Naująjį sezoną pradedanti Vilniaus krepšinio mokykla atsinaujino – pradedant treneriais, tęsiant treniruotėmis ir baigiant nauju mokyklos logotipu, nauju įvaizdžiu bei didesniu dėmesiu socialinei erdvei. Maža to, priešsezoniniuose turnyruose VKM atstovai ir atstovės jau spėjo iškovoti ne vieną pergalę, tokiu būdu primindami, kad yra viena kiečiausių krepšinio mokyklų visoje šalyje. 

​„Visais metais atrodo, kad trenerių kolektyvas pas mus yra pats geriausias, bet šiemet jis tikrai yra būtent toks. Manau, kad sportinę pusę susidėliojom maksimaliai gerai. Taip pat šiemet nusprendėme didelį dėmesį skirti įvaizdinei pusei ir parodyti, kad ir čia galime būti geriausi.  

​Anksčiau, galbūt, neišnaudojome socialinės erdvės privalumų, todėl šiam aspektui taip pat skirsime didelį dėmesį. Norime, kad mūsų mokyklos bendruomenė ir patys jaunieji krepšininkai galėtų didžiuotis savo pasiekimais, norime, kad pergalės ir tų pergalių herojai būtų labiau pastebimi“, – sakė mokyklos direktorius Vytenis Tupčiauskas. 

​Šiuo metu mokykloje jau yra registruota per tūkstantį jaunųjų krepšininkų. Tikimasi, kad per artimiausią mėnesį šis skaičius bus dar didesnis. 

​„Grupės kasdien auga, todėl tikimės, kad tas skaičius dar keliais šimtais vaikų išaugs. Džiugu, kad labai aktyvūs yra patys mažiausieji krepšininkai – tikimės, kad taip bus ir toliau. Dažnai sulaukiu klausimų dėl geografinės padėties, tai Vilniaus krepšinio mokyklos privalumas yra tas, jog treniruotės yra vykdomos beveik visuose Vilniaus mikrorajonuose“, – kalbėjo V.Tupčiauskas. 

​Netrukus prasidėsiančiame sezone Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai dalyvaus MKL, EYBL ir BBBL čempionatuose. Šiemet mokykloje treniruojasi šešerių – aštuoniolikos metų vaikai. 

​Norintieji prisijungti prie Vilniaus krepšinio mokyklos, kurioje savo kelią pradėjo Jonas Valančiūnas, Rimantas Kaukėnas ir daugelis kitų žymių krepšininkų, atvykite į Birželio 23 – iosios g. 10A arba skambinkite telefonu (8 5) 233 53 00.