Sausio mėnesis pažymėtas įspūdingais mūsų auklėtinių individualiais pasirodymais. Vilniaus miesto krepšinio mokykla skelbia 4-ąją „Mėnesio MVP“  nominaciją.

Projekto partneriai Citysport žaidėjams įteikia 50-ies eurų čekį visai „Nike“ atributikai, o mes kviečiame susipažinti su naudingiausiais žaidėjais sausio mėnesį.

BARBORA PRIŠMONTAITĖ (VILNIAUS KM I (U14), treneris ALGIRDAS PAULAUSKAS)

Antrą mėnesį iš eilės į naudingiausiųjų gretas patenka trenerio A. Paulausko treniruojamos merginos. Tiesa, šį kartą Vilniaus KM I gretose lyderiavo Barbora Prišmontaitė.

Sausio mėnesį keturiolikmetės turėjo 2 visiškai skirtingus susitikimus: jeigu pirmoji akistata su V. Knašiaus KM didelių pastangų nepareikalavo (103:35), tai antrasis susitikimas su Panevėžio SC ekipa, rezultato prasme, buvo sudėtingiausias šiame sezone. Nepaisant atkaklių ir sudėtingų rungtynių, mūsiškės namuose iškovojo pergalę (65:62), prie kurios solidžiai prisidėjo ir B. Prišmontaitė.

Sausio mėnesio MVP skaičiai daugiau nei įspūdingi – Barbora vidutiniškai per rungtynes pelnydavo po 22 taškus, sugriebdavo po 12 atšokusių kamuolių, atlikdavo 4 rezultatyvius perdavimus bei fiksavo 27,5 naudingumo balų vidurkį.

Rungtynėse su Klaipėdos ekipa, krepšininkė pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą, tuo tarpu rungtynėse su panevėžietėmis, puolėja išsiskyrė kova dėl kamuolių (13) ir pelnomais taškais (21). Lemiamame rungtynių ketvirtyje Barbora pelnė 6 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip įtvirtindama 8-tąją komandos pergalę.

Vilniaus KM I merginos ir toliau išlieka nepralaimėjusios – 8 pergalės iš tiek pat galimų. Aplodismentai treneriui ir didžiausios pagyros merginoms, taip ir toliau, šaunuolės!

ARTŪRAS VILUTIS (VILNIAUS KM I (U18), treneris VYTENIS TUPČIAUSKAS)

Paradoksalu, tačiau ne tik merginų tarpe apdovanojimus susirenka tos pačios komandos žaidėjai: sausio mėnesio naudingiausio mokyklos žaidėjo titulas atiteko aštuoniolikmečių bokštui Artūrui Vilučiui.

Gerą puolimo bangą pagavę vilniečiai, vidutiniškai sausio mėnesį varžovams atseikėdavo po 99 taškus. Sunkiai sustabdomas puolimas veda prie gerų rezultatų – trenerio V. Tupčiausko auklėtiniai pastarąjį mėnesį iškovojo 3 pergales iš tiek pat galimų.

Viena iš sudedamųjų dalių, nulėmusį tokį sėkmingą komandos pasirodymą, buvo A. Vilutis ir įspūdingas jo žaidimas: aukštaūgis vidutiniškai per rungtynes pelnydavo po 19,6 taško, sugriebdavo po 11,3 atšokusio kamuolio bei rinkdavo net po 29,6 naudingumo balus. Negana to, šio žaidėjo efektyvumas puolime buvo daugiau nei įspūdingas – sausį Artūras iš dviejų taškų zonos atakavo net 80 % taiklumu (24/30).

Geriausios jaunojo krepšininko rungtynės buvo Biržuose prieš vietos krepšininkus, kuomet vos per 19 minučių žaidėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą, o Vilniaus KM šventė pergalę rezultatu 103:84.

Su 11 pergalių ir 3 pralaimėjimais V. Tupčiausko auklėtiniai šiuo metu rikiuojasi 1-oje turnyrinės lentelės vietoje ir yra vienvaldžiai lyderiai. Šaunuoliai, taip ir toliau!

Mokyklos vardu sveikiname gruodžio MVP ir linkime sėkmės!