Vilniaus krepšinio mokykla pristato dar vieną sezono projektą „Mėnesio MVP“, kurio metu, kiekvieną mėnesį apdovanos naudingiausią mokyklos krepšininką ir krepšininkę.

Mūsų mokykla ir toliau tęsia bendradarbiavimą su Citysport bei geriausiam spalio mėnesio krepšininkui ir krepšininkei dovanoja partnerių įsteigtą prizą: 50-ies eurų čekį „Nike“ atributikai įsigyti, taip siekdama paskatinti savo mokyklos auklėtinius nuolatos visapusiškai tobulėti.

Į naudingiausio mėnesio žaidėjo ir žaidėjos prizą gali pretenduoti visi Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai, kurie su savo ekipa rungtyniauja LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) A divizione. Žaidėjus renka slaptai sudaryta Vilniaus krepšinio mokyklos taryba.

Kviečiame iš arčiau susipažinti su spalio mėnesio naudingiausiais žaidėjais ir jų pasirodymais.

Danielius Kasparas (VILNIAUS KM I -„ŠILPUTA“ (U18), treneris Linas Šalkus)

Įspūdingai efektyvus Danieliaus Kasparo žaidimas negali palikti abejingų: vidutiniškai per 27 minutes praleistas ant parketo, Danielius pelno po 19,3 taško, atkovoja beveik po 11 kamuolių bei renka po 30,3 naudingumo balų. Negana to, šis vyrukas iš žaidimo atakuoja net 77,5% taiklumu, vidutiniškai per rungtynes realizuodamas po 8 dvitaškius.

Geriausios D. Kasparo rungtynės buvo prieš Klaipėdos KM I-„Tobula instaliacija“, kuomet per 34 minutes žaidėjas pelnė 27 taškus, realizavo 10 dvitaškių iš 13, pataikė visas 7 baudas, sugriebė net 14 atšokusių kamuolių bei surinko 38 naudingumo balus taip leisdamas savo komandai iškovoti sunkią pergalę rezultatu 77:69.

Kartu su šiuo aukštaūgiu priešakyje, trenerio Lino Šalkaus auklėtiniai laimėjo visus 4 susitikimus ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje su dar dvejomis ekipomis dalijasi 1-ąją vietą.

Ugnė Grigaliūnaitė (VILNIAUS KM I (U18), treneris Algirdas Paulauskas)

Nors merginos per spalio mėnesį sužaidė mažiau rungtynių, Ugnės Grigaliūnaitės asmeninė statistika buvo ne ką mažiau įspūdingesnė: vidutiniškai per 28 žaidimo minutes mergina pelnydavo po 18 taškų, atkovodavo po 11 kamuolių bei rinkdavo po 29 naudingumo balus, iš žaidimo atakuodama beveik 67% taiklumu.

Geriausios Ugnės rungtynės buvo prieš Šiaulių KA „Saulė“-ŠSG ekipą, kuomet per 32 minutes ji pelnė 23 taškus, realizavo 8 dvitaškius iš 11, pataikė 7 baudas iš 8, atkovojo 10 kamuolių bei surinko 33 naudingumo balus taip svariai prisidėdama prie pergalės rezultatu 90:77.

U. Grigaliūnaitės atstovaujama Vilniaus KM I ekipa laimėjo abu spalio mėnesio susitikimus ir su su dar dvejomis ekipomis dalijasi 1-ąją vietą.

Mokyklos vardu dar kartą sveikiname jaunuosius krepšininkus ir linkime sėkmingų tiek asmeninių, tiek komandinių rezultatų!