Šešiolikmetė Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinė Audronė Zdanevičiūtė antradienį per Europos taurės pirmojo turo rungtynių Vilniaus „Rytas“ – Krasnodaro „Lokomotiv“ pertrauką buvo pagerbta kaip Europos vicečempionė. Priminsime, kad vasarą su bendraamžėmis Audronė nukeliavo iki Europos WU-16 čempionato finalo ir tik jame buvo priverstos pripažinti Rusijos rinktinės pranašumą. 

​“Pagaliau supratau, ką padarėme ir kiek toli nuėjome. Dabar keliu naujus tikslus – vienas jų, patekimas į rinktinės dvyliktuką, kuris kitąmet varžysis pasaulio čempionate“, – po pagerbimo sakė A.Zdanevičiūtė. 

​“Jau pripratau prie klausimo, kaip man asmeniškai sekėsi čempionatas (šypsosi), bet iš tikro girdėjau daugiau sveikinimų nei klausimų. Šis pagerbimas – ne išimtis. Skirtumas tik tas, kad dabar paplojo labai daug žmonių. Emocijos fainos. Tokiomis akimirkomis norisi džiaugtis dar labiau“, – dėstė Europos vicečempionė. 

​Vilniaus krepšinio mokyklos šešiolikmečių grupė jau netrukus pradės naująjį MKL sezoną. Praktiškai neabejojame, kad Audronė bus viena visos lygos lyderių, o VKM komanda kovos dėl čempiono titulo.