Vasario mėnesį mūsų mokyklos auklėtiniai išsiskyrė įspūdingais individualiais pasirodymais. Vilniaus miesto krepšinio mokykla nuolatos stebi savo jaunuosius talentus, o mėnesio pabaigoje geriausius apdovanoja „Mėnesio MVP“  nominacija.

Projekto partneriai Citysport žaidėjams įteikia 50-ies eurų čekį visai „Nike“ atributikai, o mes kviečiame susipažinti su naudingiausiais žaidėjais vasario mėnesį.

VENESSA KAUKENAS (VILNIAUS KM I (U16), treneris GITAUTAS KIEVINAS)

Sėkmingai ir toliau reguliariajame sezone rungtyniauja trenerio G. Kievino šešiolikmetės: merginos laimėjo visus 10 susitikimų, o tokį rezultatą lemia ne tik sėkmingas komandinis krepšinis, bet ir individualus žaidėjų mesitriškumas. Praėjusį mėnesį merginos turėjo du susitikimus, kuriuos vidutiniškai laimėdavo 54,5 taškų skirtumu.

Prie sėkmingo komandos pasirodymo vasario mėnesį daugiau nei solidžiai prisidėjo keturiolikmetė V. Kaukenas. Puolėja vidutiniškai pelnydavo po 37,5 taško, atkovodavo po 18,5 kamuolio, atlikdavo po 3,5 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 45 naudingumo balus.

Vilniaus KM I mėnesio pradžioje įveikė Alytaus ekipą (104:49), vėliau namuose susitvarkė su Palangos krepšininkėmis (89:35). V. Kaukenas abiejuose susitikimuose buvo fenomenali:

Prieš Alytaus SRC: 40 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 42 naudingumo balai;

Prieš Palangos SC: 35 taškai, 21 atkovotas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 48 naudingumo balai.

Trenerio G. Kievino auklėtinės šiuo metu yra vienvaldės turnyrinės lentelės lyderės. Sveikinimai komandai, sveikinimai Venessai, taip ir toliau!

Congratulations Venessa!

DANIEL LAVRINOVICH (VILNIAUS KM I (U16), treneris EDVINAS JUSTA)

Solidžiai vasarį rungtyniavo ir trenerio E. Justos auklėtiniai, o prie gero komandos pasirodymo svariai prisidėjo ir ilgametis ekipos lyderis D. Lavrinovich. Vilniaus KM I vasarį turėjo 3 susitikimus, per kuriuos įveikė Sostinės KM I-„WARRANTY EXPERT“ (78:67) ir Kauno KM „ŽALGIRIO“ I (78:75) ekipas bei išvykoje nusileido Tornado KM I-„MEISTRO KODAS“ (65:81) krepšininkams.

Prie sėkmingo komandos pasirodymo svariai prisidėjo ir D. Lavrinovich: puolėjas vasarį rinko po 28,7 taško, atkovodavo po 8 kamuolius bei perimdavo net po 4,3 kamuolius per rungtynes. Visa tai vainikuodavo 28,7 naudingumo balų vidurkis.

Geriausios gynėjo rungtynės buvo prieš „ŽALGIRIO“ ekipa, kuomet jaunasis krepšininkas ant savo pečių ištempė vilniečius į pergalę, pelnydamas 37 taškus, atkovodamas 9 kamuolius bei surinkdamas 33 naudingumo balus. Bravo!

Šiuo metu mūsų mokyklos šešiolikmečiai turi 11 pergalių ir yra patyrę 4 pralaimėjimus.

Mokyklos vardu sveikiname vasario MVP ir linkime sėkmės!