Vilniaus krepšinio mokykla tęsia projektą „Mėnesio MVP“ ir jau ketvirtąjį kartą renką naudingiausią mėnesio mokyklos krepšininką bei krepšininkę 2021/2022 m. LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionate.

Kaip ir visuomet, mūsų partneriai Citysport žaidėjams įteikia 50-ies eurų čekį visai „Nike“ atributikai.

Kviečiame susipažinti su naudingiausiais sausio mėnesio žaidėjais.

GABRIELIUS JOKUBAUSKAS (VILNIAUS KM I (U16), treneris EDVINAS JUSTA)

Pandeminis fonas sausio mėnesį turėjo didelės įtakos visų komandų žaidžiamam rungtynių skaičiui. Ne išimtis ir mūsų mokyklos šešiolikmečiai: sausio mėnesį E. Justos auklėtiniai sužaidė vos 2 susitikimus A divizione, o už juos daugiau rungtynių turėjo tik aštuoniolikmečiai. Visos kitos komandos sužaidė vos po vieną kartą.

Nepaisant to, abejos sausio mėnesio rungtynės Vilniaus KM I ekipai buvo pergalingos ir rezultatyvios: šešiolikmečiai vidutiniškai pelnydavo po 98 taškus per rungtynes.

Vienas iš esminių pergalingo žaidimo faktorių buvo Gabrielius Jokubauskas, kuris sausio mėnesį vidutiniškai per 26 žaidimo minutes pelnydavo po 15,5 taško, atkovodavo po 9,5 kamuolio, perimdavo po 3,5 kamuolio ir fiksuodavo 24 naudingumo balų vidurkį.

Geriausios G. Jokubausko rungtynės buvo namuose prieš Panevėžio SC ekipą (102:92), kuomet per 27 minutes ant parketo puolėjas užfiksavo itin solidų dvigubą dublį: 16 taškų (5/8 dvitašk. met. (63%)), 12 atkovotų kamuolių ir 32 naudingumo balai. Verta paminėti ir tai, jog tose rungtynėse Gabrielius buvo tikras lyderis: ketvirtajame kėlinyje komandai patekus į žaidybinę duobę, puolėjas lemiamame ketvirtyje pelnė 9 taškus ir buvo kertinis faktorius pergalingose rungtynėse.

Sausio mėnesį šešiolikmečiai iškovojo 2 pergales iš tiek pat galimų ir šiuo metu yra vienvaldžiai turnyrinės lentelės lyderiai A divizione.

UGNĖ VIŠČINYTĖ (VILNIAUS KM I (U14), trenerė ŠARŪNĖ VALINSKAITĖ)

Sudėtinga pandeminė situacija neaplenkia ir merginų krepšinio. Čia mūsų mokyklos komandos A divizione sužaidė vos po vieną susitikimą.

Tikrą lyderę įvertinti ir visiems krepšinio mylėtojams dėmesį atkreipti reikėtų į keturiolikmetę Ugnę Viščinytę. Nuo sezono pradžios lyderės mentalitetą rodanti krepšininkė šiuo metu savo amžiuje yra 7 visoje lygoje pagal pelnomus taškus (vid. 16,4 tašk.) ir rezultatyvius perdavimus (vid. 3,6 rez. perd.), taip pat rikiuojasi 11-oje vietoje pagal naudingumo balus (vid. 13,3 naud. bal.).

Per vienintelį sausio mėnesio susitikimą Ugnė spėjo pelnyti 21 tašką, atkovoti 8 kamuolius, 4 kartus apvogti varžoves ir surinkti 23 naudingumo balus bei atvesti savo komandą į 5-ąją pergalę, įveikiant Alytaus SRC merginas rezultatu 63:40.

Su 5 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais Vilniaus KM I komanda šiuo metu užima 3-iąją vietą turnyrinėje lentelėje.

MOKYKLOS VARDU SVEIKINAME NUGALĖTOJUS IR LINKIME DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS!