MKL sezono starte Vilniaus krepšinio mokyklos U-15 antroji komanda iki pat susitikimo pabaigos priešinosi šalies čempionui „Kauno Žalgiriui“, tačiau prasčiau sužaidę pabaigą 64:73 buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Sužaidėme pakankamai solidžias rungtynes. Kažkiek pritrūko patirties, kažkiek šaltakraujiškumo, kuris lėmė kvailas klaidas, kažkiek taiklių metimų laisviems. Tačiau reziumuojant, čempionams tikrai kovą davėme“, – apie rungtynes sakė treneris Vytautas Zapalskis.

Dar vienas pralaimėjimas besibaigiant dvikovai buvo patirtas Utenoje. U-16 amžiaus grupėje ketvirtoji VKM komanda aikštės šeimininkams pralaimėjo 69:70. Visas rungtynes taškas į tašką žaidę vilniečiai, likus dviem su puse minutės įgijo penkių taškų persvarą. Nepaisant to, uteniškiai grįžo į rungtynes ir likus 4,1 sekundės persvėrė rezultatą savo naudai.

„Tuomet paprašiau minutės pertraukėlės. Nubraižiau derinį, kuris iki paskutinės fazės buvo išpildytas taip, kaip reikėjo. Deja, paskutinis sprendimas buvo klaidingas. Apskritai, rungtynėse buvo daug blogų sprendimų, dėl ko esu labai nepatenkintas. Kas tai lėmė? Nežinau, gal žaidėjai galvojo, kad laimėsime viena koja. Labai prastai sužaidėme prieš jų vidurio puolėją ir to rezultatas – pralaimėtos rungtynės“, – apie dvikovą pasakojo VKM treneris Gintautas Regina.

Trečiose vakar dienos rungtynėse U-17 amžiaus grupėje susitiko VKM-III ir VKM-V komandos. Jose 79:65 pergalę iškovojo R.Kairio auklėtiniai. Per artimiausią savaitę naująjį sezoną pradės daugelis kitų mokyklų.