Lapkričio antroje pusėje LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje startavo jauniausiųjų krepšinio čempionatas – „Pirmasis iššūkis“. Čia dvylikamečiai žaidžia pirmąsias savo oficialias krepšinio rungtynes.

Mūsų mokykla šiais metais „Pirmajame iššūkyje“ turi 6 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių komandas – 5 berniukų ir 1 mergaičių komanda.

Vilniaus miesto krepšinio mokykla kviečia iš arčiau susipažinti, kaip mūsų mokyklos komandoms sekasi žengti pirmuosius žingsnius oficialiose rungtynėse. Primename, jog U12 čempionate galioja rungtynių rezultato skaičiavimo taisyklė: jeigu rungtynių metu viena iš rungtyniaujančių komandų įgija 40-ies taškų pranašumą, rezultatas yra fiksuojamas ir pažymimas oficialiame rungtynių protokole, tačiau komandos rungtynes tęsia.

VILNIAUS KM I (Tr. Rokas Rolis)

Sėkmingas, kaip ir priklauso, sezono startas susiklostė pirmajai mūsų mokyklos komandai. Trenerio R. Rolio auklėtiniai laimėjo visus 4 susitikimus. Trys iš jų – laimėti 40-ies taškų skirtumu. Tiesa, paskutinėse rungtynėse rimto pasipriešinimo VKM I sulaukė iš metais jaunesnių, Vilniaus KM IV krepšininkų. Pastaroji akistata baigėsi pirmosios komandos pergale rezultatu 60:49. Šiuo metu D grupėje R. Rolio jaunieji krepšininkai žygiuoja be pralaimėjimų.

VILNIAUS KM I MERGAITĖS (Tr. Šarūnė Valinskaitė)

Sėkmingai pirmenybėse debiutavo ir trenerės Š. Valinskaitės jaunosios krepšininkės. Tiesa, merginų pirmenybėse varžosi mažiau komandų, o tai lemia ir mažesnį rungtynių skaičių. Iki šios dienos dvylikametės turėjo vos du susitikimus: prie nedidelio rungtynių skaičiaus šį kartą prisidėjo ir komandą išretinusios ligos bei traumos. Kalbant apie pačias rungtynes, čia mūsų krepšininkėms sekėsi puikiai – Vilniaus KM namuose, rezultatu 55:35, įveikė Utenos DSC –„UMARAS“ ekipą bei išvykoje susitvarkė su Ukmergės SC mergaitėmis (68:46). Sėkmingas startas, dvi įtikinamos pergalės – šaunuolės, taip ir toliau!

VILNIAUS KM II (Tr. Raimundas Kairys ir Ina Revinskienė)

Antrosios komandos sezono startas buvo kiek sudėtingesnis – Vilniaus KM II sezoną pradėjo 2 pergalėmis (įveiktos Alytaus KA-„JBG LOGISTIC“ (60:55) ir Sostinės KM VII (56:32) ekipos) ir 2 pralaimėjimais (pralaimėta Sostinės KM V (48:69) ir Vilniaus KM III (55:62) komandoms). Sezono startas vidutiniškas, su keliais netikėtais antausiais, tačiau keli „niuksai“ sezono pradžioje yra visada geras impulsas pasitempti. Šiuo metu Vilniaus KM II E grupėje rikiuojasi ties viduriu, o mes komandai linkime sėkmės ir daug pergalių!

VILNIAUS KM III (Tr. Raimundas Kairys)

Labai maloniai stebina trenerio R. Kairio trečioji mūsų mokyklos komanda. Mūsiškiai per pirmuosius savo žaistus 5 susitikimus, vilniečiai pranašesni buvo visose kovose ir iškovojo 5 pergales, šaunuoliai! Didžiausia staigmena buvo užfiksuota varžantis su antrąja mokyklos komanda, kuomet VKM III išvykoje įrodė savo pranašumą rezultatu 62:55. E grupėje VKM III su pirmąja Sostinės komanda yra vienintelės grupėje pralaimėjimo nepatyrusios ekipos. Maloniai stebinantis komandos startas nuteikia optimistiškai, na, o mokykla vyrukams linki neužriesti nosies ir toliau sunkiai dirbti, sėkmės!

VILNIAUS KM IV (Tr. Rytis Anskaitis)

Savo pasirodymu džiugina ir tarp metais vyresnių besivaržanti trenerio R. Anskaičio Vilniaus IV ekipa. Mūsiškiai per 5 susitikimus D grupėje iškovojo 3 pergales (įveikė Ukmergės SC (58:55), Sostinės KM VI (63:34) ir Švenčionių SC (58:17) ekipas) bei patyrė 2 nesėkmes (nusileido Sostinės KM III (19:60) ir Vilniaus KM I (49:60) komandoms). Teigiamas pergalių ir pralaimėjimų balansas tarp metais vyresnių nuteikia labai optimistiškai, tačiau laukia dar labai ilgas ir sunkus darbas treniruočių metu, siekiant maksimaliai gero rezultato. To jauniesiems krepšininkams ir palinkėsime – užsispyrimo ir sunkaus darbo, sėkmės!

VILNIAUS KM V (Tr. Dmitrij Semionov)

Savo pirmosios pergalės po naujųjų metų ieškos trenerio D. Semionov penktoji mokyklos komanda. Sezono pradžioje savo žaidimo kol kas nerandantys vilniečiai paskutiniajame šių metų susitikime vos 2 taškais nusileido Sostinės KM VI ekipai (58:60). Artimiausios rungtynės mūsiškių laukia išvykoje su Švenčionių ekipa. Linkime didžiausios sėkmės ir pirmosios pergalės!