​NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio metu vykusi „Basketball Without Borders“ stovykla, kurioje dalyvavo Ąžuolas Tubelis ir Augustas Marčiulionis, pasiekė finišą. Talentingiausi jaunieji žaidėjai iš viso Pasaulio sėmėsi patirties iš tokių krepšininkų kaip Lauri Markkanen, Tacko Fall ar Pascal Siakam, kuris šiais metais pateko į startinį „Visų žvaigždžių“ penketą.

​Dar neseniai jaunimo Eurolygos atrankos turnyro naudingiausiu krepšininku tapęs Ą. Tubelis pasiuntė rimtą žinutę tarptautiniams skautams, stebintiems perspektyviausius žaidėjus visame pasaulyje ir gavo kvietimą sudalyvauti prestižinėje stovykloje. Augustas Marčiulionis jau seniau buvo sulaukęs tokio įvertinimo ir ruošėsi išvykai į JAV.

Abu Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai sėkmingai pasirodė parodomuosiuose mačuose, o Ą. Tubelis taip ryškiai suspindėjo, kad pateko į geriausiųjų komandą, kuri buvo sudaryta iš dešimties perspektyviausių ir ryškiausių krepšininkų. Kartu su lietuviu į komandos sudėtį pateko australas Joshas Giddey, kanadiečiai Charlesas Bediako, Olivier Prosperas, Joshas Primo ir Benas Mathurinas, dominikietis Jeanas Montero, meksikietis Estebanas Roacho, Olivier Prosperas, prancūzas Juhannas Begarrinas bei vokietis Arielis Hukporti.