimavičiusVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Kernius DaugėlaVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Martynas DavidonisVilniaus KM I 042020 7 gruodžio
    Danielius KasparasVilniaus KM I 042020 6 gruodžio
    Artūras VilutisVilniaus KM I 042020 6 gruodžio
    Arnas GlobysVilniaus KM I 042020 6 gruodžio
    Edvinas ŠuprickisVilniaus KM I 042020 6 gruodžio
    Liucijus BiekšaVilniaus KM I 042020 6 gruodžio
    Edgar MatveičenkovVilniaus KM I 042020 8 gruodžio

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Gimimo data: 1977-10-11
    E-paštas: sakalauskas11@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM II 04

    PlayerPositionDate of Birth
    Nedas ČiapasVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Vilius AdomėnasVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Jokūbas DanilevičiusVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Edvinas JukonisVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Kristijonas MickūnasVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Deimantas GervėVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Domantas JašmontasVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Simonas KraujelisVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Mantas KručelėVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Linas MaročkaVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Mindaugas PoškusVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Džiugas VilkotisVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Haroldas ŽagūnisVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Mantas BuinauskasVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Lukas RavnialičevasVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Matas BurinskasVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Nojus VenskusVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Karolis StankevičiusVilniaus KM II 042020 7 gruodžio
    Paulius ČiūtaVilniaus KM II 042020 7 gruodžio

    Trenerė Ona Dindaitė Mukienė

    ONA DINDAITĖ MUKIENĖ

    Gimimo data: 1957-01-12
    E-paštas: rolandas.mukas@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Lietuvos nusipelniusi trenerė
    Stažas nuo: 1979 metų

    Vilniaus KM III 04

    PlayerPositionDate of Birth
    Arminas StaneikaVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Kristupas RiškaVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Matas ArlauskasVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Nedas LuščinskasVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Vainius NekrašiusVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Paulius VainickasVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Domas VildaVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Šarūnas ŽabasVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Danielius GecevičVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Ignas LabanauskasVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Mantas LazauskasVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Eimantas ČiučelisVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Justas KratkovskisVilniaus KM III 042020 7 gruodžio
    Matas TurkaVilniaus KM III 042020 7 gruodžio

    Trenerė Ina Revinskienė

    INA REVINSKIENĖ

    Gimimo data: 1959-06-08
    E-paštas: revinskiene@gmail.com
    Išsilavinimas: Maskvos kooperacijos institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM 05

    PlayerPositionDate of Birth
    Jokūbas RiebždaVilniaus KM 052020 6 gruodžio
    Urtė RatavičiūtėVilniaus KM 052020 7 gruodžio
    Viltautė AdomaitytėVilniaus KM 052020 7 gruodžio
    Aušra KrasauskaitėVilniaus KM 052020 6 gruodžio
    Patricija BaužaitėVilniaus KM 052020 6 gruodžio
    Julija VaskevičiūtėVilniaus KM 052020 6 gruodžio
    Modesta RatkevičiūtėVilniaus KM 052020 6 gruodžio
    Gabija StrolytėVilniaus KM 052020 9 gruodžio
    Orinta AkstinaitėVilniaus KM 052020 9 gruodžio

    Treneris Gintautas Regina

    Treneris Gintautas Regina

    Gimimo data: 1957-11-18
    E-paštas: gintautasregina@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Penkta kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM I 05

    PlayerPositionDate of Birth
    Rusnė JanuševičiūtėVilniaus KM I 052020 7 gruodžio
    Miglė VyšniauskaitėVilniaus KM I 052020 7 gruodžio
    Mantė JurkauskaitėVilniaus KM I 052020 7 gruodžio
    Mantas ŽukauskasVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Robertas VeličkoVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Matas ViskontasVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Erikas VansevičiusVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Kasparas ŠumskisVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Aidas StankevičiusVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Titas PundinasVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Martynas PaltanavičiusVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Lukaš MikulevičVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Emilis KargertasVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Pijus ČiūtaVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Dovydas BanevičiusVilniaus KM I 052020 6 gruodžio
    Oskaras BalčiūnasVilniaus KM I 052020 8 gruodžio

    Treneris Vytautas Zapalskis

    Treneris Vytautas Zapalskis

    Gimimo data: 1988-06-22
    E-paštas: vytautas.zapalskis@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas

    Vilniaus KM II 05

    PlayerPositionDate of Birth
    Ugnius PalubinskasVilniaus KM II 052020 6 gruodžio
    Matas KuzminskisVilniaus KM II 052020 7 gruodžio
    Simas PaliukėnasVilniaus KM II 052020 7 gruodžio
    Juras DavidonisVilniaus KM II 052020 7 gruodžio
    Martynas JuršėnasVilniaus KM II 052020 7 gruodžio
    Adomas KavaliauskasVilniaus KM II 052020 7 gruodžio
    Domas LiepinisVilniaus KM II 052020 7 gruodžio
    Titas PališkisVilniaus KM II 052020 7 gruodžio
    Martynas TručiliauskasVilniaus KM II 052020 6 gruodžio
    Darius ŽiemysVilniaus KM II 052020 6 gruodžio
    Baltrus AlksninisVilniaus KM II 052020 6 gruodžio
    Simonas Dovydas LanauskasVilniaus KM II 052020 6 gruodžio
    Mykolas MenčikovasVilniaus KM II 052020 6 gruodžio
    Redas BajarūnasVilniaus KM II 052020 6 gruodžio
    Augustinas AukštuolisVilniaus KM II 052020 8 gruodžio
    Vytautas UrbelisVilniaus KM II 052020 8 gruodžio
    Kipras KerysVilniaus KM II 052020 8 gruodžio
    Vaidotas BudreikaVilniaus KM II 052020 8 gruodžio

    Trenerė Diliara Velishaieva

    Trenerė Diliara Velishaieva

    Gimimo data: 1967-10-27
    E-paštas: diliara.velishaieva@gmail.com
    Išsilavinimas: Ferganos Ulbeko vardo pedagoginis institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Pirma kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM III 05

    PlayerPositionDate of Birth
    Algirdas PaulauskasVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Gediminas VaitulionisVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Martynas NoreikaVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Dominykas PikčiūnasVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Vilius ŠimelisVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Martynas UdrasVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Vytenis UpskusVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Gediminas UrbonavičiusVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Oskaras Nikolas LiavševičiusVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Nojus MockevičiusVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Adomas KlingaVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Juozas KūgisVilniaus KM III 052020 7 gruodžio
    Irmant VasiljevVilniaus KM III 052020 8 gruodžio
    Jokūbas PuodžiūnasVilniaus KM III 052020 8 gruodžio
    Rimantas DilysVilniaus KM III 052020 8 gruodžio

    Treneris Steponas Milašius

    Treneris Steponas Milašius

    Gimimo data: 1965-10-12
    E-paštas: stepasm@hotmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Ketvirta kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM IV 05

    PlayerPositionDate of Birth
    Vilius ZinkevičiusVilniaus KM 10-12, Vilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Dovydas GermanavičiusVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Arijus DilysVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Kipras JakštysVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Jonas JanušauskasVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Lukas PastorelloVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Julijanas PekarskisVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Paulius PliugžmaVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Džiugas SakalauskasVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Dominykas ŠalcisVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Lukas ŠimkevičiusVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Aras Gintautas SodaitisVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Aringas TarasevičiusVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Lukas VilkelisVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Benas KarkauskasVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Jonas AdomaitisVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Danielius DaukantasVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Adomas ŽukauskasVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio
    Dovydas TamošaitisVilniaus KM IV 052020 7 gruodžio

    Trenerė Jūratė Cicėnienė

    JŪRATĖ CICĖNIENĖ

    Gimimo data: 1969-06-09
    E-paštas: jciceniene@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Treneris Treneris Edvinas Justa

    Treneris Edvinas Justa

    Gimimo data: 1989-01-01
    E-paštas: edvinasjusta@yahoo.com
    Išsilavinimas: Lietuvos edukologijos universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Ketvirta kvalifikacinė kategorija

    Trenerė Ona Dindaitė Mukienė

    ONA DINDAITĖ MUKIENĖ

    Gimimo data: 1957-01-12
    E-paštas: rolandas.mukas@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Lietuvos nusipelniusi trenerė
    Stažas nuo: 1979 metų

    Treneris Gintaras Razutis

    Gimimo data: 1969-02-19
    E-paštas: razutisg@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija:: Penkta kvalifikacinė kategorija

    Treneris Gitautas Kievinas

    Treneris Gytautas Kievinas

    Gimimo data: 1987-09-26
    E-paštas: gytautaskievinas@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Tomas Tarasevičius

    Treneris Tomas Tarasevičius

    Gimimo data: 1991-09-20
    E-paštas: tomas.tarasevicius13@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos edukologijos universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Treneris Rytis Anskaitis

    Treneris Rytis Anskaitis

    Gimimo data: 1986-01-06
    E-paštas: rytis86@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Treneris Dmitrij Semionov

    Treneris Dmitrij Semionov

    Gimimo data: 1984-03-06
    E-paštas: semionovdmitrij@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Ričardas Žilys

    Treneris Ričardas Žilys

    Gimimo data: 1976-02-17
    E-paštas: rickazil@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas

    Treneris Rytis Anskaitis

    Treneris Rytis Anskaitis

    Gimimo data: 1986-01-06
    E-paštas: rytis86@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Gimimo data: 1988-01-19
    E-paštas: sarune.valinskaite@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Treneris Andrius Šležas

    Treneris Andrius Šležas

    Gimimo data: 1975-02-04
    E-paštas: a.slezas05@gmail.com
    Išsilavinimas: Šiaulių universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Andrius Šležas

    Treneris Andrius Šležas

    Gimimo data: 1975-02-04
    E-paštas: a.slezas05@gmail.com
    Išsilavinimas: Šiaulių universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Algirdas Budėnas

    Gimimo data: 1960-07-21
    E-paštas: budenas.algirdas@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Gimimo data: 1977-10-11
    E-paštas: sakalauskas11@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Paulius Budėnas

    Treneris Paulius Budėnas

    Gimimo data: 1982-01-17
    E-paštas: pabudis@yahoo.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija
    Kvalifikacinė kategorija: Ketvirta kvalifikacinė kategorija

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Gimimo data: 1988-01-19
    E-paštas: sarune.valinskaite@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Treneris Algirdas Paulauskas

    Treneris Algirdas Paulauskas

    Gimimo data: 1959-04-08
    E-paštas: algirdas.paulauskas@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas

    Treneris Tomas Tarasevičius

    Treneris Tomas Tarasevičius

    Gimimo data: 1991-09-20
    E-paštas: tomas.tarasevicius13@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos edukologijos universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Treneris Tomas Tarasevičius

    Treneris Tomas Tarasevičius

    Gimimo data: 1991-09-20
    E-paštas: tomas.tarasevicius13@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos edukologijos universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Treneris Steponas Milašius

    Treneris Steponas Milašius

    Gimimo data: 1965-10-12
    E-paštas: stepasm@hotmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Ketvirta kvalifikacinė kategorija

    Treneris Domantas Tiškus

    Gimimo data: 1994-01-03
    E-paštas: dotiskus@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos sporto universitetas

    Treneris Algirdas Paulauskas

    Treneris Algirdas Paulauskas

    Gimimo data: 1959-04-08
    E-paštas: algirdas.paulauskas@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas

    Treneris Dmitrij Semionov

    Treneris Dmitrij Semionov

    Gimimo data: 1984-03-06
    E-paštas: semionovdmitrij@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Gintaras Razutis

    Gimimo data: 1969-02-19
    E-paštas: razutisg@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija:: Penkta kvalifikacinė kategorija

    Treneris Rokas Rolis

    Treneris Rokas Rolis

    Gimimo data: 1990-09-23
    E-paštas: rokasrolis@gmail.com

    Vilniaus KM 09-10

    PlayerPositionDate of Birth
    Laurynas LubauskasVilniaus KM 09-102020 7 gruodžio
    Gedmantas RimkaitisVilniaus KM 09-102020 7 gruodžio
    Jaunius NavickasVilniaus KM 09-102020 7 gruodžio

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Gimimo data: 1988-01-19
    E-paštas: sarune.valinskaite@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Trenerė Jūratė Cicėnienė

    JŪRATĖ CICĖNIENĖ

    Gimimo data: 1969-06-09
    E-paštas: jciceniene@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Gimimo data: 1977-10-11
    E-paštas: sakalauskas11@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Trenerė Ona Dindaitė Mukienė

    ONA DINDAITĖ MUKIENĖ

    Gimimo data: 1957-01-12
    E-paštas: rolandas.mukas@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Lietuvos nusipelniusi trenerė
    Stažas nuo: 1979 metų

    Trenerė Ina Revinskienė

    INA REVINSKIENĖ

    Gimimo data: 1959-06-08
    E-paštas: revinskiene@gmail.com
    Išsilavinimas: Maskvos kooperacijos institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Treneris Žilvinas Grušas

    Gimimo data: 1982-06-11
    E-paštas: grusas.zilvinas@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas

    Treneris Ričardas Žilys

    Treneris Ričardas Žilys

    Gimimo data: 1976-02-17
    E-paštas: rickazil@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas

    Vilniaus KM 10-12

    PlayerPositionDate of Birth
    Vilius ZinkevičiusVilniaus KM 10-12, Vilniaus KM IV 052020 7 gruodžio

    Treneris Raimundas Kairys

    Treneris Raimundas Kairys

    Gimimo data: 1968-05-07
    E-paštas: raimundaskairys@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Raimundas Kairys

    Treneris Raimundas Kairys

    Gimimo data: 1968-05-07
    E-paštas: raimundaskairys@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Dmitrij Semionov

    Treneris Dmitrij Semionov

    Gimimo data: 1984-03-06
    E-paštas: semionovdmitrij@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Domantas Tiškus

    Gimimo data: 1994-01-03
    E-paštas: dotiskus@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos sporto universitetas

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Treneris Mindaugas Sakalauskas

    Gimimo data: 1977-10-11
    E-paštas: sakalauskas11@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Trenerė Jūratė Cicėnienė

    JŪRATĖ CICĖNIENĖ

    Gimimo data: 1969-06-09
    E-paštas: jciceniene@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Antra kvalifikacinė kategorija

    Treneris Rokas Rolis

    Treneris Rokas Rolis

    Gimimo data: 1990-09-23
    E-paštas: rokasrolis@gmail.com

    Trenerė Diliara Velishaieva

    Trenerė Diliara Velishaieva

    Gimimo data: 1967-10-27
    E-paštas: diliara.velishaieva@gmail.com
    Išsilavinimas: Ferganos Ulbeko vardo pedagoginis institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Pirma kvalifikacinė kategorija

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Gimimo data: 1988-01-19
    E-paštas: sarune.valinskaite@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Treneris Rytis Anskaitis

    Treneris Rytis Anskaitis

    Gimimo data: 1986-01-06
    E-paštas: rytis86@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Treneris Treneris Edvinas Justa

    Treneris Edvinas Justa

    Gimimo data: 1989-01-01
    E-paštas: edvinasjusta@yahoo.com
    Išsilavinimas: Lietuvos edukologijos universitetas
    Kvalifikacinė kategorija: Ketvirta kvalifikacinė kategorija

    Treneris Vytautas Zapalskis

    Treneris Vytautas Zapalskis

    Gimimo data: 1988-06-22
    E-paštas: vytautas.zapalskis@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas

    Treneris Paulius Budėnas

    Treneris Paulius Budėnas

    Gimimo data: 1982-01-17
    E-paštas: pabudis@yahoo.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija
    Kvalifikacinė kategorija: Ketvirta kvalifikacinė kategorija

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Trenerė Šarūne Valinskaitė

    Gimimo data: 1988-01-19
    E-paštas: sarune.valinskaite@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros akademija

    Treneris Raimundas Kairys

    Treneris Raimundas Kairys

    Gimimo data: 1968-05-07
    E-paštas: raimundaskairys@gmail.com
    Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas
    Kvalifikacinė kategorija: Trečia kvalifikacinė kategorija

    Treneris Gintaras Razutis

    Gimimo data: 1969-02-19
    E-paštas: razutisg@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas
    Kvalifikacinė kategorija:: Penkta kvalifikacinė kategorija

    Vilniaus KM 12-13

    PlayerPositionDate of Birth
    Armandas JakutisVilniaus KM 12-132020 8 gruodžio
    Tomas KraujūnasVilniaus KM 12-132020 8 gruodžio
    Jokūbas KrukauskasVilniaus KM 12-132020 8 gruodžio
    Tadas FominskisVilniaus KM 12-132020 8 gruodžio
    Eigirdas VarnelisVilniaus KM 12-132020 8 gruodžio
    Adomas GabnysVilniaus KM 12-132020 8 gruodžio

    Treneris Žilvinas Grušas

    Gimimo data: 1982-06-11
    E-paštas: grusas.zilvinas@gmail.com
    Išsilavinimas: Vilniaus pedagoginis universitetas

    Vilniaus KM 13

    PlayerPositionDate of Birth
    Gabrielius AniukštisVilniaus KM 132020 7 gruodžio
    Andrius KuodisVilniaus KM 132020 7 gruodžio
    Danila PanasiukVilniaus KM 132020 7 gruodžio
    Danielius PilkisVilniaus KM 132020 7 gruodžio
    Nikita ChrustaliovVilniaus KM 132020 8 gruodžio
    Benas AlminasVilniaus KM 132020 8 gruodžio