Šį savaitgalį Vilniaus krepšinio mokyklos komandos buvo itin aktyvios ir pasiruošimą naujajam 2021-2022m. sezonui pratęsė dalyvaudamos įvairiuose turnyruose visoje Lietuvoje.

UKMERGĖJE – MERGAIČIŲ DOMINAVIMAS
Gitauto Kievino treniruojamos 2007m. gimusios mergaitės savaitgalį Ukmergėje stojo į kovą dėl patekimo į LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunučių merginių (U16) A divizioną. Be mūsų jaunųjų krepšininkių, atrankoje taip pat dalyvavo Marijampolės ŽSM, Šiaulių KA „Saulė“ ir Ukmergės SC ekipos. Penktadienį rezultatu 49:47 buvo įveikta Ukmergės SC komanda, šeštadienį nugalėtos marijampolietės (72:60), o sekmadienį įrodytas pranašumas prieš Šiaulių KA „Saulė“ ekipą (69:40). Būtent šios 3 pergalės ir garantavo komandos patekimą į A divizioną tarp vyresnių merginų. Treneris G. Kievinas džiaugėsi gerėjančiu komandos žaidimu bei įgyvendintais savaitgalio tikslais: „Sužaidėme tris rungtynes per savaitgalį ir visas jas laimėjome. Džiaugiuosi, nes kiekvieną dieną žaidimas tik gerėjo. Svarbu paminėti, jog atrankoje neturėjome dviejų pagrindinių komandos žaidėjų, tačiau prie mūsų prisijungė Akvilė Babraitytė. Komanda savo savaitgalio tikslus įgyvendino – patekome į A divizioną tarp vyresnių merginų. Artėjančiame sezone bandysime patriukšmauti“.

Tr. Gitauto Kievino 2007m. gim. komanda

Ukmergėje sezono pasiruošimo darbus tęsė ir trenerė Šarūnė Valinskaitė, kuri su 2009/2010m. komanda dalyvavo 4 komandų turnyre. Čia sostinės mergaitės varžėsi su Ukmergės, Alytaus ir Šiaulių komandomis. Finalinėje dvikovoje su Saulės miesto ekipa, vilnietės antrajame kėlinyje pateko į „duobę“ ir kėlinį pralaimėjo net 13 taškų skirtumu, tačiau tvirtas komandos charakteris leido grįžti į rungtynės ir rezultatu 26:23 švęsti pergalę.

Komanda iš Ukmergės parsiveža ne tik aukso medalius, bet ir daugybę individualių įvertinimų: naudingiausia komandos žaidėja buvo išrinkta Monika Cimalonskytė, baudų metimo konkursą laimėjo Evelina Kačanaitė, 3-iąją vietą užėmė Barbora Prišmontaitė. Snaiperio konkurse taikliausia buvo Kotryna Puodžiūnaitė, antra vieta atiteko Karinai Strakšytei.

Tr. Šarūnės Valinskaitės 2009/2010m. gim. komanda

„RUDUO 2021″ nugalėtojai – Ryčio Anskaičio auklėtiniai
Draugiškame turnyre Švenčionyse dalyvavo 2012m. gimę trenerio Ryčio Anskaičio auklėtiniai. Čia jie varžėsi su vietos jaunaisiais krepšininkais bei Pabradės SC ekipa. Verta paminėti, jog ši komanda buvo sukomplektuota naujai, o turnyras buvo pirmosios oficialios draugiškos rungtynės kartu. Treneris R. Anskaitis džiaugėsi komandos žaidimu ir dėkojo visiems prisidėjusiems prie šios komandos žaidėjų ugdymo: „Sudalyvavome pirmajame turnyre, kur sužaidėme ir pirmąsias savo, kaip komandos, rungtynes. Labai noriu pasidžiaugti savo auklėtiniais, kurie žaisdami mėgavosi krepšiniu, dalinosi kamuoliu bei be galo palaikė vienas kitą. Išvykome iš namų kaip grupelė vaikų, o grįžtame kaip komanda ir dar nugalėtojai. Labai smagu matyti vaikus laimingus . Didžiulė padėka visiems treneriams, kurie prisidėjo prie šios komandos žaidėjų ugdymo ir formavimo. Didelis ačiū ir tėveliams, už jų didžiulį palaikymą“.

Tr. Ryčio Anskaičio 2012m. gim. komanda

Žemaitijoje – Vytauto Zapalskio auklėtinių triumfas
2005m. antroji mūsų mokyklos komanda savaitgalį keliavo į Kretingą, kur dalyvavo draugiškame turnyre ir varžėsi su žemaitijos regiono komandomis. Turnyro pradžia vilniečiams susiklostė ne itin sėkmingai – rezultatu 60:63 buvo nusileista Raseinių KKSC komandai. Šaltas dušas turnyro pradžioje Vytauto Zapalskio auklėtiniams buvo į naudą, kadangi likusius tris turnyro susitikimus mūsų mokyklos auklėtiniai laimėjo ne mažesniu nei 20-ies taškų skirtumu: rezultatu 69:34 įveikta Ukmergės SC, 68:42 įrodytas pranašumas prieš Šilutės SM ekipą, 58:38 nugalėta Kretingos SM komanda. Su 3-imis pergalėmis, 1-u pralaimėjimu ir geru taškų santykiu, mūsų mokyklos auklėtiniai užsitikrino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Treneris džiaugėsi gera varžybine praktika prieš sezono startą bei puikiomis turnyro sąlygomis: „Visų pirma noriu padėkoti turnyro organizatoriams už itin gerai suorganizuotą turnyrą. Mums labai reikėjo tokios išvykos prieš artėjančias sezono kovas. Kalbant apie komandą tai matosi, jog mūsų žaidimas kol kas nėra stabilus. Tai parodė ir pirmosios rungtynės su Raseinių KKSC ekipa, kurias patys pralaimėjome. Vis tik po rungtynių pasikalbėjau su vyrais, padarėme išvadas ir, sakyčiau, reabilitavomės. Verta paminėti, jog komanda turi naujokų, o adaptacijos procesas užtrunka, todėl tokios išvykos komandai yra labai naudingos visapusiškai. Iš esmės esu patenkintas komandos pasirodymu“.
Naudingiausiu komandos žaidėju buvo išrinktas Vytautas Urbelis.

Tr. Vytauto Zapalskio 2005m. gim. II-oji komanda

Naujojo sezono kovoms komandos ruošiasi pilnu pajėgumu, o kita didžiulė išvyka numatyta rugsėjo 17-19 dienomis, kur net 8 mūsų mokyklos komandos varžysis turnyre Klaipėdoje.